YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Vali ve Belediye Başkanı'ndan örnek hareket
Vali ve Belediye Başkanı'ndan örnek hareket
05 Mayıs 2015 23:11
Bilecik'te düzenlenen 'Temiz Çevrem' kampanyasında Vali Nayir ile Belediye Başkanı AK Partili Yağcı, Atatürk Kent Ormanı'nda çöp topladı.

Atatürk Kent Ormanı'nda gerçekleştirilen çöp toplama etkinliğine, Vali Ahmet Hamdi Nayir, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Akat, İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz ile Bilecik Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri katıldı. Vali Nayir ile Belediye Başkanı Selim yağcı eldiven giyip yanarına aldıkları poşetlerle ormanlık alanda çöp topladı. 

Vali Ahmet Hamdi Nayir, büyük küçük herkesin çevreye ait sorumluluklarını bilmesi gerektiğini ifade ederek, "Hem günümüzü hem geleceğimizi kurtarmak için çevremize özen göstermeliyiz. Daha güzel bir çevrede yaşamaya hakkımız varsa, beraberinde sorumluluğumuz da olacaktır" dedi. 

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı da "Ben hep, 'Çevresini hor gören, geleceğini zor görür' diyorum. Gerçekten çevremiz bizleri anlatan en önemli etkenlerden birisi. Dolayısıyla yaşam kalitemizin daha yüksek olması ve geleceğimize daha emin adımlarla yürüyebilmemiz için çevremizi iyi korumalıyız, kollamalıyız. Çocuklarımıza daha güzel bir çevreyi emanet etmeliyiz" diye konuştu.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler