YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Üzerine yıldırım düşen çift hastanelik oldu
Üzerine yıldırım düşen çift hastanelik oldu
07 Ekim 2015 16:29
Beykoz'da sağanak yağış devam ederken bankaya fatura yatırmaya giden Fatih-Canan Uludağ çiftinin üzerine yıldırım düştü. Hastaneye kaldırılan Canan Uludağ, tedavisinin ardından taburcu edilirken, Fatih Uludağ'ın yoğun bakımdaki tedavisi sürüyor.

Beykoz Kavacık'ta dün bankaya fatura yatırmaya giden Fatih -Canan Uludağ çiftinin üzerine sağanak yağış sırasında yıldırım düştü.

Yaşanan olayda Fatih Uludağ ağır yaralanırken, eşi Canan Uludağ ise hafif yaralandı. Özel bir hastanede tedavi altına alınan Canan Uludağ, tedavinin ardından taburcu edildi. Fatih Uludağ'ın ise yoğun bakımdaki tedavisi sürerken, Uludağ'ın yakınları hastanedeki bekleyişini sürdürüyor.

Hastaneye gelen Fatih Uludağ'ın anne ve babası çocuklarının durumu hakkında doktorlardan bilgi aldı. Olayı gören Adem Özsüt, “Dün saat 15.30 civarlarında hemen bizim karşımızda şimşek tabanca patlar gibi patladı bu arada karı kocaya isabet etti. Durumları nedir, biz de henüz bilgi alamadık” dedi. Fatih Uludağ'ın yoğun bakımdaki tedavisi sürüyor. 

1287120.jpg

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler