YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Ey bu seçimde AK Parti’ye bir ders vermek lazım diyen Müslüman kardeşim
02 Haziran 2015 17:47

Dikkat Şeytanın nerden-nasıl yaklaşacağı belli olmaz.

Şımarık belediye başkanlarına mı? Bürokratların haksızlığına mı kızdınız?

Milletvekili aday tercihlerinde sürekli yapılan saçmalıklardan mı şikâyetçisiniz?

Teşkilatların içinde giderek çoğalmaya başlayan sahtekarlara mı öfkeniz?

Birçok farklı alanlarda hükümete ve AK PARTİ'ye kızabilirsiniz. Muhtemelen de çoğunda haklısınız. Bunlara benzer birçok konuda yerden göğe kadar haklı olsanız dahi Ümmetin ve milletin geleceği söz konusuyken bunlara takılıp kalamazsınız.

“AK Parti’ye bu genel seçimde oy vermeyelim de gününü görsün dersini alsın” demekte ise çok ama çok haksızsınız.

AK Parti’ye “ders” vermenin bu zamanda, bu yöntemle yapılamayacağını görecek kadar feraset sahibi ali milletimin evlatları, şunu asla unutmayın Ümmet bugün bizi bekliyor. Türkiye'deki seçim fotoğrafına İslâm âleminin geleceği açısından bakmanız gerekiyor.

Tarihi akışı içinde bazı dönüm noktaları çok önemlidir tekrarı yoktur. 7 Haziran seçimleri de ümmetin ve milletin önündeki en önemli dönüm noktalarından biridir.

Ders verme meraklısı seçmenler başarılı olduklarında AK PARTİ MECLİS'deki çoğunluğunu kıl payı kaybettiğinde Türk ve Kürt ırkçılarına, ulusalcı-Kemalist devrim sevdalılarına, bütün vatansever Müslümanları zindana tıkmayı kafaya koyan Paralel Yapı ulaklarına, emperyalist Batı'ya, Siyonist İsrail’e ve onların yurt içindeki iş birlikçilerine hasılı tüm ümmet ve millet düşmanı ŞER CEPHEYE maazallah fırsat doğdu demektir.

AK Parti'ye oy vermenizi kimlerin istemediğine bakmak bile sandıklara ve oylarınıza sahip çıkmanız için yeterli bir sebeptir bence.

Daha da derseniz Libya'ya, Mısır'a, Irak'a, Suriye'ye ve tüm İslam alemine bakmak; Müslümanları ve İslâmiyet’i yüceltme gayretinde olan inananlara ŞER CEPHENİN neler yaptığını ve böylece Türkiye'ye de ne yapmak istediklerini anlamak, kafidir.

Asıl hedef İslâmiyet...

Asıl hedef  Yeni Türkiye...

Basiret !

Feraset !

Seçimlerden sonra neyin hesabının sorulması gerekiyorsa hep beraber soralım. (sorulacak da zaten)

Zaman safları sıklaştırma zamanı, tefrika zamanı değil.

 

            Ümmet için, millet için, evlatlarım için OYUM AK PARTİYE

 

NOT;

Ülkemizde değişik kılıklarda ve kadrolarda binlerce MASON var. Bu MASONLAR İsim il adres ve meslekleriyle yakında yayınlanacak. Ne kadar çok Müslüman kılıklı mason varmış diye, çok şaşıracaksınız çok.

MİLLET BİTTİ DEMEDEN BİTEMEZ

Yazarın Önceki Yazıları
Hibrit savaş terörsüz olmaz 21.03.2017Ümmet Olarak Hibrit Savaş İle Karşı Karşıyayız 15.03.2017Fırat kalkanı kutsal mızrağı parçaladı! Bırak anlamsız hayır’ı 05.03.2017Haçlı ve Siyonist teröre cevabımız Fırat Kalkanı'dır 22.02.2017İslam dünyasının en anlamlı cevabı; İslam Ordusu 09.02.2017Bir oradan bir buradan anlayana kitabın ortasından 27.01.2017Profesyonel Propagandistlere Karşı Aklımızı Kullanalım... 16.01.2017Her şeyi çok bilen klavyetörler 06.01.2017Osmanlı ruhu Yeni Türkiye ile beden buluyor 02.01.2017Din-ü Devlet Mülk-ü Millet. Devlet-i Ebed Müddet 23.12.2016Yeni Türkiye yarına bırakır amma yanınıza bırakmaz 15.12.2016Düş mü, rüya mı? Ya da kimin için düş, kimin için rüya? 02.12.2016Emri bi'l ma'ruf, nehyi an'il münker ve cihad bilinçli... 16.11.2016Zâlimin rişte-i ikbâlini bir âh keser 04.11.2016Dost bî-pervâ, felek bî-rahm ü, devran bî-sükûn 27.10.2016Yazarın tüm yazıları için tıklayınız.