YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Unutkanlığın da böylesi...
Unutkanlığın da böylesi...
03 Haziran 2013 15:11
Kayseri’de özel halk otobüslerinde unutulan eşyalar şaşkınlık yaşatıyor.

Kayseri’de halk otobüslerinde unutulan eşyalar Kayseri Büyükşehir Belediyesi Karpuzatan Makine İkmal Daire Başkanlığı’nda muhafaza ediliyor.

Unutulan eşyalar arasında bazı eşyalar, şaşkınlık yaşatıyor. Unutulan eşyalar arasında sutyen, elbise, telefon, saat, gözlük, nüfus cüzdanları, ehliyet, kredi kartları, koltuk değneği gibi eşyalar yer alıyor.

Otobüslerde unutulan eşyalar konusunda bir açıklama yapan Kayseri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hayri Naziksoy, “İnsanlarımızın dalgın halinden kaynaklanan durumlarından dolayı araçlarımızda birçok maddi veya manevi değer olan eşyalarını unutmaktadırlar.

Araçlarda unutulan eşyaları 15 gün süreyle Kiçikapı Hareket Amirliği’nde beklettikten sonra atölyede bulunan merkez depomuzda saklıyoruz” ifadelerinde bulundu.

Naziksoy konuşmasını şu şekilde sürdürdü:

“Unutulan eşyalar arasında iç çamaşırı, koltuk değnekleri, kredi kartları, öğrenci kimlik kartları, kişiselleştirilmiş kartlar, bol miktarda öğrenci ders notları gibi eşyalar unutulmaktadır. Bu eşyalar 2228999 numaralı telefondan irtibat kurarak ‘neler unuttukları’ konusunda bilgiler alabilirler ve unuttukları eşyaları gelip alabilirler” diye konuştu.

 

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler