YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
İslam aleminin huzurlu geleceği YENİ TÜRKİYE'DİR
02 Şubat 2015 13:09

İslam aleminin huzurlu geleceği Türklerin Kürtlerin ve Arapların birlikteliği iledir. Türklerin, Arapların, Kürtlerin, Türkmenlerin özgür müreffeh ve barış içinde yaşayabileceği tek yer YENİ TÜRKİYE'DİR.

Türkler olmadan dünya Kürtlere ve Araplara cehennemden beterdir. Çünkü Kürtler ve Arapların tek gerçek dostu Türklerdir. Bundan gayrı, Türkler, Kürtler ve Araplar (yani Müslümanlar) ilk ve son sözün sahibi olacaklar.

YENİ ANKARA İslam aleminin geleceğini terör ve şiddet üzerinden değil, ortak değerler ve inanışlar üzerinden kurmak istemektedir. İşte bu bağlamda Kimse Türkiye'ye yöntem dayatmasın. Bizlerin Müslüman halklarla birlikte huzur ve barış içerisinde var olma adına yüzlerce yıllık yaşanmışlıklarımız var.  İslam milleti Ortak kutsal değerlerimiz var.

Küresel şer koalisyon ve yerli ulakları

Açık kimlikleriyle ortaya çıkmaya korkan küresel şer koalisyon ve yerli ulakları YENİ TÜRKİYE'yi ve değerlerini bertaraf edebilmek için her türlü entrikayı gerçekleştirdi. Bu küresel şer koalisyon, sınırlarımız arasında sıkışalım, sürekli birbirimizi boğazlayalım istiyor. YENİ TÜRKİYE'ye ve değerlerine düşmanlıkları artarak devam ediyor.

Paralel Örgütün beyni yıkanmış, gözü dönmüş elemanlarını da en yeni figüran olarak bu küresel entrikaya eklendiler. Küresel şer koalisyonun hedef ve yöntemleri aynı, bir tek kullandıkları figüranları zamana ve ihtiyaca göre değiştiriyorlar.

Bu küresel şer koalisyon ve yerli ulakları ne yaparsa yapsın bu saatten sonra başarılı olma şansları yok. Döktükleri tüm kanların, yaptıkları tüm haksızlıkların bir bir hesabını verecekler. Öyle bir hesap verecekler ki bir daha inlerinden çıkmaya mecalleri bile kalmayacak.

Cümle alem şunu iyi bilsin ki, bizden gibi görünen işbirlikçi münafıklar ve haçlı dalkavukları ne kaçacak bir delik, nede sığınacak bir gedik bulacaklar. İşledikleri günahların hesaplarını elbet bir gün teker teker ödeyecekler.

YENİ TÜRKİYE Yeni Dünya'ya KÜRESEL ADİL DÜZEN getirecek

Yeni Türkiye’ye ve değerlerine düşman olan ABD, İNGİLTERE, İSRAİL VE BATILI ÜLKELERİ her zamankinden daha azgın, her zamankinden daha arsız bir şekilde Müslüman kanı dökmek için planlar yapmaya devam edecekler.

Ama nafile ne yapsalar nafile, Dünyanın düzeni değişecek. YENİ TÜRKİYE Yeni Dünya'ya YENİ KÜRESEL ADİL DÜZEN getirecek. Dost düşman iyi bilsin ki ‘artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’

Hiçbir zorbaya, diktatöre yer yok bundan sonra İslam âleminde. Müslümanlar uzun yıllardan sonra o eski güçlü zamanlarına tekrar kavuşacaklar. İslam coğrafyası olmaktan çıkıp yeniden İslam alemi olacağız.

Allah'ın vaadi yakın yeter ki bizler yerlerimizde muhkem duralım. Son kertede kayıp edenlerden olmayalım. Ümmet olmanın bilincine ulaşalım. Paralel ulakların münafık uşaklarına aldanmayalım.

17 Aralık darbe teşebbüsü deşifre edilip, çökertildi diye Müslümanlarla, Haçlı güçleri arasındaki savaş bitmeyecek, aksine şiddetlenerek devam edecek. O nedenle Müslümanlar 17 Aralık darbesi atlatıldı diye rehavete kapılmamalıdır. UMRAN HAN

Fransa’nın Çad’da Gerçekleştirdiği Müslüman Âlim Katliamı

Afrika’da Müslüman bir ülke olan Çad 1900 yılında Fransa tarafından işgal edildi. Çad'a yerleşen sömürgeci Fransız kuvvetleri Müslüman halka ve İslâm dinine karşı şavaş başlattılar. Ülkedeki bütün camiler, Kur'an kursları, medreseler, din eğitim merkezleri, dini cemiyetler, kütüphaneler yıkıldı. İslami eğitim yasaklandı. Bütün dini vakıf ve cemiyetler kapatıldı. Burada görev yapan öğretmenler, imamlar ve öğrencilerin birçoğu mahkûm edildi. Bazıları yapılan baskınlarda şehit oldu, bazıları da çöle ve dağlara kaçmak zorunda kaldılar. Tutuklanan din âlimlerinin çoğu işkence altında öldürüldüler.

1917 yılına gelindiğinde Çad'daki Fransız yönetimi alçakça bir katliam daha gerçekleştirdi.

Dini hayatın yeniden düzenlenmesi amacıyla bir konferans düzenlediğini ilan ederek ülkedeki tüm İslam âlimlerini Abese şehrine davet etti. Davete 400 Müslüman âlim katıldı. Ancak bir Fransız komiserin yönetiminde, ellerinde satırlar, kılıçlar, şişler bulunan yüzlerce cellat toplantı yerini kuşattı. Tıpkı yıllar sonra Mısır’da Mursi’yi destekleyen İhvan’a saldıracak olan “Baltacılar” gibi… Bu cellatlar, ülkenin her tarafından toplantıya gelmiş olan âlimlere saldırdılar. Bütün âlimler öldürüldü. Kâtiller gittiğinde her taraf kesilmiş ve doğranmış insan cesetleri ile dolmuştu.

12 Fransız öldürüldü diye yeri göğü inleten Fransa’nın Müslüman âlimlere yönelik bu katliamı bir yürek sızısı olarak Müslümanların hafızasında hep canlı kaldı…

Yazarın Önceki Yazıları
Ahir zaman zalim İmparatorluğu ABD’nin sonu geldi 07.02.2018Ülkemizin menfaatleri ve ümmetin dirliği için İran rejiminin değil amma 10.01.2018Özel üretilen Kudüs krizini, neden bir de bu yönden irdelemiyoruz? 21.12.2017Zarrab davası; Gerçek ve esas sebebi henüz kimse yazmadı ve konuşmadı 07.12.2017Suudi Arabistan'da yaşananlar bir değişim hareketi 28.11.2017Ulu Haçın Arındırılmış Şövalyeleri-2 16.11.2017Ulu Haçın Arındırılmış Şövalyeleri-1 07.11.2017Dur de artık İzmir dur de! 25.10.2017Asimetrik kuşatma ve bir şekilde ikna edilenler 02.10.2017Çalışma hayatı ve Beş Maymun Hikaye’si 21.09.2017Aile kutsaldır 16.09.2017İran Türkiye ile neden yakınlaşmaya çalışıyor? 2 05.09.2017İran Türkiye ile neden yakınlaşmaya çalışıyor? 1 24.08.2017Selam olsun... 15.08.2017Hukuk ve adalet, savaşta bile! 07.08.2017Yazarın tüm yazıları için tıklayınız.
09:33
 // yılmaz
Allah nurunu tamamlayacaktır. Zalimlrt icin yaşasın cehennem....
03 Şubat 2015 09:33