YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Meclise saldırı Devleti yok etmeyi amaçlıyor!
29 Temmuz 2016 08:04

Paralel gavurluk teşebbüsünü hamdolsun az bir zayiatla atlattık! Burada paralel gavurların başındaki FETÖNYAHU ve belhüm edal – esfeli safilin güruhu üzerine epey yazı yazdık. Hem paralel gavurluk teşebbüsünün ardından, hem de daha ortada bunların böyle bir gavurluğa kalkışabileceklerinin söylentileri fısıltı gazetesi vasıtasıyla dolaşıma sokulduğu sıralarda! Ve bu yazılarımızda paralel gavurlukların gavurluklarını icra ederken yaptıkları ihanet hikâyelerinden örnekler aktardık. Bu yazımızda mümkün olduğunca bu paralel ihanet hikâyelerine girmek yerine meselenin neye işaret ettiğini anlamaya çalışacağız!

Biz Müslüman Türkler 1071’den önce de bu topraklarda vardık. Fakat Devlet olarak bu topraklarda varlığımızı tebarüz ettirmemiz 1071’le başlatılır. Selçuklular, Anadolu Selçukluları ve ardından Osmanlı olarak bu topraklarda hüküm sürdük. Osmanlı’nın yıkılışı sonrasında ise Türkiye Cumhuriyeti olarak yine bu topraklarda varlığımızı devam ettiriyoruz. Osmanlı öncesindeki Beylikler Dönemi’ni ise her biri bir bölgede hüküm sürdüğü ve Müslüman Türk olduğu için bu topraklardaki Devlet varlığımız olarak gördüğümüzü de belirtip geçelim! Biz Müslüman Türkler olarak bu topraklarda neredeyse 1000 yıldır Devlet halinde varlığımızı sürdürüyoruz.

Hatırlayanlarınız mutlaka vardır Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bir buçuk yıllık Başbakanlığı dönemini de hesaba katarsak neredeyse 3 buçuk yıldır “Bu bir istiklâl savaşıdır” diyor. Paralel çete ile yürütülen mücadelenin neye tekabül ettiğini, paralel çete müntesiplerinin bu Devlet’e ne yapmak istediğini avazının çıktığı kadar bu millete anlatmaya gayret ediyor. Fakat kurucu genel başkanlığını yaptığı partisi de işin içinde olmak üzere yürütülen bu mücadelenin bir istiklâl savaşı olduğuna kimseyi ikna edemiyor! Artık edemiyor fiilini geçmiş zaman kipinde kullanmak durumundayız hamdolsun: Edemiyordu! Edemediği döneminde paralel çete müntesipleri ve onların akıl hocaları üst yapıya karşı yürütülen bu mücadelenin gerçekten bir istiklâl savaşı olduğuna bir avuç Devlet görevlisi ve bir avuç yerli ve millî entelektüelin dışında parti arkadaşları dâhil kimse ikna olmuyordu!

Bu mücadelede Sayın Cumhurbaşkanımız öylesine yalnız bırakılmıştı ki, bir dönem birlikte yol yürüdüğü, birlikte mücadele ettiğini zannettiği birileri iki hafta önce maruz kaldığımız paralel gavurluk öncesinde Recep Tayyip Erdoğan’la, bu mücadelede kullandığı birtakım kavramlarla dalga geçiyorlardı! Dalga geçtikleri iki kavram vardı: İstiklâl savaşı – üst akıl! Bu iki kavramla dalga geçenleri gaza getiren en önemli isim ise ne yazık ki Taha Akyol’du! Taha Akyol bunlara akıl veriyordu, hadi şu kavramların içini boşaltalım demiyordu tabii ki! Gaza getiriyordu derken bunun anlaşılmasını asla istemem! Taha Akyol bu kavramları itibarsızlaştırmaya çalışan bir yazı kaleme alıyor, bu bizim uyanıklar da yeni bir malzeme bulmuş gibi takılıyorlardı Taha Akyol’un ardına!

Bu bizim uyanık tayfanın Taha Akyol’un peşine takılıp akıntıya karşı kürek çekmeye başlaması üzerine birlikte oldukları, ama Yeni Türkiye ve Yeni Devlet düşmanı oldukları tescilli diğer uyanıklar da peşlerinden gidiyorlar gibi yapıyorlardı! Perde arkasını bilmediğimiz için kesin konuşamıyoruz, ama muhtemelen gaza getirenler arasında asıl bunlar başı çekiyordu!

Neyse… Niyetimiz bu iki kavramı itibarsızlaştırmaya ve bu iki kavram üzerinden Sayın Cumhurbaşkanımızla dalga geçmeye kadar işi abartmalarına götürecek değiliz meseleyi! Sadece hatırlatalım istedik!

Bu paralel gavurların iki hafta önce Türkiye’yi maruz bıraktıkları gavurluk aslında sadece darbe yapmayı falan hedeflemiyordu! Bu bir İMHA hareketinin yanı sıra, aslında Müslüman ve bağımsız Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni yok etmeyi amaçlıyordu! İMHA etmek istedikleri, mutlaka yok etmek istedikleri kişi Sayın Cumhurbaşkanımız ve yakın çevresi idi! Fakat asıl amaç ise bu Müslüman ve bağımsız Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni yok etmekti!

Bunu nereden mi çıkarıyoruz?

Fazla uzağa gitmeye gerek yok, 15 Temmuz gecesi paralel gavurların jetlerle bomba yağdırdıkları kurumlara bir bakın resmi hemen görürsünüz. Bizim nesil 27 Nisan’ı da sayarsak 5 darbeye şahit oldu! Ve bu darbelerin en acımasızı, en gavuru ve dış planlamanın ve desteğin en fazla olduğu teşebbüs 15 Temmuz’da paralel gavurların teşebbüsüydü! Bizim şahitlik ettiğimiz hiçbir darbede bu milletin Meclisi bombalanmadı! Bu paralel gavurlar 15 Temmuz gecesi TBMM’ye bomba yağdırdılar!

Üstelik bu bombalama talimatlarını organize eden gavur, FETÖNYAHU isimli gavurun müntesiplerinden de değildi! Peki, bu gavur kimin gavuruydu? Bu acımasız gavur NUR LOCASI mensubu bir gavurdu! NUR LOCASININ merkezi ise Güneyde çok sevilen bir ülkenin şehrinde! Bu locanın kurucu üstad –ı azamı ise büyük bir Türk işadamı! Bu gavur ele geçirilirken İTLAF edilmek üzere ateş edilmesine rağmen, sadece kulağından vurulabildi! Ele geçtikten çok kısa bir süre sonra birtakım subaylar ve medyanın bir kesimi bu gavuru temize çıkarabilmek için epey gayret harcadılar, ama beceremediler! Bereket ki beceremediler! Fakat yargılama sırasında temize çıkarmak için yine uğraşacaklar!

Neyse… Meselemiz bu da değil!

Ne Türkiye’de ne de darbe yapılan diğer ülkelerde o ülkenin Meclisi, yani kalbi bombalanmadı! Oranın bombalanması demek, Devlet olarak senin varlığını tanımıyorum, seni Devlet olarak yok etmek istiyorum anlamına gelir!

Paralel gavurlar da TBMM’yi jetlerle bombalayarak aslında bağımsız ve Müslüman Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni tanımadıklarını açıkça ilan etmiş oldular! Bağımsız ve Müslüman Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne son vermek istediklerini açıkça dile getirmiş oldular! Selçukludan bu yana bu topraklardaki Devlet olarak varlığımızı sona erdirmek istediler! Amerikan deniz piyadelerinin 1 dolarlık banknot ortaya koymaları da zaten meydan okumak anlamına geliyormuş! Mesajı bu şekilde okuduk mu acaba? Dahası mesajı aldık mı?

Yazarın Önceki Yazıları
Bugün 30 Temmuz 2016 30.07.2016Anadolu Ajansı destan yazdı 26.07.2016Medya ikili oynadı! 25.07.2016Kim bu fuatavni? 22.07.2016Fısıltı gazetesi kuryesi kimin kuryesiydi? 20.07.2016Bu bir darbe değil, İMHA HAREKÂTIYDI! 18.07.2016İnsan bu kadar mı ucuz! 29.02.2016Kanal D haberleri ya da insan bu kadar mı ucuz? 22.02.2016Merhametten maraz doğdu işte! 19.02.2016Aşk –ı Hece’de muhabbet vardı 22.01.2016ODTÜ’de namaz hep sorundu 15.01.2016ODTÜ’den Amerikancı yetişir 13.01.2016Geçen gün ömürdendir 12.01.2016Hece bunu hep yapıyor! 11.01.2016Bilgemiz Aliya için Hece’den özel sayı 04.01.2016Yazarın tüm yazıları için tıklayınız.