YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Vali Çoş: Senden izin mi alacağım!
Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, vatandaşlara ve polise pilav ve ayran dağıtımı sırasında "Biz direnişi burada yapıyoruz, niye pilav dağıtıyorsunuz" diyen CHP'li kadın meclis üyesine "pilav dağıtmak için senden izin mi alacağım" diyerek tepki gösterdi.
Vali Çoş: Senden izin mi alacağım!
22 Haziran 2013 / 09:15 Güncelleme: 22 Haziran 2013 / 10:30

Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, Gezi Parkı'na destek vermek için sokağa dökülen vatandaşların güvenliğini sağlamak için gece-gündüz demeden çalışan çevik kuvvet polisi ve vatandaşlarla Atatürk Parkı'nda bir araya geldi.

Vali Coş, Adana Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan ile birlikte Atatürk Parkı'nda bir süre gezdi. Coş, vatandaş ve polis ile sohbet etti. Bu sırada Vali Coş'un yanına gelen Çukurova Belediyesi'nin CHP'li Meclis Üyesi Feray Özyazgan, "Sayın valim. Burada ne etkinliği yapıyorsunuz. Biz vatandaşız da memurları görünce şaşırdık" dedi.

Vali Coş, "Etkinlik filan değil" deyince Özyazgan, "Tavuklu pilav dağıtıldığı söylendi" diye karşılık verdi. Özyazgan, "Biraz tuhaf geldi, çünkü eylem yapılan yerde, polisleri çevik kuvveti, görünce" diyerek konuşmasını sürdürünce Vali Coş, "Hanımefendi burası eylem yapılan yer mi? Burası park hanımefendi" dedi.

"Sadece size soruyorum. Burada niye pilav dağıtılıyor?" diyen Özyazgan’a Vali Coş, "Polise pilav dağıtmak için senden izin mi alacağım" diyerek tepki gösterdi.

İşte o anlar:

İHA

aydın kıymetini bilmedi
 // aydın efesi
sayın valim,
Ağzınıza sağlık, tebrikler ...
24 Haziran 2013 Pazartesi 01:57
Vali Bey'in tepkisi.
 // Rasim ADSIZ
Helal olsun vali beyden Kendini bilmezlere gerçekten çok iyi bir ders vermiş.Sayın valimizin sonuna kadar arkasındayım.Bu utanmazlar iyice meydanı boş buldular galiba. Ama, okadar da değil.Millet bunların karşısında dimdik ayakta Elhamdülillah.
...
23 Haziran 2013 Pazar 14:03
23:39
 // KUYRUĞU DIŞARDA
Kuyruğu dışarda gezeninenin, kafasını didiklerler. Bu Chp fazla olmaya başladı. Kendini hala ülkenin tek sahibi sanıyor. Bunların tuzu kuru, ataları halktan gasp ettiği para ve mallar ile yedi ceddine kadar yetecek zengin nasıl olsa. O yüzden fakir fukara ile, makarnacı, kömürcü diye dalga geçiyorlar. Bizi gerçek bir kurtuluş savaşına zorluyorsunuz, haberiniz olsun!...
22 Haziran 2013 23:39
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler