YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Bundan böyle BİZE HER YER TÜRKİYE, iyi biline
29 Mayıs 2015 15:59

Türkiye Lozan'da çizilen ve milletimize zorla dikte edilen sahte sınırlardan ibaret değildir. Lozan ellerimize kelepçe, ayaklarımıza prangadır. Lozan olsa olsa bu ali millete ve ümmete zulümdür. Yeni Türkiye’nin kurulmasıyla bize sınır diye dayatılan tüm zincirler kırılmıştır. Hayırlı olsun

Yeni Türkiye Afrika'dır, Asya'dır, Avrupa'dır, Amerika'dır alem-i cihandır. Yeni Türkiye, Türk’dür, Arap’tır Kürt’tür, Laz’dır, Çerkez’dir Arnavut’tur, Gürcüdür tüm dünya milletleridir. Yeni Türkiye Ümmetin gözüdür, gönlüdür. Bundan böyle  "Bize her yer Türkiye", iyi biline.

Şu an dünyanın birçok köşesinde, farklı cephelerde, farklı şekillerde aynı ahlaksız savaşlar devam ediyor. Maalesef, beklenen o ki çok kısa zamanda, daha da yayılacak bu yıkıcı savaşlar.

Yıkıcı, büyük savaşları takiben yaşlı dünyamızda yeni bir düzen kurulacak. Son savaştan sonra Barbar Batı’nın zulüm üstüne kurduğu vahşi saltanatı sona erecek. İslam dünyası da acılarla dolu asırlık esaretinin ardından parantezi kapatıp, yeniden ayağa kalkacak.

Çıkması kuvvetle muhtemel savaşların olumsuz etkileri Çin, Rusya, ABD, Avrupa ve hatta Hindistan’da bile büyük oranda hissedilecek ve herkesin rahatı epeyce kaçacak. Dünyanın büyük bir savaşa doğru hızla ilerlediği bir zaman da içeride ve dışarıda herkes hesabını kitabını ona göre yapsın. Af kapısı kapanmadan tövbesini yapsın. Hainler ve münafıklar hariç onlara af kapısı mahşere kadar kapalı. İlla ki bir bedel ödeyecekler.

Yukarıda yazılanları fazlasıyla bilen Haçlı Batı'yı Türkiye korkusu iyice sardı ve ne yapacaklarının iyice şaşırdılar. Sahte demokrat maskelerini fırlatıp darbe çığırtkanlığına bile başladılar. Ama ne yaparlarsa yapsınlar, kazanamayacaklar.

New York Times'tan küstah yazı

Türkiye’nin yükselişini hazmedemeyen New York Times gazetesi, ABD ve NATO’yu göreve çağırdı. Türkiye de darbe çığırtkanlığı yapmaya alışık olan bir kısım medyanın Amerikalı gizli patronu telaşa kapılıp açığa düştü.

New York Times gazetesinin yazı işleri kurulu paralel terör örgütü ve ortaklarını referans gösterme ahmaklığına kapılıp ''Türkiye üzerindeki kara bulutlar'' başlıklı bir yazı kaleme aldı. New York Times 7 Haziran'da gerçekleşecek seçimlerle alakalı, Erdoğan'ın uyarılmasını istedi ve ahlaksızca dış kaynaklı darbe çağrısında bulundu.

Gazetenin internet sitesinde ve New York baskısında yayımlanan yazısından bazı bölümler şöyle:

Türkiye'deki kritik genel seçimlere iki hafta kala, tansiyon yükseliyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı eleştiren bazı kesimlerse, Adalet Ve Kalkınma Partisi'nin seçimleri kazanmasını sağlamak için yeni bir baskının başlamasından korkuyor. Siyasi sürecin zalimce manipüle edilmesi ciddi bir hata olur.

