Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca'ya 10 ay hapis cezası!

Ünlülerin uyuşturucu davasında Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve Cenk Eren gibi ünlülerin de aralarında olduğu 13 sanık hakkında savcılık tarafından 10'ar ay hapis cezası verildi.

Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca'ya 10 ay hapis cezası!

İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi 4. Ceza Dairesi, aralarında ünlü oyuncular Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve şarkıcı Cenk Eren'in de bulunduğu 13 sanık için "uyuşturucu madde kullanma" suçu sebebiyle 10'ar ay hapis cezası verdi.

NE OLMUŞTU?

2013 yılında İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şubesi tarafından düzenlenen eş zamanlı operasyon kapsamında Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve Cenk Eren gibi isimlerin de aralarında bulunduğu 34 kişi, Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na sevk edilmişlerdi. Ulusoy ve Karaca, 'yer temin etmek' ile suçlanmışlardı. Geçtiğimiz sene düzenlenen mahkemede, Karaca bu olaydan dolayı komik bir ifadeye yer vermişti. Olay sonrası evlenen ünlü oyuncu, bebek yapamamasında sebep olarak davayı göstermişti.

ÇAĞATAY ULUSOY KİMDİR?

1990 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Modellik ve figüranlık yaptı.  2010 yılında Best Model seçildi. Aynı yıl Adını Feriha Koydum dizisiyle oyunculuğa başladı. Medcezir dizisiyle şöhreti yakaladı. Netflix'in ilk Türk dizisi olan Hakan: Muhafız'ın başrolü olan Ulusoy, markanın aynı zamanda ilk Türk oyuncu yüzüdür.

GİZEM KARACA KİMDİR?

1992 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Okul hayatı Florida'da geçti. İstanbul Üniversitesi Fransız Dili Edebiyatı'ndan mezun oldu. 2011 yılında Türkiye 2. güzeli seçildi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER