YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Büyük savaş kapımıza dayandı
19 Eylül 2015 13:15

Dünyada yeni bir dinler arası savaş yaşanıyor. Bu son büyük savaş bulunduğu coğrafyanın şartlarına göre şekil değiştiriyor.

Haçlı ve siyonist ittifak yaklaşık yüz elli yıldır, Müslüman ülkelerdeki farklılıkları kışkırtıp her türlü yıkım için adı konmamış kirli bir savaş yürüttü. Maalesef bu yöntemle haylide başarılı oldu.

Bu bağlamda Yemen’de, Ukrayna’da, Tunus’da, Suriye’de yaşananları Mısır’da Libya’da olanlardan bağımsız görürsek daha çok yanılır, yalın gerçeklere ulaşamayız.

Yeni küresel savaş aslında bir din savaşıdır. Haçlı ve Siyonist ittifak Afganistan ve Irak’a doğrudan saldırdı. Fakat bu savaşlarda kirli emellerine ulaşamadılar. Tam tersi Müslümanlar bu savaşlarla daha da uyandı. Özlerine yani İslam’a dönmeye başladı.

Son yıllarda yaşadıkları başarısızlıklardan sonra,Haçlı ve Siyonist ittifak aşağılık taktiklerine yenilerini ekledi. Tüm İslam coğrafyasın da kendileri için Müslümanlarla savaşan hain güçler üretti. Bu veled-i zinalar, kendi topraklarının insanları ile Haçlı ve Siyonist ittifak adına savaşıyorlar.

Çok bariz bir örnek; DHKP-C terör örgütünün bu ülkede tabanı yok. Fakat yıllardır bu topraklarda terör estiriyor. Çok ilginç bir şekilde varlığını korumaya devam ediyor.

Asıl neden; ne Ak Parti, ne de Tayyip Erdoğan

Haçlıların ve Siyonistlerin ülkemizdeki taşeronları olan Paralel Yapı,HDPKK, DHKP-C asıl hedeflerini gizlemek için Ak Parti ve Tayyip Erdoğan düşmanlığını kullanıyorlar. Asıl neden; ne Ak Parti, ne de Tayyip Erdoğan.

Bu kesimler, İslama olan düşmanlıklarını gizlemek için Menderes’e, Turgut Özal’a, Erbakan’a hep aynı taktikle saldırdılar şimdide sözüm ona Erdoğan’a ve AK PARTİ ye vuruyor görüntüsü altında, İslam’a ve Müslümanlara saldırıyorlar.

6-7-8 Ekim olaylarından da olduğu gibi, PKK’nın bugün Müslüman Türk milletine yaptığı saldırılar, Kürt savaşı değil İslam’a karşı bir savaştır. Zaman geçtikçe bu gerçeklik daha açık bir şekilde görülecektir.

Bunların düşmanlıkları devlete ve İslam’a karşı

PKK nın Türkiye'ye savaş ilan etmiş olan, yönetici kadrolarının ve teröristlerinin yüzde sekseni yabancı kökenlidir, başta Ermeniler olmak üzere pek çok Hıristiyan milletlerden terörist mevcuttur. Bunların düşmanlıkları devlete ve İslam’a karşıdır.

PKK, Batı'nın Müslümanlara karşı yürüttüğü Haçlı savaşının bir parçasıdır, taşeron bir örgüttür. Haçlılar PKK üzerinden Türk-Kürt düşmanlığı ve savaşı oluşturmaya çalışıyor.

Esas üzüldüğümüz nokta ise milliyetçi duygularının etkisinde kalan Kürt vatandaşlarımızın PKK’yı Kürtler için hak mücadelesi veriyor olarak görmesi. Kürt vatandaşlarımız PKK’nın gerçek yüzünü her geçen gün daha net görecektir.

Men dakkadukka

Haçlı ve Siyonist koalisyonunun Müslümanlara yaptığı zulümler, uyguladığı soykırımlar asla karşılıksız kalmayacak. Hiç birini ayırt etmeksizin tüm İşbirlikçilere ve taşeronlara ayrıca duyurulur. Sıra bir gün mutlaka sizlere de gelecek. 

“Biliyor musunuz üçüncü dünya savaşındayız, ama parça parça” (Papa Franciscus, Ağustos 2014’te) 
"Büyük bir savaş kapımızın önüne geldi. 2. Dünya savaşından bu yana benzeri görülmeyen bir savaş. Maalesef böyle bir savaşta kayıplar yüzlerle değil binlerle ve on binlerle ölçülecek"  Ukrayna Savunma Bakanı Valeriy Heletey, (Eylül 2014)

Yazarın Önceki Yazıları
Avrupa Hanedanlığı: Akraba Monarklar - 2 14.07.2017Avrupa hanedanlığı; Akraba Monarklar - 1 04.07.2017Şehirlerin KUTSAL bekçileri 24.06.2017Darbe oyunları ve mütemmim cüzler 12.06.20173. dünya savaşından bir ve beraber olursak çıkabiliriz 29.05.2017Bizim REİS hepimizin REİSİ 03.05.2017Güçlü millet, güçlü devlet, güçlü yönetim 20.04.2017CHP nasıl kurtulur - mu? 10.04.2017Hibrit savaş terörsüz olmaz 21.03.2017Ümmet Olarak Hibrit Savaş İle Karşı Karşıyayız 15.03.2017Fırat kalkanı kutsal mızrağı parçaladı! Bırak anlamsız hayır’ı 05.03.2017Haçlı ve Siyonist teröre cevabımız Fırat Kalkanı'dır 22.02.2017İslam dünyasının en anlamlı cevabı; İslam Ordusu 09.02.2017Bir oradan bir buradan anlayana kitabın ortasından 27.01.2017Profesyonel Propagandistlere Karşı Aklımızı Kullanalım... 16.01.2017Yazarın tüm yazıları için tıklayınız.