YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Bu ağır vebal ille de sorulur elbet
14 Ekim 2015 07:56

İçinde bulunduğumuz acı gerçekleri görelim ve millet olarak geldiğimiz noktayı asla unutmayalım.

20. yüzyılın ilk çeyreğinde Anadolu’da düşürülen İslam dünyasının sancağı yine Anadolu’dan kaldırılacaktır. 1.7 milyar Müslüman yeniden ayağa kalkacaksa bu yine Anadolu insanın öncülüğünün de olacaktır.

Bu önderliği Türkiye’den başka yapabilecek ikinci bir ülke yok. Sonradan kazanılmış komplekslerinden kurtulamamış birçok aydın(gı)cıımız hala bunu anlayamamış olsa da ki, millet bunun farkında. Tüm dünya Müslümanları, gözünü Türkiye ye dikmiş bin bir umutla yeni Ankara ya bakmakta.

Allah muhafaza eğer, yeni Ankara başarısız olursa umutlar zamansız bir başka bahara kalacak. Yeni Ankara’nın başarısını engellemek için her türlü ahlaksız oyunlar kuruluyor. Allah’ın izniyle bu oyunları İslam milleti olarak ümmet şuuruyla hep birlikte bozacağız.

Haçlıların ve Siyonistlerin aşağılık oyunlarına alet olan nadanlar bunun hesabını hem bu dünyada, hem öbür dünyada kolay kolay veremezler. Ama velâkin bu ağır vebal ille de bir gün sorulur. Hem bu dünyada hem öbür dünya da.

Hatırlamalı ve hatırlatmalıyız

İslam alemi olarak yüzyıllardır yaşadığımız onca acıyı ve zulmü unutamayız. Her daim hatırlamalı ve hatırlatmalıyız. Eğer unutursak ağlatarak gözlerimizi, katliamlar yaparak neslimizi kuruturlar.

Müslümanlar, kendilerini derinden yaralayan ve acı veren olayları hiç ama hiçbir zaman unutmamalı.

Müslümanlar kaybettikleri değerleri tekrar elde edene kadar, yaşadıkları acıları akıllarından ve yüreklerinden asla çıkarmamalı. İnanlar ümmet şuuruyla, bu kutsal mücadeleye her ne pahasına olursa olsun devam etmeli.

Bizler, Müslümanlara yapılan zulümleri ve katliamları unutursak, evlatlarımıza huzurlu bir gelecek inşa edemeyiz.

Bir Saddam Hüseyin idam etmek bahanesiyle milyonlarca Müslüman’ı katlettiler, 5 milyon çocuğu yetim, bir milyon kadını dul bıraktılar. Yetmedi bir o kadar Müslüman kadına ve çocuğa tecavüz ettiler.

Acaba bir Erdoğan’ı idam etmek için ne kadar insanımızın kanına ve namusuna göz diktiler.

Son pişmanlık fayda etmedi, etmez de

İsyancı taife arasına katılıp, Halife Hz. Osman’ın evini basan Hz. Ebu Bekir’in oğlu Abdullah, Halife’nin sakallarına yapıştığında, Halife kendisine, “Abdullah! Baban Ebu Bekir seni bu halde görse ne derdi.” dediğinde, Abdullah kendine geldi gelmesine de içeriye aldığı isyancıların Hz. Osman’ı şehit etmesine engel olamadı.

Rasulullah (S.A.V.) buyuruyor ki:

“Kim (iyi veya kötü) bir kabileye yardım edip onları destekler­se, onlardan olur. Bir zorbayı memnun etmek için, bir Müslüman’ı tehdit ederek kötülük yapan bir kimse, kıyamet günü zorbayla birlikte cezalandı­rılacaktır.”

Yazarın Önceki Yazıları
Hibrit savaş terörsüz olmaz 21.03.2017Ümmet Olarak Hibrit Savaş İle Karşı Karşıyayız 15.03.2017Fırat kalkanı kutsal mızrağı parçaladı! Bırak anlamsız hayır’ı 05.03.2017Haçlı ve Siyonist teröre cevabımız Fırat Kalkanı'dır 22.02.2017İslam dünyasının en anlamlı cevabı; İslam Ordusu 09.02.2017Bir oradan bir buradan anlayana kitabın ortasından 27.01.2017Profesyonel Propagandistlere Karşı Aklımızı Kullanalım... 16.01.2017Her şeyi çok bilen klavyetörler 06.01.2017Osmanlı ruhu Yeni Türkiye ile beden buluyor 02.01.2017Din-ü Devlet Mülk-ü Millet. Devlet-i Ebed Müddet 23.12.2016Yeni Türkiye yarına bırakır amma yanınıza bırakmaz 15.12.2016Düş mü, rüya mı? Ya da kimin için düş, kimin için rüya? 02.12.2016Emri bi'l ma'ruf, nehyi an'il münker ve cihad bilinçli... 16.11.2016Zâlimin rişte-i ikbâlini bir âh keser 04.11.2016Dost bî-pervâ, felek bî-rahm ü, devran bî-sükûn 27.10.2016Yazarın tüm yazıları için tıklayınız.
 // murat kenanoğlu
Allah yar ve yardımcımız olsun o isterse herkesin kalbini açar zalimlere fırsat vermez inşallah. Murat bey hayırlı geceler dilerim...
18 Ekim 2015 03:53