YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Van'da zırhlı polis aracına roketatarlı saldırı
Van'da zırhlı polis aracına roketatarlı saldırı
08 Mayıs 2016 00:13
VAN'ın merkez İpekyolu İlçesi'nde yaşanan patlama sonrası olay yerine giden zırhlı polis aracına roketatarlı saldırı düzenlendi. Araçta küçük çapta hasar oluşurken, bölgede geniş çaplı operasyon başlatıldı.

İpekyolu İlçesi Hacıbekir Mahallesi Lalepaşa Sokak'ta saat 23.00 sıralarında patlama meydana geldi. Nedeni henüz belirlenemeyen patlamada ölen ya da yaralanan olmazken, bölgeye güvenlik güçleri sevk edildi.

Kısa süre sonra olay yerine ulaşan zırhlı polis aracına, PKK'lı teröristler tarafından patlamanın yaşandığı yerden roketatarlı saldırı düzenlendi. Roket mermisinin isabet ettiği araçta küçük çapta hasar meydana geldi. Can kaybının yaşanmadığı saldırının ardından güvenlik güçleri, bölgede geniş çaplı operasyon başlattı.

sormak lazım
 // ismail
çözüm süreci iyi hoş oldu da bu süreçte düşmana güvenmek ve gözünü kapamak iyi olmadı şehirlere girmelerine müsade etmek iyi oldu da silahlı girmelerine müsade etmek iyi olmadı...bin yıldır düşmanı tanıdıkta pkk yı tanıyamadık mı? tanıdıysak zaten böyle olacağını biliyor olmalıydık o zaman...Erdoğan ihanet dedi de düşmanı dost mu belledik ki ihanet görelim taşeronun ipi bizde miydi ki barışı taşeronla yaptık......
08 Mayıs 2016 Pazar 01:17
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler