YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yaşlı adam arabanın altında kaldı!
Yaşlı adam arabanın altında kaldı!
11 Ocak 2014 00:30
Çorum’un Sungurlu İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün trafik kazalarının önüne geçebilmek ve halkı bilinçlendirmek için dönem dönem basınla paylaştığı görüntülerden bir yenisi daha hazırlandı.

Sungurlu’daki trafik kazaları, şehir güvenlik sistemi MOBESE kameraları tarafından dakika dakika kaydedildi. İlçede 36 sabit, 1 hareketli ve 8 plaka tanımalı olmak üzere 45 kameranın bulunduğu Sungurlu’da meydana gelen 9 trafik kazasının görüntüsü, basına dağıtıldı.

Görüntülerdeki ilk kaza Akçay Mahallesi’nde meydana geldi. Camiden çıkan yaşlı bir adam karşıdan karşıya geçmek isterken aracın altında kaldı.

MOBESE kameralarına yansıyan bir başka trafik kazası ise Vergi Dairesi kavşağında meydana geldi. Hızla ara sokağa dönmek isten bisikletli, otomobile çarptı. Kazada bisiklet sürücüsü yaralanırken, otomobilde bulunanlar yaralı bisiklet sürücüsünü araca alarak Hastane’ye götürüyor.

Hastane kavşağında meydana gelen bir diğer kazada ise kavşağa kontrolsüz giren otomobile Çorum istikametinden gelen bir başka otomobil çarpıyor. Kazada otomobilde yolcu olarak bulunan bir kişi yere düşüyor.

Ocaklı kavşağında meydana gelen bir diğer kazada ise Ankara istikametinden kavşağa dönmeye çalışan otomobile arakadan gelen bir başka otomobil çarpıyor.

Bir diğer kaza ise TOKİ kavşağında meydana geliyor. Kavşağa kontrolsüz giren otomobile minibüs çarpıyor. Aynı kavşakta meydana gelen bir diğer kazada ise kavşaktan dönmeye çalışan otomobile TIR çarpıyor. Yine aynı kavşakta meydana gelen bir diğer kazada ise kavşağa kontrolsüz giren otomobile bir başka otomobil çarpıyor. Aynı kavşakta meydana gelen üçüncü trafik kazasında ise otomobile bir başka otomobil çarpıyor.

Son kaza ise Muhsin Yazıcıoğlu caddesinde meydana geliyor. Traktör önünde seyir halinde olan otomobile arkadan çarpıyor.

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler