YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Vahşi cinayetin detayları ortaya çıktı
Vahşi cinayetin detayları ortaya çıktı
20 Haziran 2013 14:39
İzmir'in Çiğli ilçesinde 94 yaşındaki kadını bıçaklayarak öldüren yetiştirme yurdunda kaldığı öğrenilen 15 yaşındaki kızın sosyal paylaşım sitesinde 'Yamanlar yolcusu kalmasın', 'Bekle beni çocuk ıslahevi, ben geliyorum' diye yazdığı belirlendi.

Dün 8053 sokak 30 numarada meydana gelen olayda annesinden haber alamayan ve evine giden M.S., 94 yaşındaki Nuriye Sağ'ı kanlar içerisinde yerde buldu.

Polis ekiplerinin yaptıkları incelemede Nuriye Sağ'ın 8 yerinden bıçaklanarak yaşamını yitirdiği belirlendi. Soruşturma başlatan polis ekipleri, zaman zaman yetiştirme yurdunda kalmasına rağmen kaçarak gelip yaşlı kadının yanında kalan 15 yaşındaki G.B.K.'nin kimliğini tespit etti. Harekete geçen ekipler G.B.K.'yi kısa sürede yakalayarak gözaltına aldı. Yaşı küçük olan G.B.K., Çocuk Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi.

Ağabeyinin de cezaevinde olduğu öğrenilen G.B.K.'nin, küçük yaşlardan beri çocuk yuvasında kaldığı, sık sık da kaçtığı öğrenildi. G.B.K.'nin, cinayet olayının ardından ise sosyal paylaşım sitesindeki profiline, yaşlı kadının gömüleceği mezarlığı işaret etmek için 'Yamanlar yolcusu kalmasın' ve 'Bekle beni çocuk ıslahevi, ben geliyorum' diye yazdığı görüldü. G.B.K. adliyeye sevk edildi.

 

CİHAN

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler