YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yağmur, kazaları da beraberinde getirdi
Yağmur, kazaları da beraberinde getirdi
15 Mayıs 2013 07:08
İstanbul'da dün akşam saatlerinden itibaren etkili olan yağış, çok sayıda trafik kazasına sebep oldu. Sarıyer, Maltepe ve Kadıköy'de 2 kamyon, 1 minibüs, 2 motosiklet ve 8 otomobilin karıştığı kazalarda toplam 7 kişi yaralandı.

Sarıyer Büyükdere Caddesi TEM bağlantı yolunda virajı alamayan un yüklü bir kamyon bariyerlere çarparak devrildi. Kamyon sürücüsü kazadan yara almadan kurtuldu. Kamyondaki un çuvalları yol kenarına saçıldı. Caddeden TEM otoyoluna doğru trafik bir süre sağlanamadı.

Kadıköy Bostancı D-100 karayolu Ankara istikametinde bir otomobil, 2 motosiklet ve bir minibüsün karıştığı kazalarda otomobil içerisinde bulunan bir kadın ve bir çocuk yaralandı. Yaralılar olay yerinde gelen ambulanslarla çevredeki hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı.

D-100 karayolu Ankara istikameti Bostancı köprü altında 7 otomobilin karıştığı zincirleme trafik kazasında 5 kişi yaralandı. Yaralılar ambulanslarla çevredeki hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı. Kaza nedeniyle D-100 karayolunda bir süre trafik sağlanamadı.

D-100 karayolu Edirne istikameti Maltepe mevkisinde ise sebze taşıyan bir kamyon kontrolden çıkarak yan yattı. Kazada sürücü yaralandı. Yaralı sürücü ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. D-100 karayolu Edirne istikametinde uzun araç kuyrukları oluştu.

 

CİHAN

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler