YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yaşlı kadın, HDP'li eylemcilere tepki gösterdi
Nusaybin ve Yüksekova'daki sokağa çıkma yasaklarını protesto eden HDP'li gruba yaşlı bir kadından "Daha ne istiyorsunuz" tepkisi geldi.
Yaşlı kadın, HDP'li eylemcilere tepki gösterdi
22 Kasım 2015 / 05:00 Güncelleme: 22 Kasım 2015 / 08:00

Terör örgütü PKK’nın şehir yapılanmansa yönelik Mardin’in Nusaybin ilçesi ile Hakkari’nin Yüksekova ilçelerinde alınan sokağa çıkma yasağı kararı, İstanbul’da aralarında HDP’li vekillerin de yer aldığı bir grup tarafından protesto edildi. Akşam saatlerinde Mecidiyeköy’deki Cevahir AVM önünde düzenlenen protesto gösterisinde basın açıklaması yapıldığı sırada ismi açıklanmayan yaşlı bir kadın tepki gösterdi.

"NE İSTİYORSUNUZ DAHA"

Grup adına HDP İstanbul Milletvekili Erdal Ataş’ın basın açıklaması yaptığı sırada eylemcilerin yanına gelen yaşlı kadın, “Ne istiyorsunuz daha, ne istiyorsunuz hala. Ne istediklerini niye bilmiyorlar. Seçim dediler, seçim oldu, hepsi indi aşağıya” dedi.

"KENDİ BAŞINIZI KENDİNİZ YİYİN"

Gruptan bazı eylemciler, yaşlı kadını sakinleştirip ikna etmeye çalışırken, adı açıklanmayan kadın, açıklamasına devam eden HDP Milletvekili Erdal Ataş’a işaret ederek tepkisini sürdürdü. Erdal Ataş’a “Biraz nefes al nefes” diye işaret ettiği sırada, grup arasındaki eylemciler yaşlı kadının kolundan tutarak oradan uzaklaştırmaya çalıştı. Bir süre daha eylemcilerin arasında bekleyen kadın, “Kendi başınızı kendiniz yiyin” diyerek meydandan ayrıldı.

Sözün
 // Devlet i Alie
Sözün bittigi yer o eli öpülecek ulu çınarlarımız:)...
22 Kasım 2015 09:40
 // kabus
Büyük söz dinleyin, ne demiş yürekli, büyük kadın ; " Kendi başınızı kendiniz yiyin". Yavşakca yurt dışına kaçan pkk nın köpekliğini yapan paralelciler; sizler de kucağında oturduğunuz yabancıların Başınııı afiyetle yiyin emi. Kaçamayan paralelciler sizlerde pkk lı abilerinizin, pkk lıların başınııı yiyin. pkk zaten başı yedi. Sıra sizlerde. Tabanı, ortası, tepesi alayınızın üzerinizde , pkk lılara şehit ettirdiğiniz askerlerin polislerin kanı duruyor....
22 Kasım 2015 00:24
kim tutar seni
 // aaa
Helal olsun teyzeme ağzına saglık...
22 Kasım 2015 00:00
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler