YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Dokunulmazlara da bir gün dokunurlar
27 Ekim 2015 10:32

 

Dokunulmazlara dokunmak veya dokundurmak, tarihin her döneminde çok zor olmuştur. Dokunanlar da ya kellelerinden ya da koltuklarında olmuşlardır.

Ey dokunulmaz olduklarını sananlar artık sıra sizde. Aziz Türk milletinin ağır aksak çalışan yüce mahkemeleri, hukuk çerçevesinde sizlere dokunmaya başladılar.

Bu aziz millete rağmen yaptığınız her şeyin ve her ihanetin hesabını bütün dokunulmazlıklarınızı yıkarak yüce Türk adaleti adına saygıdeğer hâkim ve savcılarımız soracaklar.

Bekleyeceğiz ve göreceğiz. Biz sabırlı bir milletiz. Ödülü hemen verir cezayı bekletiriz. Hiç sanmam ama ola ki yanlışınızdan dönersiniz.

Onlar bizden değiller. Biz onlardan hiç değiliz.

Bir insan kendi milletine hakaret edebilir mi? Bunu tıynetine sığdırabilir mi? Hem de basın yoluyla. O zaman bu şahıs ya da şahıslar bizden değiller. Biz onlardan hiç değiliz.

Peki, niye ortaya çıkıp ne olduklarını kim olduklarını söylemezler. Kimden ve neden çekinirler. Neleri hedeflerler.

Şuna kesinlikle eminiz ki aziz Türk milleti ile aynı paralel de değiller. Bizden olmadıklarını da zaten sürekli söylemekteler.

Sorular. Sorular. Cevabı belli ama söylenemeyen sorular. Bu soruları cevaplayanlar ya da cevap arayanlar kim bilir nerede hangi faili meçhul olarak yatmakdalar.

Faili meçhul olmaksa sonumuz ona da razıyız oluruz.  Biz bu vatanı bu milleti ve devleti, karşılıksız sevenlerdeniz. Dokunulmaz olmak için, elit olmak için değil.

Sadece sevmek, karşılıksız umarsız sevmek, sizin için çok zor olsa da benim aziz milletimin en belirgin özelliğidir. Çünkü bize sevmek öğretildi, nefret etmek değil.

Demokratik sosyal bir hukuk devleti istiyoruz. Hepsi bu. Bu kadar, başka hiçbir beklentimiz yok.

Eskiden bir padişahımız vardı. Biz sultandan, sultan bizden razıydı. Geldiler sizi saltanattan kurtardık dediler, bizi binlerce vahşi kapitalist krallara düçar ettiler.

Size rağmen, sizin için değil, bizim için demokrasi istiyoruz. O kadar. Anlamak istemeyenler için tekrar ediyoruz DEMOKRATİK SOSYAL BİR HUKUK DEVLETİ istiyoruz.

Sayın kendilerini elit ve dokunulmaz sananlar gölge etmeyin başka ihsan istemez.

Bizi ve çocuklarımız rahat bırakın. Kaç nesil kurban ettik size yetmezmi. Dünümüzü ve bugünümüzü verdik fakat asla yarınlarımız vermeyeceğiz sizlere. Kararımız karar sonuna kadar. Sizlere verecek çöpümüz dahil hiçbir şeyimiz kalmadı artık.                        

Çektirip gidin hayatımızdan buraya kadar. Çünkü bundan sonra yepyeni bir Türkiye var.

     MEDİNE MEDENİYET

Kentli bedeviler insanlığı bitirdiler.

Hani nerde medeniler, Medineler.

İnsanlığın kalbini nasırlaştıran medeniyet.

Çölün ortasında yeniden yeşeren Medine.

Hani nerede kaldınız medeniler.

HER YERİ SARDI BEDEVİLER.

Yazarın Önceki Yazıları
Hibrit savaş terörsüz olmaz 21.03.2017Ümmet Olarak Hibrit Savaş İle Karşı Karşıyayız 15.03.2017Fırat kalkanı kutsal mızrağı parçaladı! Bırak anlamsız hayır’ı 05.03.2017Haçlı ve Siyonist teröre cevabımız Fırat Kalkanı'dır 22.02.2017İslam dünyasının en anlamlı cevabı; İslam Ordusu 09.02.2017Bir oradan bir buradan anlayana kitabın ortasından 27.01.2017Profesyonel Propagandistlere Karşı Aklımızı Kullanalım... 16.01.2017Her şeyi çok bilen klavyetörler 06.01.2017Osmanlı ruhu Yeni Türkiye ile beden buluyor 02.01.2017Din-ü Devlet Mülk-ü Millet. Devlet-i Ebed Müddet 23.12.2016Yeni Türkiye yarına bırakır amma yanınıza bırakmaz 15.12.2016Düş mü, rüya mı? Ya da kimin için düş, kimin için rüya? 02.12.2016Emri bi'l ma'ruf, nehyi an'il münker ve cihad bilinçli... 16.11.2016Zâlimin rişte-i ikbâlini bir âh keser 04.11.2016Dost bî-pervâ, felek bî-rahm ü, devran bî-sükûn 27.10.2016Yazarın tüm yazıları için tıklayınız.