YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Zırhlı araç bombacılarına operasyon: 22 PKK'lı yakalandı
Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü'ne ait zırhlı araçlara bombalı saldırı düzenleyen ve Viranşehir'deki bir parka bomba yerleştirmek isterken PKK'lılara yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınanların sayısı 22'ye yükseldi.
Zırhlı araç bombacılarına operasyon: 22 PKK'lı yakalandı
15 Eylül 2015 / 20:22 Güncelleme: 15 Eylül 2015 / 20:50

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, PKK militanlarının bombalı bir eylem düzenleyeceği istihbaratını alan polis, Viranşehir'deki parkta keşif yapan 2 PKK militanı yakaladı. Operasyon sırasında bir PKK'lı ise vurularak yaralı halde ele geçirildi.

Polis operasyonun devamında PKK militanlarıyla ilişkili olduğu belirlenen 3 kişiyi de yakaladı. 5 PKK'lının Urfa Emniyet Müdürlüğü'ne ait zırhlı araçlara bombalı saldırı düzenleyen kişiler olduğu tespit edildi.

Genişletilen operasyonda 35 ayrı adrese de eş zamanlı baskın yapıldı. Bu baskınlarda da 17 PKK militanı silah, pompalı tüfek ve örgütsel dokümanlarla birlikte yakalandı.

1
 // 1
o kadar pkk li yakalanıyor bunlara ne oluyor ne haldeler hiç haber yapmıyorsunuz içimiz hiç rahat deil bak sadece yakalanıyor göz altında deniliyor o kadar e sonrası? ??...
15 Eylül 2015 21:24
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler