YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Üzerine televizyon düşen çocuk, hayatını kaybetti
Üzerine televizyon düşen çocuk, hayatını kaybetti
10 Eylül 2013 10:18
Fethiye’de aşırı rüzgarın etkisiyle devrilen televizyon 5 yaşındaki çocuğun ölümüne neden oldu.

Olay, Fethiye’nin Taşyaka Mahallesi Deliktaş mevkiinde bulunan Saadet Apartmanı'nda yaşandı. Gece saat 03.30 sıralarında açık bırakılan pencerenin hemen önündeki yaklaşık 10 kilo ağırlığındaki tüplü televizyon aşırı rüzgarın etkisiyle bulunduğu yerden Şenol Mert Karpuz(5)’un üzerine düştü.

Gürültüyle uykudan fırlayan anne Münevver Karpuz ile baba Müjdat Karpuz oğullarının yaralandığını gördüler. Ağzından kan gelen Şenol Mert için 112 acil ambulanstan yardım istediler. Fethiye Lokman Hekim Esnaf Hastanesine kaldırılan minik Şenol Mert geçirdiği iç kanama nedeniyle hayatını kaybetti. Olaya Fethiye Cumhuriyet savcılığı ve Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü el koydu. Minik Şenol Mert in cenazesi geniş çaplı inceleme ve araştırma için Muğla Adli tıp kurumuna kaldırıldı.

Acılı baba Müjdat Karpuz, "Gece geç saatlerde aşırı rüzgar televizyonu yerde yatan çocuğun üzerine düşürdü. Ambulansla hastaneye kaldırdık. Ancak tüm müdahalelere rağmen kurtaramadık. Oğlum bu gün okula başlayacaktı. Mustafa Karslıoğlu Anaokuluna gidecekti. Bir gün önce fotoğrafını çektirdim. Okula verecektim. Okul giysilerini almıştık. Onları giydi odanın içerisinde dolaştı. Okula başlayacağı için çok heyecanlıydı. Ancak gece bu kaza yaşandı. Çok üzgünüz” diyerek, gözyaşı döktü.

 

İHA 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler