YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
X5 tartışması kanlı bitti
X5 tartışması kanlı bitti
27 Ocak 2010 20:20
X5 yüzünden çıkan tartışmada silahlar konuştu.

Karabük'te araç meselesi nedeniyle çıkan tartışmada bir kişi silahlı saldırı sonucu ağır yaralandı. 

Edinilen bilgiye göre, Karabük'te önceki gün jandarma ekipleri tarafından trafik uygulamasında durdurulan 07 GF 633 plakalı BMW X5 marka cipin, kayıtlarda fes edilen bir şirkete ait olduğu öğrenildi. Jandarmanın aracı bağlayıp yediemine teslim etmesi nedeniyle fes edilen şirketin ortakları olan Alaattin Hızarcı ve Ali Rıza Karagöl arasında araç nedeniyle tartışma çıktı.

Olayların üzerine bugün Ankara'dan gelen Ali Rıza Karagöl, yedieminden aracı teslim aldı. Karagöl ve yanındaki Mustafa A. araca benzin almak için bir benzin istasyonuna girdi. Bu sırada istasyona gelen, aralarında Alaattin Hızarcı'nın da bulunduğu dört şahıs, silah zoruyla Ali Rıza Karagöl ve Mustafa A.'yı Bulak köyü mevkiine getirdi.  

Yol üzerinde başlayan tartışma nedeniyle Alaattin Hızarcı, aracın içerisine arka kapıdan doğru üç el ateş etti. Mermilerden biri arka camdan, diğeri ise arka kapıdan girdi. Mermilerden biri şoför koltuğunda oturan Ali Rıza Karagöl'ün sağ ayağını delip şoför kapısından çıktı.

Silahlı saldırıda ağır yaralanan Karagöl, 112 Ambulansı tarafından Karabük Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Alaattin Hızarcı ise beraberindeki şahıslarla birlikte olay yerinden firar etti.

Polis ve jandarma, olayla ilgili bölgede soruşturma yaparak olaya karışan şahısları arıyor. İHA
 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler