YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Uzman çavuşa silahlı saldırı! Operasyon başlatıldı
Uzman çavuşa silahlı saldırı! Operasyon başlatıldı
23 Ekim 2017 10:38
Diyarbakır’da evinden çıkan Jandarma Uzman Çavuş B.D. kimliği belirlenemeyen bir kişinin silahlı saldırısına uğradı.

Merkez Yenişehir İlçesi Yaradanakul Caddesi’ndeki Filiz Apartmanı’ndaki evinden çıkan ve evinin önündeki aracının bagajına malzeme koyan Uzman Çavuş B.D., kimliği belirsiz bir kişinin arkasından düzenlediği silahlı saldırıya uğradı. 

Sırt ve başından aldığı kurşunlarla ağır yaralanan Uzman Çavuş B.D., ambulans ile Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Saldırıdan sonra ara sokaklara kaçan saldırganın yakalanması için polis operasyon başlattı.

20 GÜN ÖNCE SİLVAN'DA BİR UZMAN ÇAVUŞU ŞEHİT ETMİŞLERDİ

Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde PKK'lı teröristlerin silahlı saldırısı sonucu ağır yaralanan 21 yaşındaki Jandarma Uzman Çavuş Mehmet Kızılca, kaldırıldığı hastanede müdahaleye rağmen şehit olmuştu.

 // Bingöllü Zaza
Kardaşım bu Hdp tamamen pkk ya çalışıyor,ben şuna hayret ediyorum,bu partiye devletin imkanları su gibi akıyor,maaşlar,belediyelere aktarılan paralar,seçim yardımları,askerimizi,polisimizi,vatandaşlarımızı şehit eden mermilerin kendi vergilerimizden gönderilen paralarla olması kimsenin canını acıtmıyor mu?Bunu bilen halk bu hain pkk ile nasıl mücadele edecek.Dünyanın hangi ülkesinde böyle bir uygulama var.Bu Gariban Millet neden bu kadar sahipsiz kardaşım ölesim geliyor,Yav hiç mi aklk eren yok.Bu nasıl iş kardaş,...
23 Ekim 2017 17:18
 // sait
Uzman çavuşlara silah vermemek hangi akla hizmet!. Banka güvenlik memuru degilki bunlar...
23 Ekim 2017 11:09
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler