YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Zonguldak'ta bomba paniği
Zonguldak'ta bomba paniği
20 Ocak 2015 01:34
Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde, hemşire ve doktor çiftin yol kenarındaki demir korkulukta asılı unuttukları çocuk çantası bomba paniğine yol açtı.

Bomba imha uzmanı beklendiği sırada gelen doktor, kendilerine ait olduğu konusunda polisleri ikna ettikten sonra çantayı aldı. Akşam saatlerinde İstasyon Caddesi'ndeki Hastane Kavşağı Mevkii'nde yol kenarında demir korkuluklarda asılı olan çantayı görenler polise haber verdi. Gelen polis ekipleri, bomba şüphesiyle yolu araç ve yaya geçişine kapattı. Zonguldak'tan bomba imha uzmanı beklendiği sırada çantanın sahibi olduğunu söyleyen doktor Ekrem Ergenç geldi.

Ereğli Devlet Hastanesi'nde Kadın Doğum Uzmanı olan Ergenç, polislere çantayı eşiyle birlikte unuttuklarını söyledi. Ergenç, Eşim yol kenarında iki çocuğumla beni bekliyordu. Biraz uzun sürdü. Çocukları arabaya bindirdikten sonra çantayı orada unuttuk. İkimiz de yorgun ve dalgındık dedi. Ergenç, çantanın sahibi olduğu konusunda polisleri ikna etti. İçinde çocuk bezi ve kıyafetleri olan çantayı alan Ergenç, evine giderken yol yeniden trafiğe açıldı.

 

DHA

 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler