YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Bundan böyle BİZE HER YER TÜRKİYE, iyi biline
29 Mayıs 2015 15:59

Türkiye Lozan'da çizilen ve milletimize zorla dikte edilen sahte sınırlardan ibaret değildir. Lozan ellerimize kelepçe, ayaklarımıza prangadır. Lozan olsa olsa bu ali millete ve ümmete zulümdür. Yeni Türkiye’nin kurulmasıyla bize sınır diye dayatılan tüm zincirler kırılmıştır. Hayırlı olsun

Yeni Türkiye Afrika'dır, Asya'dır, Avrupa'dır, Amerika'dır alem-i cihandır. Yeni Türkiye, Türk’dür, Arap’tır Kürt’tür, Laz’dır, Çerkez’dir Arnavut’tur, Gürcüdür tüm dünya milletleridir. Yeni Türkiye Ümmetin gözüdür, gönlüdür. Bundan böyle  "Bize her yer Türkiye", iyi biline.

Şu an dünyanın birçok köşesinde, farklı cephelerde, farklı şekillerde aynı ahlaksız savaşlar devam ediyor. Maalesef, beklenen o ki çok kısa zamanda, daha da yayılacak bu yıkıcı savaşlar.

Yıkıcı, büyük savaşları takiben yaşlı dünyamızda yeni bir düzen kurulacak. Son savaştan sonra Barbar Batı’nın zulüm üstüne kurduğu vahşi saltanatı sona erecek. İslam dünyası da acılarla dolu asırlık esaretinin ardından parantezi kapatıp, yeniden ayağa kalkacak.

Çıkması kuvvetle muhtemel savaşların olumsuz etkileri Çin, Rusya, ABD, Avrupa ve hatta Hindistan’da bile büyük oranda hissedilecek ve herkesin rahatı epeyce kaçacak. Dünyanın büyük bir savaşa doğru hızla ilerlediği bir zaman da içeride ve dışarıda herkes hesabını kitabını ona göre yapsın. Af kapısı kapanmadan tövbesini yapsın. Hainler ve münafıklar hariç onlara af kapısı mahşere kadar kapalı. İlla ki bir bedel ödeyecekler.

Yukarıda yazılanları fazlasıyla bilen Haçlı Batı'yı Türkiye korkusu iyice sardı ve ne yapacaklarının iyice şaşırdılar. Sahte demokrat maskelerini fırlatıp darbe çığırtkanlığına bile başladılar. Ama ne yaparlarsa yapsınlar, kazanamayacaklar.

New York Times'tan küstah yazı

Türkiye’nin yükselişini hazmedemeyen New York Times gazetesi, ABD ve NATO’yu göreve çağırdı. Türkiye de darbe çığırtkanlığı yapmaya alışık olan bir kısım medyanın Amerikalı gizli patronu telaşa kapılıp açığa düştü.

New York Times gazetesinin yazı işleri kurulu paralel terör örgütü ve ortaklarını referans gösterme ahmaklığına kapılıp ''Türkiye üzerindeki kara bulutlar'' başlıklı bir yazı kaleme aldı. New York Times 7 Haziran'da gerçekleşecek seçimlerle alakalı, Erdoğan'ın uyarılmasını istedi ve ahlaksızca dış kaynaklı darbe çağrısında bulundu.

Gazetenin internet sitesinde ve New York baskısında yayımlanan yazısından bazı bölümler şöyle:

Türkiye'deki kritik genel seçimlere iki hafta kala, tansiyon yükseliyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı eleştiren bazı kesimlerse, Adalet Ve Kalkınma Partisi'nin seçimleri kazanmasını sağlamak için yeni bir baskının başlamasından korkuyor. Siyasi sürecin zalimce manipüle edilmesi ciddi bir hata olur.

Tehlikeli atmosfer

Sayın Erdoğan'ın karşı çıktığı bir başlıktan ötürü Hürriyet gazetesine yönelik yapılan suç duyurusuyla yeni bir alarm çaldı. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, ABD'de gönüllü sürgünde bulunan İslamcı vaiz Fethullah Gülen'le bağlantılı çok sayıda medya organının yasaklanmasını istedi. Bu seferki tehlikeli atmosfer alışılmadık biçimde karanlık ve korku verici. Sayın Erdoğan doğruyu söyleyenlere karşı giderek hasmane bir tavır takınıyor. ABD ve Türkiye'nin diğer NATO müttefikleri, onu bu yıkıcı yoldan geri döndürmeye çalışmalı.''

Hadi bakalım buyurun burdan yakın. Hani özgürlükçü demokrasi, hani Batı medeniyeti. Halk arasında buna, bu ne lahana turşusu, bu ne perhiz derler. Ey Barbar Haçlı Batı artık bu teraneleri daha da yemezler. Karşınızda o pısırık eski Türkiye yöneticileri ile O silik Eski Türkiye yok. Yeni Türkiye tüm kurum ve kuruluşlarıyla dimdik ayak da.  Haddinizi bilin haddinizi.

Muhammed Mursî ve Erdoğan

Muhammed Mursî niye alçakça bir darbeyle devrildi, neden idama mahkum edildi, neden haçlı batı darbe diyemedi, niye Terörist İsrail Sisi’yi bu kadar destekledi, niçin Pensilvanya’nın paralel uzantıları Mısırda diyalog çalışmalarına hemen başladı.

El cevap;

Dünyada tek Hâfız-ı Kelam Cumhurbaşkanı

Hatimle namaz kıldıran tek Cumhurbaşkanı

Cuma namazı kıldıran tek Cumhurbaşkanı

7 dil bilen Müslüman Cumhurbaşkanı

Muhammed Mursî

Daha iyi anlaşılmıştır sanırım. Sayın Cumhurbaşkanımız da (Menderes gibi, Özal gibi sırf Müslüman oldukları için) bunlara benzer sebeplerden dolayı aynı GADRE maruz bırakılmak isteniyor.

Ama nafile

Her türlü zalimle planlar da kursalar,

Arş-ı ala dan gelen bir karar vardır.

 

Her türlü paralelle alçakça da saldırsalar,

Bizleri bekleyen bir zafer vardır.

 

Her türlü şeytanla iş de tutsalar,

O şeytanları da bir yaratan vardır.

 

Her türlü karanlık zihniyetle müttefik de olsalar,

Allah’ın nurunu tamamlayacağı bir vaadi vardır.

 

EY MÜSLÜMAN DAHA FAZLA TASA ETME GAYRI

ALLAHA, KUR-ANA VE RUSULULLAHA ŞEKSİZ-SÜPHESİZ BİR İMANIMIZ VARDIR.

                                                 EVVELALLAH

Yazarın Önceki Yazıları
Hibrit savaş terörsüz olmaz 21.03.2017Ümmet Olarak Hibrit Savaş İle Karşı Karşıyayız 15.03.2017Fırat kalkanı kutsal mızrağı parçaladı! Bırak anlamsız hayır’ı 05.03.2017Haçlı ve Siyonist teröre cevabımız Fırat Kalkanı'dır 22.02.2017İslam dünyasının en anlamlı cevabı; İslam Ordusu 09.02.2017Bir oradan bir buradan anlayana kitabın ortasından 27.01.2017Profesyonel Propagandistlere Karşı Aklımızı Kullanalım... 16.01.2017Her şeyi çok bilen klavyetörler 06.01.2017Osmanlı ruhu Yeni Türkiye ile beden buluyor 02.01.2017Din-ü Devlet Mülk-ü Millet. Devlet-i Ebed Müddet 23.12.2016Yeni Türkiye yarına bırakır amma yanınıza bırakmaz 15.12.2016Düş mü, rüya mı? Ya da kimin için düş, kimin için rüya? 02.12.2016Emri bi'l ma'ruf, nehyi an'il münker ve cihad bilinçli... 16.11.2016Zâlimin rişte-i ikbâlini bir âh keser 04.11.2016Dost bî-pervâ, felek bî-rahm ü, devran bî-sükûn 27.10.2016Yazarın tüm yazıları için tıklayınız.