YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Elhamdülillah hiç bertaraf olmadık
10 Ağustos 2014 21:38

Lafı eğip bükmeden, evirip çevirmeden, ık mık etmeden, doğru dosdoğru, sayın RECEP TAYYİP ERDOĞANA’dır benim ve ailemin oyu. Dedik ve büyük bir iştiyakla gidip Türkiye’nin ve İslam milletinin geleceğine verdik oyumuzu. Doğrudan tarafsız şeksiz şüphesiz hep olduğu gibi sağa, muhafazakâr adaylara, MENDERES’E, ÖZAL’A, son sekiz seçimde olduğu gibi ERDOĞAN’A. Yani MİLLETİN ADAMLARI’NA verdik hep oyumuzu.

Neden mi? ERDOĞAN dedik:

Çünkü; Şimdiye kadar bizleri hiç utandırmadı. Başımızı hiç öne eğdirmedi. Devletimizin ve milletimizi itibarını arttırdı. Bizi biz yapan değerleri bize hep hatırlatıp yaşattı. Biz onu bir Başbakan'dan çok bizden biri olarak gördük. İçimizden biri. Oylarımızla değil yüreğimizle bağlandık. Beraber ağladık, beraber ıslandık, şu yağan musibet sağanaklarında. Ve hiç unutmadık dualarımızda pek tabii de sandık başlarında. Tıpkı MENDERES gibi. Tıpkı ÖZAL gibi.

Neden mi? ERDOĞAN dedik:

Çünkü; Takiye yok, saklanmak ve korkmak hiç olmadı. İnandığımız davamızda. Rengimiz hep net ve açıktı. Yıllarca da bizlere bu netliğimizin ve mertliğimizin bedellini ödettiler. Kendilerin bizden farklı ve seçilmiş görenler. Kimi zaman baron, kimi zaman beyaz Türk’tüler. Çoğu zaman bizden gibi görünen tipleri seçtiler. Önümüze geçirip kendilerine imam bile dedirttiler. Zamana ve zemine göre şekil değiştirdiler. Sahaya da hep satılmışları, yalakaları, oyuncakları, kullan atları, münafıkları, taklacı takiyecileri sürdüler. Ama artık yeter. MİLLET BU PAZAR, BU OYUNU BOZAR  dedik. Alnımızın akıyla bu oyunu da bozduk, bozmaya da devam edeceğiz.

Neden mi?  ERDOĞAN dedik:

Çünkü; Bu ve bir sonraki seçimde elde edilecek zaferlerle ya 94 yıl önce kaybettiğimiz tüm değerlerimizi yeniden kazanıp, İki milyon metre kare toprağa, iki yüz elli milyon nüfusa sahip BÜYÜK ANADOLU DEVLETİ yani büyük bir dünya ülkesi olacağız. Ya da Batı’nın sömürge kukla devleti ve oyuncak kolluk kuvveti olmaya devam edeceğiz. Bunun için bu sıcak Pazar günü tatile denize değil, gururla SANDIĞA gidip vatandaşlık görevimizi yerine getirdik.

Neden mi?  ERDOĞAN dedik:

Çünkü; DEVLETİ ALİ’YE OSMANLI ‘dan bu yana ilk defa, İslam coğrafyasında ve bölgemizde ortaya çıkan tüm gelişmeler Türkiye’nin geleceğinin ne kadar mükemmel olduğunu gösteriyor. Türkiye doğal konumuna tüm İslam ve Türk coğrafyasının, orta Asya’nın, Orta Doğu’nun, Balkanlar’ın, Kuzey Afrika’nın, Arap yarım adasının liderliğine doğru hızla ilerliyor. Bunu herkes görüyor. Necip Türk milleti de genlerinde var olan liderlik ruhuna ne kadar sahip çıktığını basireti ve ağırbaşlı tavrıyla her seçimde dosta düşmana sandıkta gösteriyor. Sandıklara sahip çıkıp oy veriyor.  %50 leri kör gözlere edeple gösteriyor.

Neden mi? ERDOĞAN dedik:

Çünkü; Dünya yeniden dizayn ediliyor. Yeni bir dünya savaşı adı konulmadan yaşanılıyor. Her şey ama her şey yeniden ve yeniden şekilleniyorken. Bu kadar yeniye eski Türkiye yi ve değerlerini temsil edenler asla gelemezdi. Bunun gibi binlerce Saik’le, yeni cumhur yeni başkanını, YENİ TÜRKİYE’ ye yeni lideri seçmeliydi. Ve büyük bir inançla da seçti.

Neden mi?  ERDOĞAN dedik:

Çünkü; Pazar günü sırf Sayın ERDOĞAN ı değil, YENİ TÜRKİYE’ yi de oya sunduk.

Pazar günü sırf Sayın ERDOĞAN ı değil, GELECEĞİMİZİ de oya sunduk.

Pazar günü sırf Sayın ERDOĞAN ı değil, DEĞERLERİMİZİ de oya sunduk.

Bu Pazar, sırf Sayın ERDOĞANA a değil, Büyük hedeflere milletçe omuz verip,  Yeni Türkiye’ye hep birlikte güçlü bir destek verdik.

İşte bu sebepler ve daha sayamadığım binlerce sebepten dolayı pazar günü yapılan cumhurbaşkanlığı seçimlerinde oyumuz ERDOĞAN’ a dedik.

                DEVLETE VE MİLLETE TARAFDIK

                ÇOCUKLARIMIZA YARINLARIMIZI BIRAKDIK

                 HAKKA VE HAKİKATE TARAFDIK

                 BU TARİHİ FIRSATI KAÇIRMADIK

                 ELHAMDÜLİLLAH HİÇ BERTARAF OLMADIK             

MURAT YAMAN

KASİAD YÖN. KRL. BŞK.

Yazarın Önceki Yazıları
Ahir zaman zalim İmparatorluğu ABD’nin sonu geldi 07.02.2018Ülkemizin menfaatleri ve ümmetin dirliği için İran rejiminin değil amma 10.01.2018Özel üretilen Kudüs krizini, neden bir de bu yönden irdelemiyoruz? 21.12.2017Zarrab davası; Gerçek ve esas sebebi henüz kimse yazmadı ve konuşmadı 07.12.2017Suudi Arabistan'da yaşananlar bir değişim hareketi 28.11.2017Ulu Haçın Arındırılmış Şövalyeleri-2 16.11.2017Ulu Haçın Arındırılmış Şövalyeleri-1 07.11.2017Dur de artık İzmir dur de! 25.10.2017Asimetrik kuşatma ve bir şekilde ikna edilenler 02.10.2017Çalışma hayatı ve Beş Maymun Hikaye’si 21.09.2017Aile kutsaldır 16.09.2017İran Türkiye ile neden yakınlaşmaya çalışıyor? 2 05.09.2017İran Türkiye ile neden yakınlaşmaya çalışıyor? 1 24.08.2017Selam olsun... 15.08.2017Hukuk ve adalet, savaşta bile! 07.08.2017Yazarın tüm yazıları için tıklayınız.