YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Düşmandan çok düşmancılar
13 Ekim 2015 14:21

Rusya tarihsel politikalarına uygun olarak içten pazarlıklı davranmaktan vazgeçmeyeceğini Türkiye’nin hava sahası ihlalleriyle ve Suriye politikalarıyla tekrardan kanıtladı.

Rusya’nın güvenilmezliğini Suriye’nin kuzeyinde PYD yönetiminde bir Kürt koridoru oluşturulma planı ABD ve Rusya ortak desteğiyle devreye sokulduğu sırada ısrarla dile getirmiştik, nitekim haksız olmadığımızı gördük.

Suriye üzerinden yürütülen güç paylaşımı mücadelesinde Türkiye’nin başat rol oynayacağı bir pozisyon kapması ABD ve Rusya’yı Türkiye karşısında aynı çizgiye sokmuş görünüyor.

Türkiye kamburlarından kurtulacak ekonomik ve siyasi hamleleri başarıyla hayata geçirdikçe, küresel güvenlik(!) çetesi elebaşları ABD ve Rusya yeni planlar kurmaya başladılar.

ABD’nin Suriye politikalarındaki olağanüstü zaafiyeti bu ülkeyi de Rusya’nın ağlarına sürüklemiş durumda. ABD, dış politika başarısızlıklarının faturasını Türkiye’ye ödetmek niyetinde olabilir. Rusya’nın düşmanca tavırlarına duyarsız kalınması bu duruma işaret eden kanıtlar olarak karşımızda duruyor...

Güç paylaşımı adı altında dile getirilen spekülatif senaryolar bir yana, sürecin mağdurları durumunda olanlar ise yalnızca müslümanlar oluyor.

Suriye özelinde bütün dünya müslümanları, Juda-Christ dünyanın balyozu altında inliyor.

“Birleştirici İslamiyet”’in son kalesi Türkiye saldırıların birinci hedefinde...

Savaşların meydan savaşı olarak yapılmadığı, düşmanın tankla, topla, tüfekle üzerinize gelmediği bir çağda, son kaleyi muhafaza etmek, dine ve vatana zerrece duyarlı herkesin boyun borcudur.

Bu gerçeğin idrakine varmak hayati önem arz ediyor, zira tek bir vatan ve tek bir din var.

Zulme karşı ortak hareket etmek, savaşa doğmuş nesillerin rehabilitesinin tek yolu.

Savaşa doğan nesillerin terör zincirinde birer halka olmamaları için tek sebeptir Türkiye.

Osmanlı art bölgesi “inim inim” inletilirken Türkiye hala “beklenilen”dir.

7 düvelin düşmanlığına alışık bir millettir Türk Milleti...

Düşmanın düşmanlık yapması Türkiye’yi asla yormaz, hazmedemeyeceğimiz şey içerden savrulan hançerlerdir.

Rusya’yla yaşananlara istinaden bir takım medyada yazıp çizilen Türkiye’nin olası bir zaafiyetinden dört köşe olunacağını açıkça deklare eden hainlerle uğraşmak bir asırdır bu milleti esas yoran şeydir.

İsteseler de istemeselerde bu durum değişecektir.

Bu gibi kişi ve kurumlarn sonu iyi olmayacaktır. Türkiye kamburlarından kurtulurken tekerine çomak sokmaya kalkan düşman sevici hainleri de ezip geçecek güçtedir.

Kurdukları sistem içinde Türkiye’yi karşısına alan tarafın esas kaybeden olacağını acı bir şekilde tadacak olan Juda-Christ dünya, Türkiye’yi içerden yıpratma faaliyetlerinin de hainlerin temizlenmesi sonucu imkansız olduğunu görecektir.

Bu düşman sevici patolojik medya, üst akılarından aldıkları emirle her türlü terör örgütünün propogandasını yaparak namlusunu Türkiye’ye karşı çevirmiştir.

Tüm çabalarına rağmen planları ve silahları ellerinde patlamaya devam ediyor. Daha bugün özel bir yayın kuruluşu DIGITURK’ün açıkça terörle ilişki medyaya karşı aldığı tavır bunun somut delilidir.

Türk Milleti’ni her fırsatta düşmanın hin hamlelerine karşı uyardığımız gibi bu meseledede sosyal medya üzerinden yürütülmek istenen linç kampanyalarına alet olmama ve karşı durma konusunda uyanık olmaya davet ediyoruz.

Çember daralmakta ve düşman içerden ve dışardan yaptığı hamlelerin yetersiz kaldığını gördükçe kudurmaktadır.

PKK tükenme noktasına getirilmiş, medyadaki terör sevicilerin ipliği pazara çıkmıştır.

Türkiye içerdeki hainleri deşifre ettikçe, Juda-Christ dünya çaresizlik içinde askeri gözdağlarıyla Türkiye’yi sindirme politikalarına yönelmişlerdir.

Başarılı olmaları mümkün değil, zira br asırdır adeta uyuyan bir dev olan Türk milleti uyanmıştır.

Son söz düşmanın ağzından gelsin: ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Jen Paski diyor ki; “Türkiye gerçek manadaki birleştiri İslam’ı bu hızla yaymaya devam ederse kısa sürede olağanüstü bir devlete dönüşecektir”...

08.10.2015

Yazarın Önceki Yazıları
Batı, Türkiye için dost hüviyetini kaybetme riski ile karşı karşıya 18.02.2016Papa ve Rus Patriği görüşmesi 16.02.2016Vakit varken 13.02.2016Düşman baharı göremeyecek 11.02.2016Savaş Sürüyor 05.02.2016Terörün Son Kozları ve Asıl Mesele 03.02.2016Yeni Türkiye'nin Kuruluş Savaşı 01.02.2016Mücadele Her Alanda Sürüyor 29.01.2016Sinsi Yılan İran 27.01.2016Diktatör Kime Denir? 26.01.2016İnsanlık İçin İslam Kardeşliği 24.01.2016Hayalet Şehirler" Planı Nasıl Suya Düştü 23.01.2016Hain Akıllar Yargılanmalı 21.01.2016Millet Yetkilendirdi, İhanet Gönderecek" 20.01.2016Beceriksiz Bölgesel Güç 01.12.2015Yazarın tüm yazıları için tıklayınız.