YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yine kadın yine şiddet
Yine kadın yine şiddet
28 Ağustos 2013 10:09
Konya'da sevgilisi tarafından darp edildiği iddia edilen kadın sinir krizi geçirdi.3 çocuk annesi kadını polisler sakinleştirmeye çalıştı.

Edinilen bilgiye göre olay, saat 03.30 sıralarında merkez Selçuklu ilçesi Ahmet Hilmi Nalçacı Caddesi ile Vatan Caddesi'nin birleştiği yerde meydana geldi. İddiaya göre, sevgilisi olduğu öğrenilen Ç.C. (45) ile birlikte evine doğru giden 3 çocuk annesi Z.Ç. (40) bilinmeyen bir nedenden tartışmaya başladı. İki sevgili arasında yol ortasında başlayan tartışma kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüştü.

Sevgilisi tarafından darp edilen kadın yola oturarak ağlamaya başladı. Yoldan geçen bir vatandaşın ihbarı sonucu olay yerine gelen polis, ağlayan kadını sakinleştirmeye çalıştı. Polisin yardımıyla kaldırıma oturtulan kadın, daha sonra kaldırıma yatarak yere vurmaya başladı. Ağlayarak sinir krizi geçiren kadın, polis aracına alınacağı sırada "Eve gitmek istiyorum. Çocuklarım evde yalnız. Pislik hayatımı mahvettiniz" diyerek gözyaşı döktü.

Başka bir polis otosuna alınan sevgilisini görünce yanına gitmeye çalışan kadını polisler sakinleştirmeye çalıştı. Polis otosuna bindirilen Z.Ç., daha sonra Şehit Topel Polis Merkezine götürüldü. Kendisini darp eden sevgilisinden şikayetçi olduğunu söyleyen Z.Ç., ve segilisi Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildi. Yapılan kontrollerde Z.Ç. ve sevgilisi C.C.'nin alkollü oldukları belirtildi.

 

İHA

 

 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler