YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Bir Pir-i Fani ve rüyalarİ
21 Şubat 2015 17:44

Rüya bir

Her akşam olduğu gibi dün akşam da bir rüya gördüm. Rüyamda daha doğmamış ak sakallı bir piri fani kulağıma bir şeyler fısıldadı. Her zaman olduğu gibi, bu fısıldamasında da piyango ve loto numaraları yoktu, maalesef (meraklısına).

Söylediklerinin hepsi de her zaman olduğu gibi inanılmaz şeylerdi. 'Yahu yine mi?' demeden hemen atladı ve "Ne inanılmaz şeyler yaşandı bu topraklarda" dedi. Abartılı bir iştahla da başladı anlatmaya. Ben de paylaştım siz anlayanlarla.

Artık AB'ye gerek yok. Türkiye’de AB ye girmek için daha fazla fedakârlık yapmayacak, yapmamalı da. Yaşlı Avrupa’nın kaçacak deliği kalmadı. Dönüp dolaşıp geleceği yer Türkiye. Onlar da bunun farkında fakat yapacakları pek fazla bir şey yok. Yapabilecekleri tek şey bu geçiş sürecini biraz daha uzatmak, o kadar.

"Geliyor, güçlü müreffeh büyük Türkiye geliyor. Dünyada oluşacak olan dört bölgesel güçten ikincisi Yeni Türkiye geliyor. AB'den daha büyük yapıyı kuracak, yönetecek ve mihmandarlık yapacak Yeni Türkiye geliyor" dedi ve gitti

Rüya iki

Bu sefer daha doğmamış ak sakallı bir piri fani çok hızlı girdi konuya. 28 Şubat sabahı var ya çevik bir hareketle nasıl çelik bir yumruk indirildi, milletin has evlatlarının tepesine. Ne oldu? 1.200 demokrat yerel ve bölgesel lidere. Hangi faili meçhul tanımlar 1.200 ünü değil, birisini bile. Hele ki 45.000 kişiye kim ne diye.??? Çok şey demektir bu söyleyemediklerimiz bilenlere.

Karşı operasyon. Bu tanım siz sıradakilere. Selam olsun Hrant Dink gibi heder edilenlere.

"Hey be sakallı amca sende meydanı boş bulunca amma salladın!"

"Tamam tamam dur kızma!" dedi ve devam etti anlatmaya.

"Şu FBI ve türevleri ne diye zırt pırt buralara geliyor? Ortalıkta salına salına geziyor. Çünkü mecburlar ABD, Çin ve siz (senin rüyanda olduğum için dolayısıyla biz)dünyanın en büyük istihbaratlarına sahibiz.

Bu bölgede iş kotarmak isteyenler mecbur tıpış tıpış ülkenize gelmeye. Kaliteli hackerleriniz özellikle Rus ve Çinli ortakları bayağı başlarının belası." dedi ve gitti. Aynı geldiği gibi.

Bu rüyaların görülme ve yazılma tarihi 2008

Geçenlerde yine uğradı bizim pir-i fani ve usulca bir şeyler fısıldayıverdi.

Ülkemizde ( yani ülkenizde) binlerce MASON var. Bu MASONLAR yakında isim, il, adres ve meslek bilgileri dahil, tek tek yayınlanacaklar. ÇOK ŞAŞIRACAKSINIZ ÇOK!

Fransa olaylarının devamı gelecek. Benzerleri farklı Avrupa ülkelerinde yaşanacak. Avrupa çaresiz yapabileceği fazla bir şey yok.

Kraliçenin Paralel ulakları ve baronların genel seçimler öncesi Ak Parti’yi içeriden yıkma yönünde faaliyetleri olacaktır. Bu konuda başarılı olacaklarını, (doğrusu muhataplarının böyle bir senaryoya alet olacaklarını) sanmıyorum.

Müslümanlar için 2015 yıllıda zor bir yıl olacak hem de bayağı zor bir yıl. Amma 2016 başka, geçmiş yıllara nazaran çok daha rahat bir yıl olacak. Önümüzde ki yıllar, Müslümanlar için ne kadar rahatsa haçlılar ve Siyonistler için bir o kadar zor olacak.

Onlar için her geçen zaman daha da zora gidiyor. Çünkü, Müslümanlar uyanıyor, özüne dönüyor. Millet uyanıyor, ümmet uyanıyor. Cihan şümul bir dev büyük bir ihtişamla yeni bir sabaha uyanıyor. Dünya mazlumları yüzyıllar sonra kayıp ettikleri huzura ve mutluluğa yeniden kavuşuyor.

Batı Medeniyeti'nin Katliam Tarihinden:

Srebrenitsa Katliamı'nın önünü bir Fransız general açmıştı...

Savaştan önce nüfusu 24 bin civarı olan Srebrenitsa şehrinin nüfusu diğer bölgelerden gelen mülteci göçleriyle 60 bin civarına ulaşmıştı. Göçün sebebi BM Güvenlik Konseyi, 819 no’lu kararıyla Srebrenitsa'nın güvenli bölge ilan edilmesiydi. Güvenli bölge ilanı etmesi sebebiyle Müslümanların elindeki silahlar BM Barış Gücü tarafından toplanmıştı. Savaş sırasında şehrin güvenliğinden sorumlu olan Hollandalı 400 asker, Bosna'daki BM Barış Gücü komutanı Fransız general Bernard Janvier'den aldıkları emir doğrultusunda şehri boşalttılar ve kendisine sığınan 25 bin mülteciyi ve şehri Sırplar'a teslim ettiler. 11Temmuz 1995'te şehre giren Ratko Mladiç komutasındaki Sırplar, 12-77 yaş arası erkekleri diğerlerinden ayırdılar. 30 saat içinde 33 bin kadın ve çocuk otobüslere bindirilip götürüldüler. Binlerce erkek kamyonlarda ve depolara hapsedildi. Bazıları ormana kaçmaya çalışsa da Sırplar kaçış yollarını da bombaladı. Srebrenitsa'da Sırpların şehit ettiği Müslüman sayısı 8 bin 372'yi buldu Sırp askerler cesetlerin kimlikleri tespit edilmesin diye cesetleri parçalayarak sayıları 64'ü bulan toplu mezarlara gömdüler.

Yazarın Önceki Yazıları
Ahir zaman zalim İmparatorluğu ABD’nin sonu geldi 07.02.2018Ülkemizin menfaatleri ve ümmetin dirliği için İran rejiminin değil amma 10.01.2018Özel üretilen Kudüs krizini, neden bir de bu yönden irdelemiyoruz? 21.12.2017Zarrab davası; Gerçek ve esas sebebi henüz kimse yazmadı ve konuşmadı 07.12.2017Suudi Arabistan'da yaşananlar bir değişim hareketi 28.11.2017Ulu Haçın Arındırılmış Şövalyeleri-2 16.11.2017Ulu Haçın Arındırılmış Şövalyeleri-1 07.11.2017Dur de artık İzmir dur de! 25.10.2017Asimetrik kuşatma ve bir şekilde ikna edilenler 02.10.2017Çalışma hayatı ve Beş Maymun Hikaye’si 21.09.2017Aile kutsaldır 16.09.2017İran Türkiye ile neden yakınlaşmaya çalışıyor? 2 05.09.2017İran Türkiye ile neden yakınlaşmaya çalışıyor? 1 24.08.2017Selam olsun... 15.08.2017Hukuk ve adalet, savaşta bile! 07.08.2017Yazarın tüm yazıları için tıklayınız.
13:25
 // 67
Sozum ona medeniyetin baskentinde bosna katliyami avrupa bu bedelleri odemeye basladi selam ve dua ile...
23 Şubat 2015 13:25
rüyalar gerçek olsa
 // saliha güleç
Anlayana ve okuyabilene tabi.Rüyalar bir gün gerçek olacak, gelecek de bir gün gelecek. Hadi hayırlısı...
22 Şubat 2015 Pazar 03:00