YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Vapurla aynı kareye giren minibüsün şoförü konuştu
Üsküdar'da ani yağış sonucu kara ile denizin birleştiği sırada vapurla aynı kareye giren minibüsün şoförü o anları anlattı.
Vapurla aynı kareye giren minibüsün şoförü konuştu
04 Haziran 2014 / 17:13 Güncelleme: 04 Haziran 2014 / 17:14

Üsküdar'da yaşanan ani yağışla birlikte kara ve deniz aynı seviyeye geldi, ortaya ilginç görüntüler çıktı. Belediye bu durum için "tsunami gibiydi" yorumunu yaptı. Üsküdar'da çekilen ve sahilde yağmur suyu içinde ilerleyen minibüs fotoğrafı ise o günün karesi oldu. Minibüsün şoförü Emrullah Eren "tsunami" sırasında yaşadıklarını anlattı. Sosyal medyada paylaşım rekorları kıran kareyi su baskınının olduğu günün akşamında Facebook'ta gördüğünü kaydetti.

10 Yıldır minibüsçüyüm böyle bir şey görmedim

Üsküdar-Acıbadem hattında çalışan minibüs şoförü Emrullah Eren, "10 yıldır minibüsçüyüm ve sürekli bu hatta çalışıyorum ilk defa böyle bir olaya şahit oldum" dedi.

Tedirginlik yaşamadan yoluma devam ettim

"Suyun yüksekliği tekerin üst kısmına kadar ulaşıyordu.Üsküdar durağına gelirken dolu yağıyordu, duraktan yolcuları aldıktan sonra suyun birikmiş olduğunu gördüm. Hiç bir tedirginlik yaşamadan durmadan yoluma devam ettim.

Akşam Facebook''ta gördüm

Araç hiçbir şekilde zorlanmadı ve içeri su girmedi. Minibüste 15 yolcu vardı. Herkes suları yararak geçen minibüsün fotoğrafını çekiyordu. Ben de sahil kesiminden geçerken biri fotoğrafı çekmiş. Hiç haberim yoktu, akşam Facebook'ta gördüm."

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler