YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yine bonzai yine rezalet
Yine bonzai yine rezalet
06 Aralık 2014 10:22
Kullanım yaşı her geçen gün düşen bonzai gençleri esir almaya devam ediyor. Düzce’de özel bir işyerine ait otoparkta uyuşturucu madde alan iki gençten bir tanesi şuurunu kaybederek araçlar arasında sıkışıp kaldı.

Krize giren gence Düzce 112 ekipleri yardım etti. Ekiplerin çabasına rağmen bir türlü sedyede duramayan genci sedyede tutmak isteyen 112 ekipleri genci zorlukla ambulansa bindirebildi.  

Uyuşturucu madde ve son aylarda kullanımı iyice artan bonzai isimli uyuşturucu madde gençleri esir almaya devam ediyor. Düzce’de özel bir işyerine ait otoparkta yaşanan dram ise bonzainin ne kadar tehlikeli olduğunu gözler önüne serdi. Bonzai isimli uyuşturucuyu alarak sokağa çıkan iki gençten bir tanesi araçlar arasında sıkışıp kaldı. Çevredekilerin ihbarı ile olay yerine 112 acil servis ekipleri geldi. Uyuşturucu madde kullandığı belirlenen genç araçlar arasından çıkartılarak sedyeye konulmak istedi.

112 acil servis ekiplerinin zorlukla sedyeye yatırdıkları genç çevredeki vatandaşlarında yardımıyla ambulansa taşındı. Ancak üzerindeki giysileri çamur içinde kalan gençle iletişim kurmaya çalışan sağlık ekibi bir türlü başarılı olamadı. Sonunda ise sağlık ekibi uyuşturucu madde kullanan genci ambulansla Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servisine kaldırdı.

 

İHA

Etiketler: ,
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler