YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Van'da gerginlik
Van'da gerginlik
09 Temmuz 2014 23:38
Van'da, otomobille aşırı hız yaptıkları iddiasıyla mahalle sakinleri tarafından araçları yumruklanıp tekmelenen iki uzman çavuşu, polis ekipleri kurtardı.

Alınan bilgiye göre, iki uzman çavuş, otomobille Cumhuriyet Caddesinden, Hacıbekir Caddesine doğru girerken, çevredeki bazı mahalle sakinleri, sürücünün aşırı hız yaptığını iddia ederek, duruma tepki gösterdi.

Otomobili durduran uzman çavuşlar, aracı yumruklayıp tekmeleyen bu kişilerle tartışmaya başladı. Olayı gören çevredeki bazı kişiler de duruma tepki göstererek, aracın etrafında toplandı. Bir anda kalabalığın ortasında kalan uzman çavuşlar, otomobili yumruklayıp camlarını kıran kalabalığı durdurmak için silah çekince gerginlik daha da arttı.

İki uzman çavuşu kalabalığın elinden polisler kurtarırken, saldırganlar otomobilin camlarını kırdı ve kaportasına hasar verdi.

Otomobil çekiciyle götürülürken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

 

AA

Etiketler: ,
23:54
 // KAST SİSTEMİ
Kurallar her kes için geçerlidir. Siz kendi aranızda bir dokunulmazlık sistemi getirirseniz, tabiki halk isyan eder. Orda erkekse bir trafik polisi askeri kimlik gösterene ceza yazsın, bitirirler adamı. Zaten kendi aralarında al gülüm ver gülüm yapıyorlar....
09 Temmuz 2014 23:54
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler