YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Zanlı kovalayan polis memurunun kolları kırıldı
Zanlı kovalayan polis memurunun kolları kırıldı
28 Şubat 2014 13:56
Antalya'nın Alanya ilçesinde, 'kasten adam öldürmek' suçundan arandığı tespit edilen zanlı ile kovalamaca yaşayan polis memuru, patronunun kovlandığını gören işçinin kendisini merdivenlerden itilmesi sonucu düşerek 2 kolunu kırdı.

Alanya 1'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nce 'kasten adam  öldürmek' suçundan aranan İ.T., adliyeye girdi. Polis memuru Süleyman Gürbüz kendisini tanıdı.

Durumu farkeden şahıs kaçmaya başladı. Polis memurunun 'dur' ihtarına uymayan şahıs kaçma çabasını sürdürdü. Polis memuru ile İ.T. arasında bir müddet kovalamaca yaşandı. Bu sırada patronunun kovalandığını gören İ.A.'da polis memurunun peşinden koşmaya başladı.

Adliye binasının yakınlarında bulunan bir apartmanın bahçesine kaçan İ.T.'yi kovalayan polis memuru, yaklaşık 30 basamaklı merdivenden inmek isterken, İ.A. tarafından itildi.

Dört metre yükseklikten beton zemine düşen Gürbüz'ün iki kolu kırıldı. Polis memuru olay yerine çağrılan ambulansla Başkent Hastanesi'ne kaldırılarak ameliyata alındı.

Polis, jandarma ve vatandaşlar tarafından yakalanan İ.T. ile İ.A. ise karakola götürüldü. İfadesi alınan İ.T. adliyeye sevk edilirken İ.A.'nın sorgusunun sürdüğü öğrenildi.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler