YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Büyük savaş kapımıza dayandı
19 Eylül 2015 13:15

Dünyada yeni bir dinler arası savaş yaşanıyor. Bu son büyük savaş bulunduğu coğrafyanın şartlarına göre şekil değiştiriyor.

Haçlı ve siyonist ittifak yaklaşık yüz elli yıldır, Müslüman ülkelerdeki farklılıkları kışkırtıp her türlü yıkım için adı konmamış kirli bir savaş yürüttü. Maalesef bu yöntemle haylide başarılı oldu.

Bu bağlamda Yemen’de, Ukrayna’da, Tunus’da, Suriye’de yaşananları Mısır’da Libya’da olanlardan bağımsız görürsek daha çok yanılır, yalın gerçeklere ulaşamayız.

Yeni küresel savaş aslında bir din savaşıdır. Haçlı ve Siyonist ittifak Afganistan ve Irak’a doğrudan saldırdı. Fakat bu savaşlarda kirli emellerine ulaşamadılar. Tam tersi Müslümanlar bu savaşlarla daha da uyandı. Özlerine yani İslam’a dönmeye başladı.

Son yıllarda yaşadıkları başarısızlıklardan sonra,Haçlı ve Siyonist ittifak aşağılık taktiklerine yenilerini ekledi. Tüm İslam coğrafyasın da kendileri için Müslümanlarla savaşan hain güçler üretti. Bu veled-i zinalar, kendi topraklarının insanları ile Haçlı ve Siyonist ittifak adına savaşıyorlar.

Çok bariz bir örnek; DHKP-C terör örgütünün bu ülkede tabanı yok. Fakat yıllardır bu topraklarda terör estiriyor. Çok ilginç bir şekilde varlığını korumaya devam ediyor.

Asıl neden; ne Ak Parti, ne de Tayyip Erdoğan

Haçlıların ve Siyonistlerin ülkemizdeki taşeronları olan Paralel Yapı,HDPKK, DHKP-C asıl hedeflerini gizlemek için Ak Parti ve Tayyip Erdoğan düşmanlığını kullanıyorlar. Asıl neden; ne Ak Parti, ne de Tayyip Erdoğan.

Bu kesimler, İslama olan düşmanlıklarını gizlemek için Menderes’e, Turgut Özal’a, Erbakan’a hep aynı taktikle saldırdılar şimdide sözüm ona Erdoğan’a ve AK PARTİ ye vuruyor görüntüsü altında, İslam’a ve Müslümanlara saldırıyorlar.

6-7-8 Ekim olaylarından da olduğu gibi, PKK’nın bugün Müslüman Türk milletine yaptığı saldırılar, Kürt savaşı değil İslam’a karşı bir savaştır. Zaman geçtikçe bu gerçeklik daha açık bir şekilde görülecektir.

Bunların düşmanlıkları devlete ve İslam’a karşı

PKK nın Türkiye'ye savaş ilan etmiş olan, yönetici kadrolarının ve teröristlerinin yüzde sekseni yabancı kökenlidir, başta Ermeniler olmak üzere pek çok Hıristiyan milletlerden terörist mevcuttur. Bunların düşmanlıkları devlete ve İslam’a karşıdır.

PKK, Batı'nın Müslümanlara karşı yürüttüğü Haçlı savaşının bir parçasıdır, taşeron bir örgüttür. Haçlılar PKK üzerinden Türk-Kürt düşmanlığı ve savaşı oluşturmaya çalışıyor.

Esas üzüldüğümüz nokta ise milliyetçi duygularının etkisinde kalan Kürt vatandaşlarımızın PKK’yı Kürtler için hak mücadelesi veriyor olarak görmesi. Kürt vatandaşlarımız PKK’nın gerçek yüzünü her geçen gün daha net görecektir.

Men dakkadukka

Haçlı ve Siyonist koalisyonunun Müslümanlara yaptığı zulümler, uyguladığı soykırımlar asla karşılıksız kalmayacak. Hiç birini ayırt etmeksizin tüm İşbirlikçilere ve taşeronlara ayrıca duyurulur. Sıra bir gün mutlaka sizlere de gelecek. 

“Biliyor musunuz üçüncü dünya savaşındayız, ama parça parça” (Papa Franciscus, Ağustos 2014’te) 
"Büyük bir savaş kapımızın önüne geldi. 2. Dünya savaşından bu yana benzeri görülmeyen bir savaş. Maalesef böyle bir savaşta kayıplar yüzlerle değil binlerle ve on binlerle ölçülecek"  Ukrayna Savunma Bakanı Valeriy Heletey, (Eylül 2014)

Yazarın Önceki Yazıları
Ahir zaman zalim İmparatorluğu ABD’nin sonu geldi 07.02.2018Ülkemizin menfaatleri ve ümmetin dirliği için İran rejiminin değil amma 10.01.2018Özel üretilen Kudüs krizini, neden bir de bu yönden irdelemiyoruz? 21.12.2017Zarrab davası; Gerçek ve esas sebebi henüz kimse yazmadı ve konuşmadı 07.12.2017Suudi Arabistan'da yaşananlar bir değişim hareketi 28.11.2017Ulu Haçın Arındırılmış Şövalyeleri-2 16.11.2017Ulu Haçın Arındırılmış Şövalyeleri-1 07.11.2017Dur de artık İzmir dur de! 25.10.2017Asimetrik kuşatma ve bir şekilde ikna edilenler 02.10.2017Çalışma hayatı ve Beş Maymun Hikaye’si 21.09.2017Aile kutsaldır 16.09.2017İran Türkiye ile neden yakınlaşmaya çalışıyor? 2 05.09.2017İran Türkiye ile neden yakınlaşmaya çalışıyor? 1 24.08.2017Selam olsun... 15.08.2017Hukuk ve adalet, savaşta bile! 07.08.2017Yazarın tüm yazıları için tıklayınız.