YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
İdama karşıyım!
20 Temmuz 2016 12:34

 

Her şerde bir hayır vardır. Bizim şer bildiğimiz belki hayrımızadır. Bu mübarek söze dayanarak darbe girişimi memleketimizin bekâsı için hayırlı olmuştur.

Baksanıza neredeyse en alt kadrodan, en üst kadroya kadar yuvalanan terör örgütü bırakın resmi makamları, mahalle bakkalından, marketler zincirine, şirketlere ve tüm kobilerden bile temizlenmeliler. Bu harika bir fırsattır. Diğer türlü normal zamanlarda bu şer odaklarındakileri, bu ayrık otlarını tek tek bulup cezalandırmak uzun seneler alacaktı.

Ama şimdi yağmurdan sonra topraktan çıkan solucanlar gibi avlandılar, avlanıyorlar, yeter mi? Durmak yok temizliğe devam.

Bence yapılacak bir işte vazifelerinden el çektirilen hain personelleri, görevden uzaklaştırılan teröristleri, göz altına alınan bütün pisliklerin hepsini hapishanelere atıp beslemek yerine başlarına silahlı muhafızlar koyarak yanan orman arazilerini ağaçlandırma işine, yol yapımından tünel açmaya, suyu olmayan en ücra yerlere su getirilmesine, kanalizasyonları temizlemede ve yapımında kazma ve kürekle bedeni olarak çalıştırılmalı,  çalışmayanları ibreti alem için bulunduğu yerde infaz etmeli...

Bu sayede hem suyu olmayan köylerimize su kanalı açılır, kışın karla kapalı olan yolları açarlar hemde çalışarak ölürler(Çalışmak ibadettir).

Bir de sığınma talebi isteyenler var.O talepler verilsin isterim. Bu kutsal topraklara ayak basmasınlar.Cennet vatanımızı kıskanan ve çekemeyen ülkeler var. Bunların ele başısıda en büyük mixer Amerikanın CIA ajanları cirit atıyor. Sığınma talebinde bulunanlarla cirit atanların artık birer ikişer gidenleri gittikleri yerde diğerlerinide bu güzel ülkemizde 'ÇAT' diye 'ÇATLI' hesabı görelim.

Benimse üzüldüğüm iki ana madde var. Birincisi aynı olay İsrail'de olsaydı en azından binlerce kişiyi anında sallandırırlar. Eğer Amerika’da olsaydı hepsi olay yerinde infaz edilirlerdi. Bizde neden bu hassasiyet gösterilmiyor, anlamıyorum. Aman ha!  'Geç kalan teselli, idamdan sonra affa benzer' sakın gevşeme yok. Yine 'Geç kalan adalet, adalet değildir' vakit kaybetmeden halledilmeleri lazım.Malûm âliniz her olayın arkasından artçı sarsıntılar gelir. Biliyorsunuz 'Su uyur, düşman uyumaz' belkide bundan sonra beklenmedik bir ekonomik darbe daha yapacaklardır, hazırlıklı ve dikkatli olmamız lazım.

İkinci üzüldüğüm madde ise bu arada bebek katili Apo'yu temizleme fırsatını da kaçırdık. Bir savaş uçağımız havalanıp Apo'yu kurtarma operasyonu gerçekleştiriyormuş gibi yaparak kaldığı yer bombalanabilirdi. Kimse de sesini çıkartamazdı çünkü FETÖ Apo'yu kurtarmaya geldi diye söylenebilinirdi. O da olmadı.

Bu terörist başı fetonun iade işlemleriyle vakit kaybetmememiz gerekir.Çünkü gelemeyecek, veremeyecekler. Adım gibi biliyorum bu kutsal vatan topraklarına ayağını bile basamayacak.Zaten mürtet olan zavallı, yahudi mezarlığına gömülecek.

Benim söylemem şudurki geç kalınılmasın bu gibi işlerin anında yapılması lazımdır.Ben idama karşıyım böyle barbarca bir infaz olmaz.

Yetkililere iki önerim var birincisi kaç kişilerse hepsi onaların anladığı dilden hareket edilerek kurşuna dizilmeli.

İkincisi ise kazıklara çakılmalı.

Ben idama karşıyım.

Günleriniz mutlu, geleceğiniz umutlu olsun.

 

Yazarın Önceki Yazıları
Seçim mi, geçim mi? 27.10.2015Adaletin gerçek formülü 15.09.2015Bize Bişey Lazım..! 20.07.2015Notaların efendisi ilahi üstad Manço 03.02.2015Sefil Maymunlar 25.11.2014Sizinle olmak var ya!.. 30.09.2014Kılıç'a su verin, İnce geliyor 06.09.2014Yazarın tüm yazıları için tıklayınız.
 // Fatih tekin
Sonuna kadar katılıyorum levent abi .. duygu ve düşüncelerime tercüman oldunuz .. vatana ihanet nası bir sapkınlıktır.. cezalarını ceksinler....
19 Ağustos 2016 23:21
ne mutlu türküm diyene
 // YASİN ÖZTÜRK
Kaleminize yüreğinize sağlık..en içten ve samimi duygularımla size katılıyorum.vurun hainlerin kellesini...Binlerce onbinlerce şehit kanıyla alınan bu vatanın bir karışını dahi vermeyi bu hainlere........
19 Ağustos 2016 Cuma 11:15
 // Yücel yılmaz
Maşallah...
15 Ağustos 2016 15:01