YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Barışa karşı çıkmak bu topraklara ve değerlerine ihanettir
21 Ekim 2014 08:00

Kanla beslenen çakma kürtler!

Kan dökmekten hoşlananlar. Ayıbı günahı tanımayanlar. Kanla beslenen çakma Kürt kılıklılar. Kürt kardeşlerimin kanını yıllarca üç kuruşa küresel Baronlara satanlar. Bıkmadılar usanmadılar, hangi hain paralel uşağı buldularsa peşine takıldılar.

Yıllarca Kürt halkına kendilerini, Kürt olarak tanıtıp aldattılar. Yetmedi hem Marksist hem Kürt milliyetçisi oldular. Hep ihanet ve menfaat peşinde koştular. Ama nereye? kadar. İşte buraya yani Kobani’ye kadar. Bundan sonrasınıysa Kürt halkının dirayeti yıkar.

İstediklerinizi bu sefer size Kürt halkı vermedi, bundan sonra vermeyecek de. 35 şehirde ancak 80 bin kişiyi hareketlendirebildiniz ki bunların 50 bin kadarı da vatandaşımız değildi. Hasılı Yeni Türkiye düşmanları 5 günlük isyanda istediklerini alamadılar. Böylece kendi hazin sonlanmalarını da hızlandırdılar.

Hangi ahlaki normlar; utanmaz, arlanmazlar

Gezi'deki sokak eylemlerinde devletine isyan ederken öldürülen Berkin Elvan’ı, ekmek almaya, Ethem Sarısülük’ü de evine gidiyordu ama öldürüldü diyerek kahramanlaştıranlar, konu mütedeyyin Müslümanlar olduğunda hangi taşın altındasınız? Nasıl da utanmaz, arlanmazsınız.

Hangi ahlaki normlarla ve yüzsüzlükle bu vahşetleri demokratik bir hak arayışıymış gibi savunabiliyorsunuz? Ethem’i Berkin’i ve defalarca manşetlere çektiniz. Yasin için Hasan için Hüseyin için neden bu kadar sessizsiniz. Vahşice öldürülen bu insanlar sünni mümin oldukları için olmasın.

Yasin’in, Hasan’ın Hüseyin’in ellerinde taş yoktu. Molotof yoktu. Onlar devlete başkaldırmıyordu, ortalığı yakıp, yıkmıyordu. Tam tersi Bu Müslüman evlatları İslam’ın şiarlarından olan kurban bayramını bi hakkın yaşıyor ve yaşatılması için çabalıyordu.

Maskeler düşecek, hesaplar verilecek

Katledilen masum Kürt kardeşlerimin hesabını, Kürtlerin hakkını savunduğunu iddia eden HDP, PYD ve Kandil nasıl verecek! Kobani için IŞİD ile, kendi halkını katlederek mi mücadele edilir? Bu maskelerle onca ihanet daha ne kadar gizlenilir.

Tüm hainler ister paralel ister eşkenar paralel fark etmez, oluk oluk Müslüman kanı dökerek oluşturduğunuz vahşet denizi bitti. Kökünüze kibrit suyu dökme zamanı geldi de geçti bile. Bundan sonra, gölgeniz bile fazla bizim olduğumuz yerde.

Yeni Türkiye düşmanına ve vatan hainlerine sert ve acımasız, Milletine ve mazlum halklara ise şefkatli ve kucaklayıcı olacaktır. Hak isteyenin hakkını verilecek, baş kaldıranın başı kesilecektir.

Çözüm sürecine darbe vurmak için elinden geleni yapanlar, İslam dünyasındaki tüm haysiyetsiz savaşların sürmesini isteyen şerefsiz hainlerdir. Çözüm Süreci'ni seçim öncesi tamama erdirilecektir. YENİ ANKARA üzerine düşeni yapmak için harekete geçti.

YETER ARTIK BU KADİM TOPRAKLARDA

EVLATLARINI GÖMMEK YOK, BABALARA

BAĞRINA TAŞ BASMAK YOK, ANALARA

KARALAR BAĞLAMAK YOK, GARDAŞLARA

BARIŞ NE DE YAKIŞIYOR BU MİLLETİN EVLATLARINA

                                                                                                    ÜMRAN HAN

Yazarın Önceki Yazıları
Ahir zaman zalim İmparatorluğu ABD’nin sonu geldi 07.02.2018Ülkemizin menfaatleri ve ümmetin dirliği için İran rejiminin değil amma 10.01.2018Özel üretilen Kudüs krizini, neden bir de bu yönden irdelemiyoruz? 21.12.2017Zarrab davası; Gerçek ve esas sebebi henüz kimse yazmadı ve konuşmadı 07.12.2017Suudi Arabistan'da yaşananlar bir değişim hareketi 28.11.2017Ulu Haçın Arındırılmış Şövalyeleri-2 16.11.2017Ulu Haçın Arındırılmış Şövalyeleri-1 07.11.2017Dur de artık İzmir dur de! 25.10.2017Asimetrik kuşatma ve bir şekilde ikna edilenler 02.10.2017Çalışma hayatı ve Beş Maymun Hikaye’si 21.09.2017Aile kutsaldır 16.09.2017İran Türkiye ile neden yakınlaşmaya çalışıyor? 2 05.09.2017İran Türkiye ile neden yakınlaşmaya çalışıyor? 1 24.08.2017Selam olsun... 15.08.2017Hukuk ve adalet, savaşta bile! 07.08.2017Yazarın tüm yazıları için tıklayınız.