YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Dokunulmazlara da bir gün dokunurlar
27 Ekim 2015 10:32

 

Dokunulmazlara dokunmak veya dokundurmak, tarihin her döneminde çok zor olmuştur. Dokunanlar da ya kellelerinden ya da koltuklarında olmuşlardır.

Ey dokunulmaz olduklarını sananlar artık sıra sizde. Aziz Türk milletinin ağır aksak çalışan yüce mahkemeleri, hukuk çerçevesinde sizlere dokunmaya başladılar.

Bu aziz millete rağmen yaptığınız her şeyin ve her ihanetin hesabını bütün dokunulmazlıklarınızı yıkarak yüce Türk adaleti adına saygıdeğer hâkim ve savcılarımız soracaklar.

Bekleyeceğiz ve göreceğiz. Biz sabırlı bir milletiz. Ödülü hemen verir cezayı bekletiriz. Hiç sanmam ama ola ki yanlışınızdan dönersiniz.

Onlar bizden değiller. Biz onlardan hiç değiliz.

Bir insan kendi milletine hakaret edebilir mi? Bunu tıynetine sığdırabilir mi? Hem de basın yoluyla. O zaman bu şahıs ya da şahıslar bizden değiller. Biz onlardan hiç değiliz.

Peki, niye ortaya çıkıp ne olduklarını kim olduklarını söylemezler. Kimden ve neden çekinirler. Neleri hedeflerler.

Şuna kesinlikle eminiz ki aziz Türk milleti ile aynı paralel de değiller. Bizden olmadıklarını da zaten sürekli söylemekteler.

Sorular. Sorular. Cevabı belli ama söylenemeyen sorular. Bu soruları cevaplayanlar ya da cevap arayanlar kim bilir nerede hangi faili meçhul olarak yatmakdalar.

Faili meçhul olmaksa sonumuz ona da razıyız oluruz.  Biz bu vatanı bu milleti ve devleti, karşılıksız sevenlerdeniz. Dokunulmaz olmak için, elit olmak için değil.

Sadece sevmek, karşılıksız umarsız sevmek, sizin için çok zor olsa da benim aziz milletimin en belirgin özelliğidir. Çünkü bize sevmek öğretildi, nefret etmek değil.

Demokratik sosyal bir hukuk devleti istiyoruz. Hepsi bu. Bu kadar, başka hiçbir beklentimiz yok.

Eskiden bir padişahımız vardı. Biz sultandan, sultan bizden razıydı. Geldiler sizi saltanattan kurtardık dediler, bizi binlerce vahşi kapitalist krallara düçar ettiler.

Size rağmen, sizin için değil, bizim için demokrasi istiyoruz. O kadar. Anlamak istemeyenler için tekrar ediyoruz DEMOKRATİK SOSYAL BİR HUKUK DEVLETİ istiyoruz.

Sayın kendilerini elit ve dokunulmaz sananlar gölge etmeyin başka ihsan istemez.

Bizi ve çocuklarımız rahat bırakın. Kaç nesil kurban ettik size yetmezmi. Dünümüzü ve bugünümüzü verdik fakat asla yarınlarımız vermeyeceğiz sizlere. Kararımız karar sonuna kadar. Sizlere verecek çöpümüz dahil hiçbir şeyimiz kalmadı artık.                        

Çektirip gidin hayatımızdan buraya kadar. Çünkü bundan sonra yepyeni bir Türkiye var.

     MEDİNE MEDENİYET

Kentli bedeviler insanlığı bitirdiler.

Hani nerde medeniler, Medineler.

İnsanlığın kalbini nasırlaştıran medeniyet.

Çölün ortasında yeniden yeşeren Medine.

Hani nerede kaldınız medeniler.

HER YERİ SARDI BEDEVİLER.

Yazarın Önceki Yazıları
Ahir zaman zalim İmparatorluğu ABD’nin sonu geldi 07.02.2018Ülkemizin menfaatleri ve ümmetin dirliği için İran rejiminin değil amma 10.01.2018Özel üretilen Kudüs krizini, neden bir de bu yönden irdelemiyoruz? 21.12.2017Zarrab davası; Gerçek ve esas sebebi henüz kimse yazmadı ve konuşmadı 07.12.2017Suudi Arabistan'da yaşananlar bir değişim hareketi 28.11.2017Ulu Haçın Arındırılmış Şövalyeleri-2 16.11.2017Ulu Haçın Arındırılmış Şövalyeleri-1 07.11.2017Dur de artık İzmir dur de! 25.10.2017Asimetrik kuşatma ve bir şekilde ikna edilenler 02.10.2017Çalışma hayatı ve Beş Maymun Hikaye’si 21.09.2017Aile kutsaldır 16.09.2017İran Türkiye ile neden yakınlaşmaya çalışıyor? 2 05.09.2017İran Türkiye ile neden yakınlaşmaya çalışıyor? 1 24.08.2017Selam olsun... 15.08.2017Hukuk ve adalet, savaşta bile! 07.08.2017Yazarın tüm yazıları için tıklayınız.