Tehlikeli atmosfer

Sayın Erdoğan'ın karşı çıktığı bir başlıktan ötürü Hürriyet gazetesine yönelik yapılan suç duyurusuyla yeni bir alarm çaldı. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, ABD'de gönüllü sürgünde bulunan İslamcı vaiz Fethullah Gülen'le bağlantılı çok sayıda medya organının yasaklanmasını istedi. Bu seferki tehlikeli atmosfer alışılmadık biçimde karanlık ve korku verici. Sayın Erdoğan doğruyu söyleyenlere karşı giderek hasmane bir tavır takınıyor. ABD ve Türkiye'nin diğer NATO müttefikleri, onu bu yıkıcı yoldan geri döndürmeye çalışmalı.''

Hadi bakalım buyurun burdan yakın. Hani özgürlükçü demokrasi, hani Batı medeniyeti. Halk arasında buna, bu ne lahana turşusu, bu ne perhiz derler. Ey Barbar Haçlı Batı artık bu teraneleri daha da yemezler. Karşınızda o pısırık eski Türkiye yöneticileri ile O silik Eski Türkiye yok. Yeni Türkiye tüm kurum ve kuruluşlarıyla dimdik ayak da.  Haddinizi bilin haddinizi.

Muhammed Mursî ve Erdoğan

Muhammed Mursî niye alçakça bir darbeyle devrildi, neden idama mahkum edildi, neden haçlı batı darbe diyemedi, niye Terörist İsrail Sisi’yi bu kadar destekledi, niçin Pensilvanya’nın paralel uzantıları Mısırda diyalog çalışmalarına hemen başladı.

El cevap;

Dünyada tek Hâfız-ı Kelam Cumhurbaşkanı

Hatimle namaz kıldıran tek Cumhurbaşkanı

Cuma namazı kıldıran tek Cumhurbaşkanı

7 dil bilen Müslüman Cumhurbaşkanı

Muhammed Mursî

Daha iyi anlaşılmıştır sanırım. Sayın Cumhurbaşkanımız da (Menderes gibi, Özal gibi sırf Müslüman oldukları için) bunlara benzer sebeplerden dolayı aynı GADRE maruz bırakılmak isteniyor.

Ama nafile

Her türlü zalimle planlar da kursalar,

Arş-ı ala dan gelen bir karar vardır.

 

Her türlü paralelle alçakça da saldırsalar,

Bizleri bekleyen bir zafer vardır.

 

Her türlü şeytanla iş de tutsalar,

O şeytanları da bir yaratan vardır.

 

Her türlü karanlık zihniyetle müttefik de olsalar,

Allah’ın nurunu tamamlayacağı bir vaadi vardır.

 

EY MÜSLÜMAN DAHA FAZLA TASA ETME GAYRI

ALLAHA, KUR-ANA VE RUSULULLAHA ŞEKSİZ-SÜPHESİZ BİR İMANIMIZ VARDIR.

                                                 EVVELALLAH

Yazarın Önceki Yazıları
Ahir zaman zalim İmparatorluğu ABD’nin sonu geldi 07.02.2018Ülkemizin menfaatleri ve ümmetin dirliği için İran rejiminin değil amma 10.01.2018Özel üretilen Kudüs krizini, neden bir de bu yönden irdelemiyoruz? 21.12.2017Zarrab davası; Gerçek ve esas sebebi henüz kimse yazmadı ve konuşmadı 07.12.2017Suudi Arabistan'da yaşananlar bir değişim hareketi 28.11.2017Ulu Haçın Arındırılmış Şövalyeleri-2 16.11.2017Ulu Haçın Arındırılmış Şövalyeleri-1 07.11.2017Dur de artık İzmir dur de! 25.10.2017Asimetrik kuşatma ve bir şekilde ikna edilenler 02.10.2017Çalışma hayatı ve Beş Maymun Hikaye’si 21.09.2017Aile kutsaldır 16.09.2017İran Türkiye ile neden yakınlaşmaya çalışıyor? 2 05.09.2017İran Türkiye ile neden yakınlaşmaya çalışıyor? 1 24.08.2017Selam olsun... 15.08.2017Hukuk ve adalet, savaşta bile! 07.08.2017Yazarın tüm yazıları için tıklayınız.