YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yaralı 31 kişi taburcu edildi
Yaralı 31 kişi taburcu edildi
02 Ocak 2011 12:18
Bayburt'ta nişan töreninde evin bir odasının zemininin çökmesi sonucu yaralanan 36 kişiden 31'i tedavilerinin ardından taburcu edildi.

 Bayburt'ta, bir nişan töreninde düğün evinin bir odasının çökmesi nedeniyle yaralanan 36 kişiden 31'i ayakta yapılan tedavilerinin ardından taburcu edildi.

Alınan bilgiye göre, kent merkezine bağlı Genç Osman köyünde Bahattin Mıcık ile Tülay Yenitürk'ün nişan töreninin yapıldığı kız evinin bir odasının çökmesi sırasında, yaralanarak Bayburt Devlet Hastanesine kaldırılan 35 kişiden 31'i ayakta yapılan tedavinin ardından taburcu edildi.

Aynı hastaneye kaldırılan ve vücudunda ikinci derecede yanık bulunan 5 aylık hamile Ayfer Mıcık (31), belinde çatlaklar oluşan Radiye Yenitürk (49), burnu kırılan Emine Demir (50) ile akrabası olan ve kafatasında çatlak bulunan Marife Demir'in (68) ise tedavisine devam edildiği belirtildi. Bu 4 yaralının hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Olayda, sobanın üstündeki kaynar suyun dökülmesi sonucu ağır yaralanan damadın kız kardeşi Tuğba Mıcık (21) da Erzurum Aziziye Araştırma Hastanesine kaldırılmıştı. Tuğba Mıcık'ın tedavisi sürüyor.
AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler