YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
İnsanımsı deve kuşları
24 Kasım 2015 08:16

Dışı Müslüman, özü münafık vatan hainleri

Uzaktan bakınca bir şeye benzemeyen yakına gelince de nefret edilen insan suretli münafık deve kuşları. Maalesef sarmış yaşantımızın her bir yanını. İşin esası, deve kuşu sıfatına soktuklarımız da başka mahlûkat tanımlı ya, neyse!.

İnsan işte bir bakmışsın meleklerin bile ulaşamayacağı konumlarda. Bir de bakmışsın hayvanlardan daha aşağılarda.

Bazıları için deve kuşu olmak bile erişilmez bir mertebe aslında. Kimisi de rahmet okutturuyor en vahşi hayvanata. İnsan olarak yaratılsa bile, insan kalmak nasip olmuyor her kula.

Bu konuda yazacak çok şey var da, yerim dar. Bu kadarından bile insanlığın dertlileri çok şeyler anlar. Arta kalana da davul zurna zaten boşa çalar.

Deve kuşu tabiri de az bile.

Zulmün olduğu yerde tarafsızlık en hafif tabiriyle onursuzluktur, diyen bir inanca sahip bu milletin evlatlarına, tarafsızlık martavalı okuyanlara, Milletin değerlerinden kopuk  yaşayanlara, Deve kuşu tabiri de az bile.

Milletin Müslüman devlet adamlarına, her daim beddua seanslarında yarışıp, Müslümanlığı kimseye kaptırmayanlara, söylenecek çok söz var ammaa münafık Deve kuşu tabiri az bile.

Solcu ve Kemalist olduklarını lüzumsuz bir şımarık edayla her yerde söyleyenlere lakin sadece söyleyip rakı masalarında boşa sallayıp dolu arayanlara,

Yaşasın halkların kardeşliği, diye bağırıp öldürülen Müslüman olunca barışı da, kardeşliği de unutup savaş çığırtkanlığı yapanlara,

Tanrı Türkü korusun, Kahrolsun emperyalizm sloganlarını hoyratça kullanıp konu Arap Müslüman katliamı olunca şehitlerimizi bile faşistçe kullananlara,

Dindar gibi gözükerek İslam milletinin manevi değerleri üzerinden pirim arayanlara, Deve kuşu tabiri az bile.

İslam âlemin de sadece insanları değil, insanlığı da öldürdüler

Sadece insanların değil, insanlığın öldüğü Suriye'de (Irak'da, Afganistan'da, Çeçenistan'da, Gazze'de ve ve ucu bucağı yok) az kalıyor deve kuşu tabiri bile. Daha fazla kelam köşe kapattırır bize.

Herkes bir şeyler söylüyor katil ABD'ye, sahtekâr BM'ye, hakaretin bini bir para terörist İsrail’e. İyi de suçun büyüğü İslam âlemini bi âlem yapan İslami kılıklı yönetici ve sahtekâr allamelerinde, değil mi?

Bu deve kuşu bile olmayanlarla yaşanacak bu dünya. Çok şeyler yapmak düşüyor biz insan evladı olan Müslümanlara.

Dost düşman şunu iyi bilsin ki; Zulme ve zalime hiçbir zaman rıza göstermedik, asla da rıza göstermeyeceğiz. Her zalime ve zulme imkânlarımızı dahi gözetmeden müdahale edeceğiz.

Sonra.

Sonrasında ise Öyle bir an olur

Yüreğinin acısı ile

Sözler tükenir

Ve Kalp dile gelir.

Kalbin o acılı inleyişi ile

ALLAH (c.c) denir.

O ol der oluverir

ALLAH her zalime ve zulme kâfidir. Bunlarla mücadele edebilmek için İnanç, sabır ve mücadele gerekir. (UMRAN HAN)

Rasulullah (s.a.v.) buyuruyor ki:

“Kim (iyi veya kötü) bir kabileye yardım edip onları desteklerse, onlardan olur. Bir zorbayı memnun etmek için, bir Müslümanı tehdit ederek kötülük yapan bir kimse, kıyamet günü zorbayla birlikte cezalandırılacaktır.”[443]

Rasulullah (s.a.s.) şöyle buyurmuştur:

"Sizden kim bir münker (kötülük) görürse onu eliyle değiştirsin; buna gücü yetmezse diliyle onun kötülüğünü söylesin; buna da gücü yetmezse kalbiyle ona buğz etsin. Bu ise imanın en zayıf derecesidir'' (Müslim, İman, 78; Tirmizî Fiten. 1I- Nesaî iman 17 İbn Mâce, Fiten, 20).

Kendi nefsi ve şahsi amelleri için, insanlığı feda edip, ortalığa kin ve nefret saçanlara karşı bizi koru merhametlilerin en merhametlisi.  AMİN

Yazarın Önceki Yazıları
15 Temmuzda İlk üç günün samimiyeti ve havası bir başkaydı 07.10.2016İşler siyasette başka, sahada başka yürüyor; ABD batıyor 23.09.2016Şimdi her şey yeni başlıyor saflar netleşiyor 25.08.2016Müslüman olmanıza gerek yok. Sonuçta hepimiz cennete gireceğiz 16.08.2016La galibe İllallah 05.08.2016Demokrasi görünümlü azınlık diktatörlüğü 22.06.2016İslam’a meydan okuyan seküler Kürtler ve Beyaz Türkler yok olacaklar 28.05.2016İdamına saatler kala Nizami'nin bize mektubu 17.05.2016Tesettürsüz örtünenler 09.05.2016Dinler arası diyalog mu, dinden çıkarma mı? 29.04.2016İslam İttifakı'nın sonuçları ve bir medya grubu 21.04.2016İslam Ordusu'ndan dünyaya mesaj var 13.04.2016Ey insanlık yeni Dünya Savaşına hazırlıklı olun çünkü başladı 06.04.2016Türkiye Cumhuriyeti Devletini yerli ve milli bir hükümet yönetiyor 01.04.2016Ankara saldırısında yaşanan bir menkıbe ve bir dua 24.03.2016Yazarın tüm yazıları için tıklayınız.
 // kadir
İçimizdeki vatan hainlerini temizle temizle bitmiyor GaGaliba atatürkün yunanı denize dökmesi koca bir yalan...
27 Kasım 2015 19:27