YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Asla pes etmeyeceğiz teslim olmayacağız
14 Mart 2016 00:30

Yine Ankara. Yine kanlı saldırı..

Şu veya bu örgüt.. Hiç fark etmez. Hangi taşeron örgüt olursa olsun. Saldırıyı icra eden teröristin alnındaki marka veya logo bizi yanıltmayacak. Çünkü bu bir terör saldırısının çok ötesinde. Bu bir vekalet savaşı. Bu kalleş bir savaş. O kendini patlatan kandırılmış, aldatılmış veya uyuşturucu ile robotlaştırılmış teröristlerin ve örgütlerinin ardında bize dost veya müttefik olduklarını söyleyen sahte dostlarımız gerçek düşmanlarımız var.

Bize dost gibi görünüp bu saldırıların arkasında yer alanlar şunu iyi anlamalılar. Türkiye sizin kullandığınız maşa teröristlerin örgütleri ile mücadele edip bunu orada bırakmaz. Bunun bedelini, o terör örgütlerine ödetir, hesabını sorar. Ama ümmet düşmanları bilsinler ki, o terör örgütlerinin arkasındaki devletlere de bunun hesabı misliyle sorulur, bedeli ödetilir..

Türkiye ve ümmet düşmanları PKK ve onun legal uzantısı HDP’yi zaten açıkça kullanıyorlardı. Eski Genel Başkanı Deniz Baykal, CHP’nin de HDP’leştiğini çok net biçimde açıkladı. Bugün CHP, HDP’den daha tehlikeli bir noktaya doğru yuvarlanıyor. HDP, PKK çizgisinde ve onun adına misyon üstleniyor. Ama CHP çok sayıda terör örgütünün umudu haline geldi.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun CHP’si, Suriye’de katil Esad’ın, Rusya’da Putin’in, İran’da Humeynicilerin umudu oldu. Türkiye’de ise PKK, YPG, TKP/ML, THKP-C/MLSPB, MKP, TKEP-LENİNİST, TİKB, DKP, Devrimci Karargah, MLKP terör örgütleri ve sözde 'Halkların Birleşik Devrim Hareketi'nin partisi ve umudu haline geldi. Mevcut CHP yönetiminin ise buna en ufak bir itirazı olmadığı gibi CHP, bu örgüte umut ve moral bahşeden konuşmalar ve tavırlar sergilemeye devam ediyor.

Bunun temel sebebi ortada.. Osmanlı'yı yıkmak için içerden işbirliği ve yıkıcı faaliyet yürüten tüm güçlerin güncel uzantıları bugün CHP bünyesinde toplandılar. Bugün de aynı senaryo oynanıyor. Bunu görüyor olmalarına rağmen vatansever CHP’liler, korkunç bir ölüm sessizliğindeler. Deniz Baykal’ın isyanına yeterince destek olmadılar.

Cumhurbaşkanı Erdoğan geçen ay Azerbaycan'a gidecekti patlama oldu geziyi erteledi.. Ertelenen geziyi yarın yapacaktı yine saldırı yapıldı. Başbakan Davutoğlu ise Ürdün'e gidecekti..

NATO ile ABD ile beraber yanyana dalgalanan bayrağımız, bir asırlık zorunlu aradan sonra ilk kez İslam milletlerinin bayraklarıyla beraber dalgalanmaya başladı.. Bunu kabullenemiyorlar. Türkiye’yi Batı ekseninde tutmak istiyorlar. Türkiye’nin Müslümanlarla birlikte olmasını hazmedemiyorlar.

Müslümanları ve mazlum Afrika’yı sömürmeye devam etmek istiyorlar. Balkanlarla ilgileniyor olmamızdan çok rahatsızlar. Kafkaslarla ilgileniyor olmamızdan çok rahatsızlar. Afganistan’la, Pakistan, Malezya, Endonezya ile ilgilenmemizden çok rahatsızlar. Kürtlerle güçbirliği yapıyor olmamızdan çok rahatsızlar.

İslam Ordusu’nun kurulması ve faaliyete başlaması Batı’daki tüm dengeleri kökünden sarstı. Uyanan bu devasa gücü doğarken boğmak istiyorlar. Saldırının sebebi bunlardır.

Yıllardır “Dünya 5’ten büyüktür” diyerek Batı’ya meydan okuyan Erdoğan, dün açıkça söyledi:

“ÜMMETİN PARÇALANMASINA KESİNLİKLE MÜSAADE ETMEYECEĞİZ.” Bizi kendi içimizde Türk-Kürt diye bölmek istiyorlardı. O bölmek istedikleri Türkiye diyor ki “Siz bırakın Türkiye’nin bölünmesini; onu zaten yapamadınız da.. Ümmeti bölmenize de, Şii-Sünni ayrışması tuzağınıza da müsaade etmeyeceğiz.” Bu büyük bir meydan okumadır.   

Türkiye ve ümmet karşıtı tüm şer güçler, terör örgütleri iki gün önce ittifak yaptıklarını açıkladılar. HDP ve CHP’nin siyaset tarzı da bu terör örgütlerine legal yollardan illegal destek sağlıyorlar. Bunlar karşısında yapılması gereken şey bellidir. Peki biz neden atıl duruyoruz? Biz neden parçalıyız?
Dışardaki ve içerdeki bütün ümmet, millet, devlet düşmanları, bütün terör örgütleri bir araya gelip bir koalisyon şeklinde üstümüze çullanmaya çalışırlarken, üstümüzdeki asırlık esareti devam ettirme mücadelesi verirlerken, bizler hala Ülkücü, Milli Görüşçü, Ak Partili, MHP’li, Reisci, Hocacı olarak birbirimize kerhen bakıp bel altından vurmaya devam mı edeceğiz? Bunu gelecek kuşaklara nasıl anlatabiliriz?

Yeni küresel savaş hızla derinleşip yayılırken, küçük hesaplarla, kişisel küskünlüklerle nefsine yenilip kenarda duranlar veya tefrika çıkaranlar bunun hesabını veremezler. Kim olurlarsa olsunlar altında kalırlar.

Daha önce olduğu gibi bu ülkeyi asla teslim etmeyeceğiz. Asla pes etmeyeceğiz. Neye mal olursa olsun son nefesimize kadar mücadele edip Allah'ın Zafer'ini bu dünyaya ilan edeceğiz..

Artık kesin bir yol ayrımındayız.. Hesaplar ona göre yapılmalı..

Alper TAN

14.03.2016

AŞAĞIDAKİ YAZILAR DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR

10 GÜNDE DEVR-İ ALEM

KÜRESEL DENKLEM HIZLA DEĞİŞİYOR

BATI DÜZEN KURUCU ROLÜNÜ KAYBETTİ​

2. DÜNYA SAVAŞI’NDAN DERSLER

TÜRKİYE NATO’DAN DERHAL ÇIKMALI

ÜMMETİN UYANMA VAKTİDİR GEÇ OLMADAN

TÜRKİYE’NİN CHP VE HDP SORUNU

SURİYE’DE DEVRAN DÖNÜYOR

İSLAM ORDUSU HAÇLI-SİYONİST ORDUSUNA KARŞI!​

İRAN NE YAPMAK İSTİYOR?

İSLAM ÜLKELERİ, 'ORTAK ORDU' VE 'ORTAK İSTİHBARAT' KURDU

RUSYA VE İRAN DA KAYBEDECEK!

MÜSLÜMANLARI KATLEDEN KAFİRLER İÇİN DUA EDEN İRAN

SAVAŞ ARTIK AVRUPA'DA

Yazarın Önceki Yazıları
Krizden fırsat çıkarma vakti 04.10.2017Doğu-Batı savaşında zihinlerin işgali... 21.09.2017Büyük hesaplaşmaya doğru... 18.09.2017Batı dünyası nereye yuvarlanıyor? 04.08.2017Mübarek beldelerimizi korumak iman meselesidir 25.07.2017Yüceltilen evrensel hukuk nedir? 14.07.2017Olaylar, tehditler ve biz 05.07.2017Aslında neler oluyor? 28.06.2017"Bizim medya" kimin veliahtı? 22.06.2017Yürüyen CHP Boğaz'ı nasıl geçmeli? 20.06.2017Katar'ı sevmek için Arab'a sövmek mi lazım? 13.06.2017Büyük patlamaya az kaldı 30.05.2017ABD ve Terör Mühendisliği 24.05.2017ABD'de ne oldu, ne olacak? 18.05.2017Türkiye - Batı ilişkilerinde yeni dönem! 12.05.2017Yazarın tüm yazıları için tıklayınız.
 // Recep özdemir
Hdpye oy verenler pkkyi savunanların bir kez daha dusunsun...
14 Mart 2016 21:05
 // Recep özdemir
Bize senin gibi vatan sevenlazim ağzına sağlık ne güzel anlayışın herşeyi vatan hayinleri gorsun...
14 Mart 2016 21:03
Yılmadık, yıdıramayacaklar
 // sedat ergenç
PKK + PYD + El Kaide + El Muaberat + DAIŞ + DHKP + KGB biraraya geldi...
Çanakkalede olduğu gibi bugün de dünya bir araya gelse bizi YILDIRAMAYACAKLAR.......
14 Mart 2016 Pazartesi 11:38