YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Terör destekçisi devlet düşmanı CHP'yi tanıyalım
09 Haziran 2016 16:13

Kemal Kılıçdaroğlu, şehit yakınlarının kendisine yansıyan tepkilerine kızıyor ve şehit yakınlarına hakaret ediyor. Öncelikle, porno kasetle Genel Başkan yapılan Kemal Kılıçdaroğlu’nun döneminde CHP’nin neler yaptığını kısaca ve net örneklerle hatırlatalım.

1. CHP Ankara milletvekili Şenal Sarıhan askere polise kurşun sıkan PKK’lı teröristleri “eylemci” olarak nitelendirip“Yüksekova’daki eylemcilerin hakları, devlet tarafından ihlal ediliyor” dedi.

2. CHP milletvekili Aykut Erdoğdu “Gerekirse sokak sokak, hendek hendek direniriz. Devlet ayağını denk alsın” diye terör örgütünün tarzıyla PKK adına devleti tehdit etti.

3. CHP, kurucusu Mustafa Kemal’in fotoğrafını TBMM’deki odasından indiren CHP milletvekilini gizleyerek ödüllendirdi. Bu olayı deşifre eden CHP Milletvekili Aylin Nazlıaka’yı ise partiden ihraç ederek cezalandırdı.

4. TR 705 kodlu PKK destekçisi, Kemal Kılıçdaroğlu’nun sağ kolu Sezgin Tanrıkulu’na CHP’li eski vekil olan Dilek Akagün Yılmaz bile tahammül edemedi ve “Beni değil TR 705’i sorgulayın” diye haykırdı.

5. Terör örgütü PKK’nın Suriye şubesi PYD ile CHP, Sosyalist Enternasyonel’de aynı masada oturmaktan kaçınmadı.

6. 7 Haziran 2015 seçimleri ertesi CHP’nin TBMM Başkanvekili yaptığı Şafak Pavey, havalimanında karşılaştığı PKK’nın siyasi uzantısı Selahattin Demirtaş’a, yılışarak “Birlikte iyi salladık efendim”diyerek HDP’nin barajı aşmasından duydukları neşe ve mutluluğu dile getirdi.

7. “Terör örgütü propagandası yapmak” suçundan tutuklanan Elif Sultan Kalsen, CHP’nin, 2012’de hazırladığı İnsan Hakları İhlalleri Raporu’nda “mağdur” ilan etmişti. CHP’nin sahiplenerek “mağdur”ilan ettiği bu DHKP-C’li terörist, cezaevinden çıktıktan sonra 1 Nisan 2015’te silahla polise saldırdı ve çatışmada öldürüldü.   

8. Kılıçdaroğlu’nun yakın akrabası CHP milletvekili Hüseyin Aygün başka bir DHKP-C’li terörist olan Berna Yılmaz’ı savunmak için TBMM’de teröristlerin posterlerini de göstererek basın toplantısı yapmıştı. Geçen Mart ayı başında İstanbul Bayrampaşa'da çevik kuvvet otobüsüne el bombalı ve silahlı saldırı düzenleyen ve o çatışmada öldürülen terörist Berna Yılmaz’a daha önce CHP milletvekilleri Gürsel Tekin, Süleyman Çelebi, Mahmut Tanal ve Oğuz Kaan Salıcı da sahip çıkıp destek vermişlerdi. Aynı teröristlere, CHP’li Şafak Pavey de attığı tivitlerle açık destek vermişti.

9. Savcımız Mehmet Selim Kiraz’ın kafasına silah dayayan DHKP-C’li terörist, CHP’li Sezgin Tanrıkulu ile görüşmek istemişti. Sezgin Tanrıkulu hiç oralı olmamıştı. O terörist, savcımızı odasında şehit etmişti.

10. BAAS’çı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Esadlaşmasına eski genel başkan Deniz Baykal bile tahammül edemeyip “CHP, Atatürkçüyüm, Kemalistim, ulusalcıyım, laikim derken PKK’lı oldu çıktı” demekten kendini alamadı.

11. HDP’nin başı Figen Yüksekdağ, “Biz sırtımızı YPG’ye ve PYD’ye yaslıyoruz. Bunu söylemekte ve savunmakta hiçbir sakınca görmüyoruz” derken, CHP’nin başı Kılıçdaroğlu ise “YPG terör örgütü değil, vatanını kurtarmak için örgütlenmiş bir oluşumdur” diyecek kadar ileri gidiyor.

12. CHP Sözcüsü Selin Sayek Böke, siyasete “GEZİ için girdiğini” anlatarak “Gezi’ye katılanların daha iyi yaşam talebini üstlenmek duygusuyla siyasete girmeye karar verdim. O nedenle Kemal (Kılıçdaroğlu) Bey'in teklifini kabul ettim” dedi.

13. HDP’nin başı Selahattin Demirtaş İstanbul Kartal’da “Gezi Dayanışması” toplantısına katıldı. CHP’ye, Kemal Kılıçdaroğlu’na “El ele verelim” çağrısı yapıp “Şehitlerimizin emri budur” dedi. Demirtaş PKK’lı teröristleri “şehit” olarak sayıp CHP’yi de ortak etti. CHP buna hiç tepki göstermedi.

14. Kemal Kılıçdaroğlu Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi’yi öldüren PKK’lılara da “Hendek kazan arkadaşlar” diye hitap etti. Şehirleri yakanlar için "Gezi Parkı eylemcilerinin tertemiz alınlarından öpüyorum" diyen Kılıçdaroğlu, Kocatepe'de kedisine tepki gösteren şehit yakını için “Ankara’daki savcılara açık ve net çağrıda bulunuyorum. Bu teröristleri yakalamak ey savcı senin görevindir.  Ey emniyet senin görevindir. Bu alçaklara hesabını sormak zorundasınız” diye hakaret etti.

15. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, canlı yayında terör örgütü PKK ve DHKP-C'yle ilgili skandal bir itirafta bulundu. Her fırsatta hükümeti “IŞİD terörünü desteklemekle” suçlayan Kılıçdaroğlu, "Biz hapiste hasta yatan PKK'lıya da gittik, DHKP-C'liye de gittik. Hiç ayrım yapmadık" dedi.

16. Kılıçdaroğlu bunu sadece CHP Genel Başkanı olduktan sonra yapmadı. SSK Genel Müdürlüğü yaptığı zamanında da çok sayıda yasadışı örgüt mensubunu kurumda işe başlattığına dair çok ciddi raporlar var.

17. Kemal Kılıçdaroğlu, rezidans solcusu Gamze İlgezdi’yi terörist cenazesine gönderip kendisi de şehit cenazesine katılarak terörist örgütlerle işbirliğini örtebileceğini, milleti aldatabileceğini zannetti.

18. Siz ikide bir Doğu Güneydoğu’ya heyet gönderip PKK terör örgütünü “mağdur,” devleti de “katil”gösteren masa başı düzmece raporlar yayınlayan CHP yönetiminin, milletin güvenliğini, ülkenin bütünlüğünü sağlamak için canlarını feda eden askerin, polisin çektiği sıkıntıları dile getiren bir rapor yayınladığına rastladınız mı?

19. Siz, PKK’lı, DHKP-C’li azılı teröristlerin haklarını savunmak için TBMM’de bile hayasızca basın toplantısı düzenleyen CHP’nin, terör gazilerinin sıkıntılarını dile getiren basın toplantısı yaptıklarına rastladınız mı?

20. Kısacası CHP, katil Esad’ı destekliyor, darbeci Sisi’yi destekliyor, PKK’yı destekliyor, DHKP-C’yi destekliyor, FETÖ’yü destekliyor. Sonra da hiç yüzü kızarmadan “Milletçe birlik ve dayanışma içinde terörün karşısında olacağız” diyor.

Kendisini Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu olarak gösteren CHP, Kılıçdaroğlu döneminde içerideki ve dışarıdaki tüm devlet düşmanlarıyla ittifak halinde devlet düşmanlığı yapıyor..

Bu CHP’yi iyi tanıyalım ve unutmayalım..

09.06.2016

Alper TAN

AŞAĞIDAKİ YAZILAR DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR

HAÇLI BATI'NIN KANLI SOYKIRIM TARİHİ!

DOSTA BAK, MÜTTEFİKE BAK!

ANKARA’DAN NE BEKLENİYOR?

CHP-HDP AZINLIKLARIN KONTROLÜNDE​

MÜSLÜMANLAR DÜNYAYA MEYDAN OKUYOR..

İSLAM BİRLİĞİ KURULUYOR, KAFASI BOZUKLAR ÜZÜLÜYOR

KÜRESEL DENKLEM HIZLA DEĞİŞİYOR

İSLAM ORDUSU HAÇLI-SİYONİST ORDUSUNA KARŞI!​

BATI DÜZEN KURUCU ROLÜNÜ KAYBETTİ​

2. DÜNYA SAVAŞI’NDAN DERSLER

TÜRKİYE NATO’DAN DERHAL ÇIKMALI

ÜMMETİN UYANMA VAKTİDİR GEÇ OLMADAN

İSLAM ORDUSU HAÇLI-SİYONİST ORDUSUNA KARŞI!​

Yazarın Önceki Yazıları
Krizden fırsat çıkarma vakti 04.10.2017Doğu-Batı savaşında zihinlerin işgali... 21.09.2017Büyük hesaplaşmaya doğru... 18.09.2017Batı dünyası nereye yuvarlanıyor? 04.08.2017Mübarek beldelerimizi korumak iman meselesidir 25.07.2017Yüceltilen evrensel hukuk nedir? 14.07.2017Olaylar, tehditler ve biz 05.07.2017Aslında neler oluyor? 28.06.2017"Bizim medya" kimin veliahtı? 22.06.2017Yürüyen CHP Boğaz'ı nasıl geçmeli? 20.06.2017Katar'ı sevmek için Arab'a sövmek mi lazım? 13.06.2017Büyük patlamaya az kaldı 30.05.2017ABD ve Terör Mühendisliği 24.05.2017ABD'de ne oldu, ne olacak? 18.05.2017Türkiye - Batı ilişkilerinde yeni dönem! 12.05.2017Yazarın tüm yazıları için tıklayınız.
DECCAL 2
 // Nezir
acımasızca katletmesinden anlaşılmaktadır. Hizmetçileri hariç 7 milyar insanı katletmeyi planlayan ve bu planı çok insan tarafından bilinip, İsmi zikredilmeden Tv.lerde anlatılmasına rağmen, yeryüzünde bunların karşısında duran, bunlara DECCAL ismiyle hitabedecek organize olmuş tek bir güç bile bulunmamaktadır,işte bu durum insanlığın büyük tehdit altında olduğunu göstermektedir. Onların mukaderatı islama göre bellidir fakat insanların da önce üstüne düşeni yapması gerekir kanaatindeyim....
21 Haziran 2016 Salı 18:14
DECCAL 1
 // Nezir
Dünyanın huzura erebilmesi için birilerinin asırlardır yeryüzünü kan gölüne çeviren haksız yere Dünya’nın parasını ve medya organlarını elinde bulunduran DECCAL ailesini mutlaka deşifre etmesi gerekmektedir. O na üst akıl demekle O nu gizlemiş olursunuz.O genel olarak yahudi, diğer milletlere göre de her milletin içinde asli unsur gibi gözükmekteysede, yahudilerin içinden çıkmış olmalarına rağmen gerçekte yahudi(Musevi) düşmanı oldukları deccal ailesi mensubu olan Hitler’in 6 milyon yahudiyi ...
21 Haziran 2016 Salı 18:14
Alper beyin bilgisine
 // Nezir
Birazdan göndereceğim yorum Alper beyin yazdığı yazıya nisbet le ve ismi geçen parti veya siyasilerle alakadar değildir....
21 Haziran 2016 Salı 18:13