YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Vandallar MOBESE kameralarını parçaladı
Vandallar MOBESE kameralarını parçaladı
11 Mart 2015 20:26
Berkin Elvan'ı mezarını yürümek isteyen bir grup gösterici polis müdahalesini engellemek için MOBESE kameralarını parçaladı.

Berkin Elvan’ın mezarına yürümek isteyen göstericiler, sokakları savaş alanına çevirdi, MOBESE kameralarını parçaladı.
 
Berkin Elvan’ın mezarına yürümek isteyen göstericiler, polis müdahalesi sonrası sokakları savaş alanına çevirdi. Yola barikat kurup, polise molotofkokteyli fırlatan göstericiler, MOBESE kameralarını da yerinden söktü.  
 
Okmeydanı’nda toplanan bir grup, ölüm yıl dönümü nedeniyle Berkin Elvan’ın Feriköy Mezarlığı’ndaki kabrine yürümek isteyince polis müdahale etti. Müdahale sonrası ara sokaklara dağılan yüzleri maskeli göstericiler, sokakları savaş alanına çevirdi. Yola barikat kurup, ateşe veren göstericiler, polise de molotofkokteyli fırlattı. Göstericilerin attığı bir molotofkokteyli de polisin zırhlı aracının yanına düştü. Ateşe verilen barikatlar ise TOMA’dan sıkılan suyla söndürüldü.
 
Yüzü maskeli bir gösterici ise merdivenle MOBESE kameralarının bulunduğu direğe çıktı. Gösterici, elindeki çekiçle 360 derece dönebilen MOBESE kamerasını parçaladı. Maskeli gösterici daha sonra elindeki sopayla diğer kameraları yerinden söktü.
 
Çıkan olaylar sırasında bir polis helikopterinin de havadan bölgeyi izledi.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler