YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yılbaşına da buruk giriyorlar
Yılbaşına buruk giren aile çocuklarının bulunmasını istiyor
Yılbaşına da buruk giriyorlar
31 Aralık 2009 / 21:20 Güncelleme: 31 Aralık 2009 / 21:21

Kayseri'de, Ramazan Bayramı'nın ikinci günü kaybolan 2'si kardeş 3 çocuğun ailelerinin tek beklentisi, çocuklarının bulunması. Dilruba ve Ahmet Tuna Tekin'in annesi Leyla Tekin, "Noel Baba'nın hediye getirdiği gibi çocuklarımızın bulunup getirilmesini istiyoruz" dedi. 

 
 

Ramazan Bayramı'nın ikinci günü şeker toplamak için evden ayrılan ve kendilerinden haber alınamayan 2'si kardeş 3 çocuktan hala bulunamadı. Çocuklarından haber gelmesini beklediklerini söyleyen Leyla Tekin, yeni yılı üzüntülü bir şekilde karşıladıklarını söyledi. 2010 yılından hiçbir beklentisinin bulunmadığını bildiren Tekin, "Sadece Noel Baba'nın hediye getirdiği gibi çocuklarımın bulunup getirilmesini istiyorum. Bu üzüntülü ve sıkıntılı günlerin sadece kötü bir anı olarak geride kalmasını istiyorum. Çocukları kaçıranların hiç mi vicdanı yok? O çocuklar aç mı, tok mu? Halen yaşıyorlar mı? Bunları çok merak ediyoruz. Bir sivilce tanesi kadar ipucu bulunsa gerisinin geleceğine inanıyorum" diye konuştu. 
 

Dilruba ve Ahmet Tuna'nın odasına günde 5-6 defa girdiğini ve eşyalarını koklayarak hasret gidermeye çalıştığını söyleyen Leyla tekin, "tek dileğim çocuklarımın hemen bulunması. Ben başka bir şey istemiyorum. Bu odaya girdiğim zaman sürekli üzülüyorum ve çocuklarımın bulunması için dua ediyorum" dedi.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler