Taciz haberleri sosyal medyayı ikiye böldü

Talat Bulut'un Hayranları, "Yanındayız" Kampanyası Başlattı

Taciz haberleri sosyal medyayı ikiye böldü

Yasak Elma dizisinin başrol oyuncusu Talat Bulut'un taciz haberleri sosyal medyayı ikiye böldü. Oyuncunun hayranları "Yanındayız" diye kampanya başlatınca tepki yorumları yağdı.

Oyuncu Talat Bulut'un, sette kostüm sorumlusu olarak çalışan 19 yaşındaki genç kadını taciz ettiği ortaya çıktı. Haberi okuyan sosyal medya kullanıcıları ise ikiye bölündü.

"İFTİRA ATIYORLAR"

Bulut'un hayranları taciz haberlerinin ardından "Yanındayız, seni karalayamazlar" diye destek başlattı. "Bu çirkin, iğrenç iddiaların asılsız olduğuna eminim. Talat Bulut gibi bir sanatçı hem de karşılarındaki. Sonuna kadar inanıyorum ona. Onu tanımadan yorum yapmaya çalışanlar biraz araştırsın, genel kültürleri gelişir!" diyen hayranlarına tepki ve destek yorumları geldi.

"AYAĞINA TAŞ DEĞMESİN TALAT BULUT"

Oyuncunun hayranları, "Bir tek kelimesine bile inanmadım", "Ayağına taş değmesin", "Karalama kampanyası başlattılar" gibi yorumlar yaparken konuya sessiz kalmayan kullanıcılarda "Kızın ne çıkarı olabilir de iftara atsın", "Ülkede sapıkları korur hale geldik" gibi yorumlar yaptı.

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2018, 11:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER