Soranlar'dan Yılmaz'a Ziyaret

SRN Medya grup Yönetim Kurulu Başkanı Sadrettin Soranlar Genel Müdür Yardımcılarıyla birlikte Pursaklar Belediye Başkanı Ayhan Yılmaz'ı ziyaret etti.

Soranlar'dan Yılmaz'a Ziyaret

SRN Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sadrettin Soranlar, Genel Müdür Yardımcıları Necati Batı, Mustafa Akbulut ve Kürşat Ayhan ile birlikte Pursaklar Belediye Başkanı Ayhan Yılmaz'ı makamında ziyaret etti. Hayırlı olsun dileklerini ileten Soranlar, Pursaklar Belediyesinin Ankara için önemine değinerek, Belediye Başkan'ı Yılmaz'ın %73 gibi rekor bir oyla seçimi kazanmış olmasını tebrik etti.

Soranlar'dan Yılmaz'a Ziyaret

'Vatandaşların verdiği bu ezici desteğin çok önemli olduğunu belirten Soranlar, Pursaklarda yapacağınız güzel çalışmaları ve hizmetleri bizlerde basın olarak en iyi şekilde halka duyuracağız' dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Pursaklar Belediye Başkanı Ayhan Yılmaz ise verilen bu rekor desteğin sorumluluklarını ve omuzlarında ki yükü bir kat daha artırdığını belirterek ' İnsana dokunan 'Gönül Belediyeciliği' anlayışını yeniden canlandırarak oy veren, vermeyen tüm hemşehrilerimiz ile kucaklaşacağız' dedi. Teslim aldıkları hizmet bayrağını daha yukarılara taşımak için gecesini gündüzüne katarak çalışacağını belirten Başkan Yılmaz yapılan hizmetlerin vatandaşlara duyurulmasında basının büyük önem taşıdığını da ifade etti.

SRN Medya Grup ve özellikle bünyesinde bulunan Radyo A ile Kanalahaber.com'u yakından takip ettiğini belirten Yılmaz: 'Yayın hayatınızda başarıların aynı şekilde artarak devam etmesini dilerim' dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2019, 17:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER