YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
IŞİD'in faydaları - 2
15 Eylül 2014 11:30

EL KAİDE'yi ve IŞİD'i doğuran büyüten besleyen ABD, İSRAİL ve BATI şimdi bunlara terör örgütü diyor. O zaman, ABD, İNGİLTERE, İSRAİL VE BATI ne oluyor? DEMOKRASİ VE ÖZGÜRLÜK DAĞITICILAR mı? IŞİD Irak’ta ve Suriye'de binlerce kişiyi öldürdü. Görünürde doğru, ama gerçekte çok yanlış. Doğru olan şu: Bu insanları IŞİD militanlarının eliyle ABD, İNGİLTERE, İSRAİL VE BATILI ÜLKELER öldürdü, her türlü ortamı ve imkânı hazırlayan onlar çünkü. IŞİD ve diğerleri figüran. Hesap sorulmalı arkasındaki vicdansız büyük akıldan.

Özgürleştirilmek adına işgal edilen Irak’ta ölen bir milyonu geçkin Iraklı ne olacak? Suriye'de ölen 300 bin insan, Afganistan'da, Çeçenistan'da, Burma'da, Mısır'da, Libya'da her türlü insanlık dışı muameleye maruz bırakılıp, öldürülen milyonlarca Müslüman ne olacak? Yürek dayanmıyor sadece ülkeleri saymaya. Bir de yapıları anlatmaya kalksak, kan damlar yaş yerine gözlerinizden. Tiksinirsiniz bunlarla aynı tür olduğunuz için, insani özelliklerinizden.

Biz Müslümanlar ve doğulular için namusumuz canımızdan daha değerlidir. Bunu çok iyi bildikleri için de, alçak Haçlılar işkence ve zulümle canlarımızı almakla kalmayıp namuslarımızı kirlettiler. Piçlerini bilinçli ve planlı bir şekilde tüm işgal ettikleri memleketlere ve ortadoğunun her tarafına serpiştirdiler.

IŞİD'in hiç tecavüzü ve işkencesini duydunuz mu? Hele ki sistemli yaptığını bunu. ABD İSRAİL VE BATILI ülkeler tüm bu katliamları, zulümleri işkenceleri ve tecavüzleri bilinçli olarak yapıyorlar. Yaptıklarını da görselleştirip gözümüzün içine, taa beynimizin derinliklerine sokuyorlar. Çaresizlik ve tükenmişlik ruh halini kalbimize kazıyorlar. Çok ustaca hazırlanmış algı operasyonlarıyla bizleri kalben, zihnen ve ruhen köleleştiriyolar. Ebu garipler kimin eseri? Guantanamo'yu da mı IŞİD kurdu.

IŞİD kaç çocuk ve kadın öldürdü. Kaç kadın ve çocuğun ırzına geçti. Batılılar kaç milyon kadın ve çocuk öldürüp, kaç milyon kadın ve çocuğun ırzına geçti. Kaç milyon Müslüman ın ve masumun kanı var batılıların ellerinde. Tekrar soruyorum IŞİD bir terör örgütü kabul ettik de, ABD, İNGİLTERE, İSRAİL VE BATI ÜLKELERİ NE? BARIŞ GÜVERCİNLERİ Mİ? IŞİD bunların hepsini sorgulatıp düşündürdü bize.

IŞİD doğru yapıyor demiyor, katliamları kutsamıyorum. İsterim ki bir kişi bile ölmesin. Savaşlar ve katliamlar hiç yaşanmasın. Ama niye hep işkencelere ve katliamlara Müslümanlar maruz kalıyor. Niye hep tecavüzlere ve cinsel saldırılara Müslüman kadınlar ve çocuklar maruz kalıyor. Biraz akıl ve vicdan sahibiyseniz, biraz Allah korkusu ve imana sahipseniz, bu ve buna benzer sorular beyninizi kemiriyor, kalbinizi tüketiyor. 

Tüm doğu halkları zillet içinde yaşamaktansa ölmeyi yeğler. Savaşsa savaş, insan her gün ölmez ki. Bir gün ölelim adam gibi ölelim. Nasılsa bu dünyada huzur içinde yaşamak haram bize. Müslümanların ve tüm mazlum halkların geldiği ortak nokta, zincirlerimizden başka kayıp edecek neyimiz var. Yeter artık namuslarımızı Avrupalı ve ABD'li şerefsizlerin ellerinden kurtaralım, diyor öfkeli yığınlar. Ve yıllarca görmezden gelindi yok sayıldı bu acılar ve mazlumlar. Elbette ki ilk fırsatta hesap soracaklar.

Asya’dan Afrika’ya, dünyanın dört bir yanında, zulme maruz kalıp ve öldürülenler hep Müslümanlarsa, bu bir HAÇLI SAVAŞI 'DIR.  Biraz daha dikkat ve ferasetle bakmak lazım yaşanan olaylara. Müslümanların anlayamadığı ve adını koyamadığı ÜÇÜNCÜ DÜNYA SAVAŞI çoktan başlamıştır.

İnanın Türkiye var sırada. Çekmeye çalışıyorlar bizi de Irak’daki bu kirli savaşa. Onun için tüm yerli dalkavuklarıyla başladılar, o bildik aşağılık algı operasyonlarına. Ellerini ovuştura ovuştura bekliyorlar Türkiye bu kurgusu çok önceden hazırlanmış savaşa ne zaman girecek diye.

Kafayı kesen İngiliz, kafası kesilen Amerikalı,  örgütü kuran, silahı veren, çekimleri yapan batılı ülkeler. Stratejiyi ve kurguyu hazırlayan, İsrail. Bizi ne ilgilendirir. Türk askeri niye gidip de bunlar için, IŞİD'la savaşmalı. Bizim bölgemizmiş, madem bölge bizim çektirip gidin. Geldiğiniz yere cehennemim dibine. Bizi de bize bırakın. Eskiden olduğu gibi nasıl nizam ve intizam getiriyoruz bölgeye, şiddetsiz, kansız, ölümsüz bir Osmanlı düzeni görün.

Siz her haltı yiyin sonra Mehmetçik gelsin sizin pisliklerinizi temizlesin. Yok arkadaş artık yemezler. Alavere, dalavereyle Mehmetler daha da sizin için cepheye gitmezler. Yeni Türkiye'de, daha fazla Mehmet feda edemeyiz size. Yeter artık yeter. Buraya kadar. Gidin biraz da kendi Conilerinizin kanını için.

One minute dedik ya. Buraya kadar. Bundan sonra yeni Türkiye'de yeni Ankara var. Yeniden yapılacak hesaplar. Yeni oyuncular var. Bundan sonra yeni Ankara tarafından dağıtılacak kartlar.

Bu ve buna benzer pek çok sebepten dolayı IŞİD hakkında kesin önyargılarla konuşmak çok erken bana göre. IŞİD ve diğerleri sebep değil, birer sonuç çünkü. IŞİD'ci değilim, hiçbir haksızlığın da savunucusu değilim. Biliyorum ki birçok önyargılı insan yaftalamaya gidecek hemen. Bir sentez yapmaya çalışıyorum. Batının algı operasyonlarıyla dayattıklarını değil, kendi doğrularımı anlatıyorum.

grf-001.jpg

 

MURAT YAMAN

KASİAD YÖN. KRL. BŞK.

 

 

Yazarın Önceki Yazıları
Hibrit savaş terörsüz olmaz 21.03.2017Ümmet Olarak Hibrit Savaş İle Karşı Karşıyayız 15.03.2017Fırat kalkanı kutsal mızrağı parçaladı! Bırak anlamsız hayır’ı 05.03.2017Haçlı ve Siyonist teröre cevabımız Fırat Kalkanı'dır 22.02.2017İslam dünyasının en anlamlı cevabı; İslam Ordusu 09.02.2017Bir oradan bir buradan anlayana kitabın ortasından 27.01.2017Profesyonel Propagandistlere Karşı Aklımızı Kullanalım... 16.01.2017Her şeyi çok bilen klavyetörler 06.01.2017Osmanlı ruhu Yeni Türkiye ile beden buluyor 02.01.2017Din-ü Devlet Mülk-ü Millet. Devlet-i Ebed Müddet 23.12.2016Yeni Türkiye yarına bırakır amma yanınıza bırakmaz 15.12.2016Düş mü, rüya mı? Ya da kimin için düş, kimin için rüya? 02.12.2016Emri bi'l ma'ruf, nehyi an'il münker ve cihad bilinçli... 16.11.2016Zâlimin rişte-i ikbâlini bir âh keser 04.11.2016Dost bî-pervâ, felek bî-rahm ü, devran bî-sükûn 27.10.2016Yazarın tüm yazıları için tıklayınız.
hayranlık
 // ali aydın
söylenecek söz yok bravo gerçekten tebrikler...
01 Ekim 2014 Çarşamba 02:01
sayın
 // ceyda duransoy
Tüm söylediklerinize sonuna kadar katılıyorum Teşekkür ederim sizin en büyük hayranının oldum başarılar...
01 Ekim 2014 Çarşamba 02:00
helal
 // yaşar duman
sizi tebrik ediyorum gerçekten takip ediyorum harikasınız...
01 Ekim 2014 Çarşamba 01:58