YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
La galibe İllallah
05 Ağustos 2016 15:20

Planlanan kirli oyunlar hayata geçerse ülkemiz geri dönüşü olmayan bir yola girer diye heveslenenler var. Ama boşa umutlanıyorlar. Hatta tam tersine yaptıkları bu rezil planlar da diğerleri gibi millete ve ümmete yarayacak anlayamıyorlar.

Türk halkı kaosu ve devlete isyanı hele ki ihaneti hiç tasvip etmez, her zaman itidalden ve sükûnetten yana tavır alır. Zamanı geldi mi de devletine, bayrağına canı pahasına sarılır.

Karşı oyunlar, karşı stratejiler, karşı operasyonları bekleyin. İslam dünyasında en az bir asırdır, karanlık bir oyun oynanıyor. Ancak bu oyunun son sahnelerini izliyorsunuz.

Gönüldaşlarım önümüzdeki süreçte zaman zaman hoşunuza gitmeyen veya rahatsızlık duyacağınız farklı olaylar da yaşanabilir. Lakin müsterih olun karşı hamle başladı. Bu daha büyük bir hamle. Bu hamlenin senaryosunu bir asırdır ezilenler, sömürülenler, zulmedilenler rahat koltuklarında değil, cephelerde kanla yazdılar.

Irak’da, Tunus’ta, Mısır’da, Suriye’de dahası tüm İslam beldelerinde ve son olarak da Türkiye’de bu büyük oyundan sahneler izledik. Şimdilik perdeler kapandı gibi görünüyor. Ama bu çok geçici bir durum. Hiç şüpheniz olmasın çok kısa zaman sonra perde yeniden açılacak. İşte O zaman kim sevinecek, kim üzülecek, kim şaşıracak hep birlikte ibretle izleyeceğiz.

Bu beklenen güne kadar ise Müslüman münevverler, alimler ve kanaat önderlerine düşen en önemli ve asli görev halkları ile meşgul olmak, Müslümanları uyandırmak, dünyada olup bitenleri doğru anlatmaktır.

Yüce Allah’ın izniyle bu bilinçle oluşan halklar ümmeti yeniden teşkil etme yoluna gidecekler, ümmet oluşunca da dünyaya rahmet yağacak. İslam ile tecelli eden barışı ortamında sırf Müslümanlar değil tüm insanlık mutlu olacak, inşaallah.

FETÖCÜ AHMAK HAİNLER

Allah aşkına tüm bu yaşananları bize bir Erdoğan meselesi olarak yutturmaya çalışmayın artık. Millet olarak meselenin bir ölüm-kalım meselesi olduğunu çoktan fark etmiş durumdayız.

Şunu çok iyi biliyoruz ki; Bizden sadece Recep Tayyip Erdoğan'ı istemiyorsunuz. Bizden ne kadar kutsalımız varsa koparıp almak istiyorsunuz. Bunu da başkomutanımız üzerinden yapıyorsunuz.

Size ne Recep Tayyip Erdoğan'ı vereceğiz. Ne de kendimizi teslim edeceğiz. Bu böylece belleyesiniz. Çok az bir zamanda hepinizi iyice belleyeceğiz, iyi bilesiniz.

Ümmet ve millet olarak Recep Tayyip Erdoğan'a gönülden bağlıyız, onu hatasıyla, duruşuyla, imanıyla bir bütün olarak seviyoruz. Biz onun davasını seviyoruz. Davasına sadakatini seviyoruz. Hak yolunun yolcusu olduğunu biliyor ve onun için de yolunda ölüyoruz. Siz bunları asla anlamaz-anlayamazsınız bunu da çok iyi biliyoruz.

15 TEMMUZ

15 Temmuz akşamı tabiri caizse Milletimiz darbeyi atlatabilmesi için devletine zaman kazandırdı. Tüm vatan sevdalıları şehadet şerbetini içmeye hazırdı. Onun içinde başkomutanın bir sözüyle Allahu ekber nidalarıyla meydanlara aktı.  Vatan aşkıyla tankların önüne yattı kurşunlara atladı.

Nasibi olan yiğitler kutlu payına aldı. Sizlere de gazilik kaldı. Şehitlik peşinde koşanlar merak etmeyin sizin için daha çok fırsatlar oluşturacaklar.

Bu kutlu davanın yiğit evlatları İnanıyorum hepiniz gözünüzü kırpmadan Allah için, kuran için, vatan için, devlet için tüm kutsal değerlerimiz için gözünüzü budaktan sakınmayacak, cephelere koşacaksınız ve şehitlik için yarışacaksınız.

Helikopterinden ateş açarak, milletine ölüm yağdırdığı o dehşet anında, FETÖ'nün darbeci pilotuna bir yiğidimizin haykırdığı gibi ‘’Yer yüzünde ve gökyüzünde bizi mağlup edecek tek şey ALLAH tır. O da bizimle beraberdir’’

Bu ali millet dost düşman tüm dünyaya tekrar haykırdı “ La galibe İllallah.”

ACİLEN

Anayasa değişikliği gerçekleştirilmeli eş zamanlı olarak siyasetteki bu çarpık işleyiş bitirilmeli. Bu böyle gitmemeli. Bir genel seçime ya da yeni anayasa için referandumuna gidilmeli. Yeni anayasa üç aşağı, beş yukarı hazır yeni meclisi ve yeni kabineyi bekliyor.

NİÇİN

Biz de ABD ve AB'denin anti demokratik uygulamalarını, yaptıkları insan hakları ihlallerini ve çifte standartlarını, modern sömürü yöntemlerini, başka ülkelerin iç işlerine karışmalarını raporlar hazırlayıp dünyaya duyurmuyoruz.

Yazarın Önceki Yazıları
Hibrit savaş terörsüz olmaz 21.03.2017Ümmet Olarak Hibrit Savaş İle Karşı Karşıyayız 15.03.2017Fırat kalkanı kutsal mızrağı parçaladı! Bırak anlamsız hayır’ı 05.03.2017Haçlı ve Siyonist teröre cevabımız Fırat Kalkanı'dır 22.02.2017İslam dünyasının en anlamlı cevabı; İslam Ordusu 09.02.2017Bir oradan bir buradan anlayana kitabın ortasından 27.01.2017Profesyonel Propagandistlere Karşı Aklımızı Kullanalım... 16.01.2017Her şeyi çok bilen klavyetörler 06.01.2017Osmanlı ruhu Yeni Türkiye ile beden buluyor 02.01.2017Din-ü Devlet Mülk-ü Millet. Devlet-i Ebed Müddet 23.12.2016Yeni Türkiye yarına bırakır amma yanınıza bırakmaz 15.12.2016Düş mü, rüya mı? Ya da kimin için düş, kimin için rüya? 02.12.2016Emri bi'l ma'ruf, nehyi an'il münker ve cihad bilinçli... 16.11.2016Zâlimin rişte-i ikbâlini bir âh keser 04.11.2016Dost bî-pervâ, felek bî-rahm ü, devran bî-sükûn 27.10.2016Yazarın tüm yazıları için tıklayınız.