Streç film sararak nasıl zayıflanır? Evde kolay göbek eritme

Zayıflamak amacıyla çeşitli yollar denemenize rağmen hala kilo veremiyorsanız, birde bu yöntemi deneyin! Tekk başına hiçbir şeyin yeterli olmadığı gibi bu yöntemi de uygularken sağlıklı beslenmeyi ihmal etmemeli ve düzenli egzersizden vazgeçmemelisiniz. Bölgesel zayıflamaya yardımcı olacak çok ilginç yöntem: Streç film ile nasıl zayıflanır? Streç film yağ yakar mı? Streç film ile kilo verme yöntemi...

Streç film sararak nasıl zayıflanır? Evde kolay göbek eritme

Günümüzde zayıflamak için tercih edilen en ilginç yöntemlerden biri olan streç film ile sizde hedeflediğiniz kiloya kadar incelebilirsiniz. Rutin hayatınızda devam edeceğiniz sağlıklı beslenme ve egzersiz önerilerine devam ettiğiniz takdirde fayda göreceğiniz bu yöntemi sizde çok seveceksiniz.Bunun için yapacağınız şey çok basit! Evinizde bulunan streç filmin bir kısmını yağ yakımını sağlamak yani zayıflatmak istediğiniz bölgeye sarıp terleme sağlayarak yağ eritmeye neden olabilirsiniz. Bu yöntem özellikle de spor yapanlarda daha çok yarıyor.

Malzemeler:

- E vitamini yağı

- Kakao yağı

- Streç film

- Çekilmiş kahve ya da deniz tuzu

Yapılışı:

Göbek bölgesini inceltmek ya da bölgesel zayıflama için uygulayabileceğiniz bu yönteme önce bölgeye E vitamini ile masaj yaparak başlayın. Ardından aynı bölgeyi çok sıkı olmayacak gibi streç film ile sarın.

1-2 saat böyle durduktan sonra streç filmi çıkartın ve bölgeye tuz ya da kahve ile peeling  uygulayarak masaj yapın. Masaj sonrası bölgeyi temizleyip nemlendirici sürün. 

NOT: Bol miktarda su tüketmeyi ihmal etmeyiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER