YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
15 Temmuzda İlk üç günün samimiyeti ve havası bir başkaydı
07 Ekim 2016 11:06

İlk üç gün, bu vatanın kara sevdalıları vardı, meydanlarda ve sokaklarda. Vatanın ve devletini ölümüne seven deli yürekler indi sahaya. İndiler ve vatanlarını darbeci kılığındaki işgalcilerden kurtardılar.

Gezici ve çağdaş makarnacı zevat baktı, deli yürekler ölümüne devletini ve Reisini koruyor, kendileri gibi kıytırıktan değiller, tamam kazanan bu taraf dediler ve zorunlu olarak meydanlara düştüler. Öyle bir düşüşle geldiler, öyle bir ateşliydiler ki görmeden anlaşılamaz. Görenler dahi bu ateşli hallerini anlatamaz.

Sanırsınız ki bu çakma demokrat makarnacılar üç gündür benzin, bankamatik ve market kuyruğunda değil de cephelerde bizimle birlikte ölmek için beklemekte. Bizi boş verdik FETÖ cüleri bile geçtiler darbecilere beddua etmekte.

Aman Allah’ım hem ne beddualar, ağza alınmayacak küfürlerle birleştirilen orijinal beddualar. (Ee arkadaşını söyle demişler….) Bedduacı FETÖ cülerle geze geze küfründe bile, beddualı eder hale gelirsin işte böyle. Yalnız dikkat edin sizin sonunuz FETÖ'cülerden beter olur, beddualarınız size geri dönerse. Malum sizinkiler sin-kaflı ya, hani ondan.

Ellerindeki bayrakları öylesine sallıyorlardı, öyle sloganlar atıyorlardı ki, ben bile inanacaktım neredeyse yüzsüz FETÖ cülerin ve sahte laik makarnacıların muhteşem vatan sevgilerine. Allahtan biz yıllar öncesinden aşılıyız bunların mikroplu dillerine ve hallerine.

Utanmadan, arlanmadan ardı arkası kesilmeden, demokrasi meydanlarında sırt-sırta ve sırıta-sırıta pozlar verdiler. Yılışık gülümsemeler ile Selfiler çektiler, Sonra mı? Sonrada FETÖ cü, makarnacı bir olup inlerine girdiler ve tüm kutsallarımızla dalga geçtiler, ümmeti çekiştirdiler, küfürlü beddualarını ardı adına dizdiler ve hep birlikte boşaldılar.

Şimdi mi? FETÖ cülerin bir kısmı kodeste, çoğuda kripto hallerinde. Gezici (laik?-çağdaş?-demokrat?) makarnacılar mı? en muhkem yerlerde günlerini gün etmekte. Devlette devşirdikleri makarnadan makamlarda cabası. (Eh ne de olsa yazlıkları da kapattılar. Rahat rahat ortalığı karıştırırlar)

Makarnacı ve bedduacı alçakları buradan tanımak lazım.

Darbe taraftarı gezinin tırsak makarnacılar ve bedduacılar ilk gün "Askere polise karşı gelmeyin evden çıkmayın dua edin" diyerek insanımızı eve hapsetmeye çalıştı. Şimdi ise bunlar, darbeyi kötülüyor, darbecilere en galiz küfürleri ediyor ve dua edelim diyor. Küfür ve dua en yakışan davranış, bunlara. Lakin iş Fetö’yü eleştirmeye gelince hiç bir söz yok. Tık yok, çıt yok.

Makarnacıları bilmem ama FETÖ cülerin Bedduaya alışkın ağızları biraz zor dua eder. Makarnacılarda küfür eder. Bu iş de böyle olur gider. Tencere kapak hesabı, yuvarlanır giderler. Şimdiye kadar olduğu gibi.

Necip Fazıl Kısakürek

Ortada kimse yoktu biz sökerken bayırı,

Açıldı şimdi sahte mürşitler panayırı.

Diyerek bizi yıllar öncesinden uyarmıştı.  Büyüksün be usta.

NOT: Gerçekten laik-çağdaş ve demokrat vatandaşlarımız hariç, onların her zaman yeri yanımızda ayrı. Sözümüz bu sıfatları kullanarak toplum içinde fesat çıkaran münafıklara.

Gülistan’da şeyh Sadi derki:

Bir gariban, yoldan geçip giderken etraftakileri güldürmek için milletin baş belası biri o garibana taş atar.

Gariban da taşı alır ve cebine koyar. Aradan yıllar geçer, o baş belası, bu günün diliyle mafya babası, yeni mafyaların türemesi ve güç kaybetmesi sebebiyle bir suçtan hapse atılır.

O günlerde suyu çekilmiş kuyuların başına demir şebeke koyarak hapishane olarak kullanırlarmış. Baş belası, mafya eskisi adamı kuyuya koymuşlar. Gariban gelmiş, kuyunun başından taşı aşağıya atmış ve baş belasının kafasına isabet etmiş. Aşağıdan bağırıyormuş: “Kim lan bu zor günümde bana taş atan? Gariban yukardan bağırmış: “Taşı atan sen kendinsin. Filan zaman filan yerde garibin birine taş atmıştın ya işte o taş şimdi senin başına düştü” der.

Allah bu milletin yardımcısıdır.

2008 den beri dostlarımızı uyarmak için çabaladık ve her alanda bedeller ödedik. Her türlü cefa ve cezaya maruz kaldık. O zaman, dostlarımızın güvenini kazanan bu hainlerden, Rabbim bizleri korudu da zar-zor hayatta kaldık.

Dostlarımıza, tanıdıklarımıza ‘’zalimlik yapmayın yaptırmayın’’ dediğimizde, cevapları ‘’aman ha abilerle iyi geçin’’ oldu. 2008 de atmaya başladıkları taşlar ve çamurlar 15 Temmuz'a kadar ceplerimizde ve üstümüzde beklemekteydi. 15 Temmuz kalkışması başarılı olsaydı başlarımıza taş, üstümüze çamur atmayı bırakıp, direkt başımızı kesecek, bedenimizi yok edeceklerdi lakin yüce Rabbim fırsat vermedi.

Attıkları taşlar misliyle kendi başlarına düştü. Çamur içinde değil necaset içerisinde geberip gidecekler. Allah bu darbeci çok yüzlülerden milletimizi, seçilmişlerimizi ve vatanımızı korusun.

Hasbunallah, Allah bu ali milletin yardımcısıdır. En zor zamanlardan ve olaylardan başarıyla çıkmamızı sağlamıştır. (TEVEKKÜL ÇOBANLAR )

NİYET HAYIR AKİBET HAYIR

ALLAHA EMANET OL TÜRKİYEM

Yazarın Önceki Yazıları
Hibrit savaş terörsüz olmaz 21.03.2017Ümmet Olarak Hibrit Savaş İle Karşı Karşıyayız 15.03.2017Fırat kalkanı kutsal mızrağı parçaladı! Bırak anlamsız hayır’ı 05.03.2017Haçlı ve Siyonist teröre cevabımız Fırat Kalkanı'dır 22.02.2017İslam dünyasının en anlamlı cevabı; İslam Ordusu 09.02.2017Bir oradan bir buradan anlayana kitabın ortasından 27.01.2017Profesyonel Propagandistlere Karşı Aklımızı Kullanalım... 16.01.2017Her şeyi çok bilen klavyetörler 06.01.2017Osmanlı ruhu Yeni Türkiye ile beden buluyor 02.01.2017Din-ü Devlet Mülk-ü Millet. Devlet-i Ebed Müddet 23.12.2016Yeni Türkiye yarına bırakır amma yanınıza bırakmaz 15.12.2016Düş mü, rüya mı? Ya da kimin için düş, kimin için rüya? 02.12.2016Emri bi'l ma'ruf, nehyi an'il münker ve cihad bilinçli... 16.11.2016Zâlimin rişte-i ikbâlini bir âh keser 04.11.2016Dost bî-pervâ, felek bî-rahm ü, devran bî-sükûn 27.10.2016Yazarın tüm yazıları için tıklayınız.
kimseye@açıklama.yapma
 // ömer altay
Güzel abim iyi hoş dedin de onsondaki not olmamış . Gerçekten lailk olan kişi zaten dinsizdir . Ya şeriat çı ya laik dinsiz olacaksın...
16 Ekim 2016 23:03
 // Süleyman Sevil
Allah yaar ve yardımcımız olsun....
08 Ekim 2016 21:45