YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yaşlı kadın cinayeti aydınlatıldı
Yaşlı kadın cinayeti aydınlatıldı
14 Şubat 2010 13:46
Beşiktaş'ta akrabası olan yaşlı kadını hırsızlık amacıyla öldürdükleri öne sürülen bir kadın ile erkek arkadaşı yakalandı.

Almanya'da yaşayan Gülizar Çelik'in (62) Türkiye'de kaldığı Ortaköy Dereboyu Caddesi Musahip Sokak'taki evinde 29 Ekim 2007 tarihinde başına sert bir cisimle vurularak öldürülmesi olayına ilişkin yürütülen çalışmalar sonucu, Reyhan Y. ile Ufuk S. gözaltına alındı.

Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliğinin çalışmaları sonucu Şişli ve Sarıyer'de yakalanan Reyhan Y. ile Ufuk S'nin uyuşturucu bağımlısı oldukları, olay günü de evli 3 çocuklu Çelik'in evine hırsızlık amaçlı gittikleri belirlendi. Uyuşturucu bağımlısı şüphelilerin, yaşlı kadını öldürdükten sonra evdeki 3 bilezik ile 5 bin Avro'yu da aldıkları anlaşıldı.

2 çocuk annesi Reyhan Y'nin gasp suçundan 2000 yılında cezaevine girdiği ve 5 yıl sonra tahliye olduğu, ayrıca uyuşturucu suçundan da emniyette kaydı bulunduğu öğrenildi. Diğer şüpheli Ufuk S'nin de yine uyuşturucu suçundan emniyette kaydı bulunduğu belirlendi.aa
 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler