MHP lideri Bahçeli Etimesgut'ta

Etimesgut'ta konuşan Bahçeli, "Bugün açıklanan büyüme rakamları en kötü senaryoların geride kaldığını gösteriyor. Gelecek için umutluyuz" dedi.

MHP lideri Bahçeli Etimesgut'ta

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara'nın Etimesgut ilçesinde partisinin düzenlediği mitingde konuştu.

Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları şu şekilde:

8 Mart akşamı Taksim'de bir grup, ezan okunurken ıslık çalmış. Yani ezandan rahatsız olmuşlar, akıllarınca protesto etmişler. Bu densizliktir, bu ahlaksızlıktır, bu vandallıktır, bu arsızlıktır. Ezanı ıslıklamak küfrü alkışlamaktır, batılı selamlamaktır, iblise selam durmaktır. Mukaddes ve millete ihanettir. Peki bu ihanete CHP'den ve İP'ten tepki geldi mi? HDP'den itiraz yükseldi mi? Bunlar zillettir, doğru konuşmazlar, düşünmezler. Haktan ve hakikatten yana durmazlar.

Cumhur İttifakı'nın belediyelere güç katacağına inancım tamdır. 15 Temmuz'da başkentimizi ablukaya almayı planlayan FETÖ'cü teröristler, meydanları dolduran aziz milletimizi hesap edemediler. 15 Temmuz hain darbe girişimiyle ağırlaşan beka tehdidini bertaraf etmek için yeni bir sisteme geçildi. AK Parti ile yaptığımız milli mutabakat çerçevesinde Türkiye'ye özgün bir yönetim sisminde uzlaşmaya varıldı.

CHP, devletimizin ve milletimizin bekasına göz koyan çevrelerle işbirliği yaptı. CHP Türkiye'nin yükselişini durdurmak için sistem tartışmasını dilinden düşürmedi. Kandil operasyonuna karşı aynı mevziye girdiler. Sayın Erdoğan'ı ilk turda yüzde 52 oyla cumhurbaşkanı seçtiniz. Döviz zirve yapsın diye dört gözle bekleyen, yerli ve milli duruş çöksün diye el ovuşturan siyasi işportacı haline geldiler. Bunların ruhunda ABD, akıllarında Kandil ve Pensilvanya vardır. Kriz arayanlar zillette yuvalandı. Kaos peşinde koşanlar bu ittifakın parçası oldu. Yerli ve milli siyaseti sindiremeyenler aynı kümede birleşti. 31 Mart akşamı alayı birden sandığın dibini boylayacak. Hiç kimse fıtrat değişti sanmasın. Kan, kader, kahramanlık, ruh aynıdır. Bu seçimlerin ülkemiz için önemi hayatidir.  Beka mücadelemizi sulandırmak isteyenler teyakkuz halinde. Belediye seçimlerinin beka sorunu olmadığını ifade eden zillet ittifakı milli güvenlik sorunu haline geldi. Zillet ittifakına göre Türkiye ekonomik tetikçilere boyun eğmelidir, terörle mücadele kesintiye uğramalıdır. Bunlar teslimiyetçidir. Sınırlarımızda terör devleti kurulmak isteniyorsa buna seyirci kalamayız, bomba olup yağarız.

Bugün açıklanan büyüme rakamları en kötü senaryoların geride kaldığını gösteriyor. Gelecek için umutluyuz. Gezi'de ağacı bahane ettikleri gibi şimdi de soğanı, patatesi kurşun gibi kullanıyorlar. Çünkü ahlakları kalmamış. Türkiye'nin beka sorunu olmadığını söylemek, Türkiye ve Türk düşmanlarının ağzıdır. Beka için milli karar, cumhur için istikrar diyorum. 

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2019, 17:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER