YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ünlülerden Sultanahmet saldırısına tepki yağdı!
Ünlülerden Sultanahmet saldırısına tepki yağdı!
12 Ocak 2016 16:07
Ünlü isimler İstanbul Sultanahmet Meydanı'ndaki patlamaya ilişkin duygularını sosyal medya hesaplarından paylaşarak tepki gösterdi.

Ünlü isimler Sultanahmet’te gerçekleşen patlama hakkında paylaşımda bulundu.

Sosyal medya hesabı üzerinden patlamayla ilgili çok sayıda paylaşım yapılırken, ünlü isimlerin paylaşımları ise dikkat çekti.

İşte o mesajlar:

Ajda Pekkan:"Terörü lanetliyoruz" dedi.

Ebru Gündeş: Günaydın diye başladığımız bir gün daha karardı #sultanahmet Gülben Ergen: #Sultanahmet insanlarımız ölüyor... Korku, şiddet, kan yayılıyor ülkemizin dört bir yanına.Sabır ve şifa dileyip yaşamaya devam edeceğiz

Hadise: İstanbul'un kalbinde canlar gitti yine. Kaybettiklerimize rahmet, ailelerine sabır, yaralılara acil şifalar diliyorum. İçimiz yanıyor...

Esra Erol: #sultanahmet #terörelanetolsun

Bengü: Lanet olsun!

Nurgül Yeşilçay: Bu son dakika haberlerinin hiç bitmediği bi dünya burası!!şimdi de İstanbul'un göbeğinde.ölmüşlere rahmet, yaralılara acil şifalar dilerim..
Alişan: Alişan: Ölenlere Allah'tan rahmet diliyorum.. Başımız sağolsun... Lanet olsun teröre...
Onur Akay: Teröre lanet olsun demekten daha fazlası olmalı...
#Sultanahmet

Mustafa Ceceli : "Teröre lanet olsun... Bela üzerlerine olsun." 

Işın Karaca: Sultan Ahmet de gerçekleşen hain saldırıyı esefle kınıyorum! Yaşamını yitiren tüm masum insanlar için yüreğimiz kan ağlıyor. Turist yada yerli halk. Ne fark etmeksizin! Bu gün yine insanlığımız biraz daha öldü! Ne zaman dinecek bu kin bu öfke!

Özge Ulusoy: "Sosyal medyada kınasak ne olur? Profli karartsak ne olur? Hep aynı... Böyle acı şeylerde tekrara düşmek kahredici"

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler