Henry Onyekuru'dan Bayern Münih yorumu!

Henry Onyekuru ile bir röportaj yapan Nijerya basını, Bayern Münih'in transfer için Everton ile anlaştığı gelişmesini duyurdu.

Henry Onyekuru'dan Bayern Münih yorumu!

Galatasaray'ın Everton'dan kiraladığı Henry Onyekuru, Bayern Münih tarafından istendiği haberleri üzerine açıklamalar yaptı.

Ülkesinin basınına konuşan Onyekuru, kendisini sürekli geliştirmek istediğini belirtirken, "Başarımın arkasında bir sır yok. Tanrıya çok inanıyorum ve beni kutsadığını düşünüyorum. Yaptığım işi çok seviyorum ve sürekli kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Önemli olan kendini futbola adaman ve çok çalışman. Bayern Münih gibi kulüpler ile adımın anılması mutluluk verici ve elbette baş döndürücü. Ancak, adım adım gitmek gerekiyor. Ben sadece önümdeki hedeflere odaklanmış durumdayım. Neler olacağını önümüzdeki günlerde göreceğiz." ifadelerini kullandı.

"EVERTON, ANDERLECHT İLE ANLAŞMIŞTI AMA..."

Galatasaray'a kiralanmayı kendisinin tercih ettiğini de belirten Onyekuru, "Anderlecht, Everton ile ikinci sezon için tekrar kiralama konusunda anlaşma sağlamıştı. Ancak, son karar bana aitti. Anderlecht'e gitmedim ve Everton'da kalmadım. Galatasaray'ı tercih ettim." açıklamasını yaptı.

BARCELONA & MANCHESTER UNITED'DAN YAKIN TAKİP

Haberin detayında, Onyekuru'yu Anderlecht'teki kiralık sezonunda Barcelona, Manchester United, Fiorentina, Ajax, PSV, Southampton'ın da çok yakından takip ettiği bilgisi verilirken, Galatasaray'da ise çok büyük bir etki yaptığına vurgu yapıldı.

BAYERN MÜNİH İLE PRENSİP ANLAŞMA!

Ayrıca, Galatasaray'da aldığı 3346 dakikada 16 gol ve 6 asistle oynayan Onyekuru için Bayern Münih'in Everton ile prensip anlaşmasına vardığı bilgisi verildi. (Sporx)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER