YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Bu terör değil savaş ama kiminle?
26 Ağustos 2016 17:34

PKK, FETÖ, DHKP-C, YPG, PYD, IŞİD ve diğerleri. Her gün konuştuğumuz terör örgütleri. Biri bırakıyor diğeri başlıyor. Bazen hepsi aynı anda saldırıyor. Siyasetçiler, gazeteler, radyolar, televizyonlar hep bunları konuşuyor..

İsimler, gölgeler, resimler, amblemler yani kuklalar bizi yanıltmasın. Daha önce de defalarca tekrarladık. Bu sadece bir terör değil. Bu tam manasıyla bir savaş. Küresel bir savaş. Etnik, ideolojik, politik kavramlarla mantıklı şekilde izah edemeyeceğimiz bir savaş. Biz, adı geçen terör örgütleriyle değil o örgütleri bize karşı kullanan Haçlı-Siyonist ittifakındaki devletlerle savaşıyoruz.

Cesurca, erkekçe, mertçe karşımıza çıkamadıkları için terör örgütlerini kullanarak korkakça, kalleşçe, alçakça yöntemler kullanarak savaşıyorlar. Maske ve kukla kullanıyorlar.

FETÖ'nün, PKK'nın, DHKP-C'nin, YPG'nin başı Vatikan'dır, ABD'dir, İsrail'dir. Yılanın başı buralarda aranmalıdır. İngiltere, Fransa, Almanya gibi ülkeler de işin içindeler.

Müslümanlarla oyun oynadıklarını düşünüyorlar. Çünkü bu numaralarla Müslümanları bir asır uyutmayı başardılar. Yine aynı yöntemleri uyguluyorlar.

Adı geçen örgütlerin hiçbir anlamı yok. Terör örgütlerinin arkasındaki devletler "dur" dediklerinde terör bir saatte durur. Terörü durdurmaları için onlara teslim olmamızı, devletimizi onlara teslim etmemizi, ruhumuzu satmamızı istiyorlar. Biz teslim olmayı değil savaşmayı seçtik. Bu bir savaştır. Artık savaş şartları geçerlidir. Kim kazanacak, kim kaybedecek; bunu Allah takdir edecek.. Bizim görevimiz zafer kazanmak değil, Hak'kın mücadelesini vermektir.

Tek tek geliyorlar, toplu halde saldırıyorlar. Biz de tek tek ve hep birlikte mücadele etmeliyiz.

PKK, FETÖ, YPG, DHKP-C yetmedi. Şimdi kurdukları İslam karşıtı tüm terör gruplarını tek çatı altında toplayıp öyle saldırıyorlar. Çatı terör şebekesinin yeni adı "HBDH." Yani "Halkların Birleşik Devrim Hareketi."

Aralık 2015'te, PKK başı Cemil Bayık, "Türkiye'nin içinden ve dışından gelen çeşitli terör örgütleriyle birlikte ileri bir zamanda koalisyon oluşturacaklarını" söylemişti. PKK elebaşılarından Duran Kalkan tarafından bu terör koalisyonun, 12 Mart 2016 tarihinde "kurulduğu" ilan edildi.

Terör koalisyonunun kurucuları arasında şu gruplar vardı. Devrimci Karargâh, Devrimci Komünarlar Partisi, Maoist Komünist Partisi, Marksist Leninist Komünist Parti, Marksist Leninist Silahlı Propaganda Birlikleri, PKK, Türkiye İhtilalci Komünistler Birliği, Türkiye Komünist Emek Partisi/ Leninist, Avrupa'dan Proleter Devrimciler Koordinasyonu ve Diriliş Hareketi isimli terör örgütleri..

12 Mart'ta kurulduğu açıklanan bu terör koalisyonu, bu tarihten önce PKK'nın elebaşılarından Duran Kalkan'ın öncülüğünde 23 Şubatta Lazkiye'de yani Suriye'de toplandı. Bu toplantıda Türkiye'ye karşı farklı isimler altında yanıltıcı eylemler yapma kararları da alındı. Alınan kararlar arasında "farklı örgüt" isimleriyle HDP bürolarına saldırılar yapmak da var.

Bu terör eylemleri ile darbenin ve Türkiye'ye uluslararası müdahalenin zeminini ve gerekçelerini hazırlamak istediler. Bu koalisyonun kurulacağının açıklandığı Aralık ayı 40 İslam ülkesi tarafından kurulan İslam Ordusu'nun ilan edildiği aydır. HBDH'nin ilan edildiği tarih ise İslam Ordusu'nun, dünyanın en büyük savaş provasının tamamlandığı tarihe denk geliyor. 15 Temmuz darbe planları da o tarihlerde olgunlaştırılmaya başlanmıştı. Yani "İslam Ordusu"na karşı "taşeron bir Haçlı Ordusu" kuruldu.

Emniyet ve istihbarat birimlerinin uyarıları, Haçlı-Siyonist ittifakının terör makinesi HBDH'yi devreye soktuğunu gösteriyor. Diyarbakır, Van, Elazığ, Bingöl, Hakkari, Gaziantep, Artvin, Cizre ve diğer olayları bu kapsamda düşünmek gerekir.

Türkiye ise Osmanlı Sultanı Yavuz Sultan Selim'in Suriye'yi fethettiği Mercidabık zaferinin 500. yıldönümünde Cerablus'a girerek bu küresel saldırıya karşılık vermektedir. ABD, Rusya, İngiltere, Fransa, Almanya, Suriye'ye müdahale etme hakkını kendinde görüyor. Suriye Türkiye'nin o kadar uzağında değil. Suriye bizim iç meselemizdir. Etrafımızdaki Haçlı kuşatmasını yarmadan, maşaları kırmadan iç güvenliğimizi sağlayamayız.

Millet olarak küresel bir savaşın merkezinde olduğumuzun farkında olalım. Savaştayız. Savaş şartları yürürlüktedir. Bir süre böyle yaşamaya, saldırılara karşı mücadele etmeye hazır olalım.

Korkmadan, yılmadan. Çekinmeden..

"Size savaş açanlarla Allah yolunda çarpışın. Fakat haksız saldırıda bulunmayın. Çünkü Allah, haksız saldırıda bulunanları sevmez." (Bakara 190)

"O halde kim size saldırdıysa, siz de ona yaptığı saldırının aynıyla saldırın da ileri gitmeye Allah'tan korkun ve bilin ki Allah, takva sahipleriyle beraberdir." (Bakara 194)

"Ey iman edenler! Sabredin, düşmanlarınıza karşı sebat gösterin, nöbet bekleşin, Allah'dan gereğince korkun ki, kurtuluşa eresiniz."(Ali İmran 200)

"Ey iman edenler! Düşmana karşı her türlü savunma tedbirinizi alınız. Onlara karşı ya küçük birlikler halinde hareket ediniz veya topyekün seferber olunuz."(Nisa 71)

Alper TAN

26.08.2016

AŞAĞIDAKİ YAZILAR DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR

KÜRESEL SAVAŞ VE HAÇLILARIN TRUVA ATI FETÖ!

FETÖ-NATO DARBESİNİN KANITLARI

GÜN BİRLİK GÜNÜDÜR. ZAFER İNANANLARINDIR

15 TEMMUZ DARBE TERÖRÜNDEN ÇIKAN DERSLER!​

TÜRKİYE NATO’DAN DERHAL ÇIKMALI

“NORMALLEŞME” SADECE BİZE Mİ LAZIM?

TÜRKİYE'NİN DIŞ POLİTİKASI DEĞİŞMEMELİ

DOSTA BAK, MÜTTEFİKE BAK!

MÜSLÜMANLAR DÜNYAYA MEYDAN OKUYOR..

İSLAM BİRLİĞİ KURULUYOR, KAFASI BOZUKLAR ÜZÜLÜYOR

BAŞLAYAN 3. DÜNYA SAVAŞI BATI'YI KAVURABİLİR!​

İSLAM ORDUSU HAÇLI-SİYONİST ORDUSUNA KARŞI!​

İSLAM ÜLKELERİ, 'ORTAK ORDU' VE 'ORTAK İSTİHBARAT' KURDU

Yazarın Önceki Yazıları
Krizden fırsat çıkarma vakti 04.10.2017Doğu-Batı savaşında zihinlerin işgali... 21.09.2017Büyük hesaplaşmaya doğru... 18.09.2017Batı dünyası nereye yuvarlanıyor? 04.08.2017Mübarek beldelerimizi korumak iman meselesidir 25.07.2017Yüceltilen evrensel hukuk nedir? 14.07.2017Olaylar, tehditler ve biz 05.07.2017Aslında neler oluyor? 28.06.2017"Bizim medya" kimin veliahtı? 22.06.2017Yürüyen CHP Boğaz'ı nasıl geçmeli? 20.06.2017Katar'ı sevmek için Arab'a sövmek mi lazım? 13.06.2017Büyük patlamaya az kaldı 30.05.2017ABD ve Terör Mühendisliği 24.05.2017ABD'de ne oldu, ne olacak? 18.05.2017Türkiye - Batı ilişkilerinde yeni dönem! 12.05.2017Yazarın tüm yazıları için tıklayınız.
Tevbe 1
 // Nezir
Ülkemizi uzun yıllar perde arkasından sebataycılar yönetti. Öyle sanıyorumki bu nüfüs Türkiye’yi rahat yönetmeye yetmiyordu.Şeytanca bir düşünce ile, bu milletin içinden kendilerine hizmet edecek aptal ve hainler yetiştirmeyi planladılar,bunları kilit noktalara getirdiler ama onlar içeri girince milli olmayan bir sebataycı ekiple karşılaştı ve işin iç yüzünü bilmediğinden bunlara saldırdı.Okyanus ötesi duruma hakim olamadı,kontrolü elden kaçırdı.Tek çare vardı, bunları tekrar yok etmek....
21 Eylül 2016 Çarşamba 20:14
Tevbe 3
 // Nezir
Daha önce bunlarla birlikte hareket edip de bu gün bunların maskesiz halini görenler artık aklınızı kullanın.Geldiğiniz nokta Dünya ve ahiretinizin felaketidir. Bunlar genelde kasetlerle insanları esir alıyorlar. Ne pahasına olursa olsun, varsın kasetin yayınlansın ama imanın sana kalsın ahirette ona çok ihtiyacın olacaktır.Dünya hayatı çok kısadır,ahiret ise ebedidir. Artık Bismillah deyip Rabbinize sığınarak,Devletinizin ve Milletinizin yanında yer alın.Çokça tevbe edin Allah’a (C.C.)...
21 Eylül 2016 Çarşamba 20:13
Tevbe 2
 // Nezir
Onun içindirki önce bunları hem İslami değerlerden hemde insanlık ilkelerinden uzaklaştırdılar, sonrada son derece hukuksuz ve ahlaksızca Devletin,Hükümetin üstüne gönderdiler,bunu bilerek yaptılar çünkü bunların imha edilmesi gerekirdi.Başarılı olduklarıda ortadadır.Onbinlerce yuva perişan oldu.Acaba bu iş bittimi,eğer iddia edildiği gibi daha uyuyan hücreler varsa belki bunlar içinde bir parti düşünebilirler,ne kayıpları varki perişan olan kendilerinden değilki....
21 Eylül 2016 Çarşamba 20:13