YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yolcudan şoföre uçan tekme!
Tuzla'da seyir halindeki halk otobüsünde bir yolcu, tartıştığı şoföre uçan tekme attı. Otobüsün güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülenen olay sonrası sürüş emniyetini tehlikeye düşüren saldırgan yolcu gözaltına alındı.
Yolcudan şoföre uçan tekme!
14 Şubat 2013 / 13:11 Güncelleme: 14 Şubat 2013 / 13:15

 

Edinilen bilgilere göre olay Tuzla - Topkapı seferini yapan halk otobüsünde yaşandı.
 
Seyir halindeki otobüste bulunan bir yolcu ile şoför arasında aynanın kapanması nedeniyle tartışma yaşandı. Otobüsün ön kısmında ayakta duran yolcuyu aynayı kapatmaması yönünde uyaran şoför, beklemediği bir cevapla karşılaştı. Sinirli yolcu şoföre "Aşağı inmiyorum. Sinirliyim. Hıncımı senden çıkarmayayım" diye yanıt verince şoför ile tartışmaya başladı.
 
Tartışmanın büyümesiyle sinirli yolcu seyir halindeki otobüsün demirlerinden destek alarak şoföre uçan tekme attı. Bir anda yolcu ve otobüs şoföre tekme tokat birbirine girdi. Bu sırada otobüste bulunan diğer yolcular da duruma tepki gösterdi. Sürüş emniyetini tehlikeye düşüren saldırgan yolcu, polis tarafından gözaltına alındı. Savcılığa sevk edilen yolcu, serbest bırakıldı.
 

İşte o anlar:

18:46
 // Kenan Akkuş
Saldırganın tipine, hal ve hareketlerine bakınca, psikolojik sorunları olan hasta biri olduğu aşikar. Kınanacak bir durum yok, Allah yardım etsin, insanlar olmadık hastalıklara müptela olabiliyor. Önemli olan şiddetten uzak, mülayim bir toplum olmamızdır. Futboldaki, siyasetdeki, hastanelerdeki vs. yerlerdeki şiddetin yanında devede kulaktır....
14 Şubat 2013 18:46
Arkadakilere bak hele!
 // kamil kamil
O arkada konuşan adam kimse, kardeşim manyak mısın işimiz gücümüz var diyor ya. Arada ona da vuracaklar. Ulan adama kaza yaptıracak, halen bırak diyor adamı. Ağzını burnunu kırıp polise teslim edeceksin böyle magandaları......
14 Şubat 2013 17:21
kamera tarihi
 // Samet AYHAN
bu arada kayıtta olan kameranın tarihinin ne kadar doğru olmadığı da açıkça görülüyor. Tarih ayarı yapılmamış...
14 Şubat 2013 15:58
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler